Şimdi Ara

379. Dönem (Mayıs 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.039
Cevap
15
Favori
220.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benim evim İstanbul mecidiyeköyde. Bana burada bir ilkokulun adresini verdi test için. Ne hastaneye ne de sağlık merkezine yönlendirmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zikzakk Z kullanıcısına yanıt
    Sağlık derneği tarzı bir yere yönlendirdi beni de.
    Yarın gidip yaptırırım artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kütahya hava er için gruba girdim ancak arkadaşların hepsi de 29 haziranda gidecekmiş. 5 haziranda gidecek grup için bir wp grubu mevcut mu?

• Arkadaşlar ben bu sabah covid 19 testi yaptırdım ama şuan sisteme baktığımda alınan numunenin uygun olmadığı ve yarın tekrar yaptırmam istendiği yazıyor. böyle yazıyla karşılaşan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Bir iki gün geç gidilse problem oluyor mu arkadaşlar ?
    Yol iznin varsa ondan sayabilirsin yoksa askerliğine eklenir o süre.

birliğine katılacağın zaman yazar sülüste o tarihte katılmalısın.Aksi takdirde mazeretin yoksa askerlik sürene eklenir.Geç çıkarsın.
  • Fantomex kullanıcısına yanıt
    Bir kişi biliyorum. İnşaat - Emlak'ta dosya işleriyle uğraşıyor Pc'de.

• MuratBlgnn M kullanıcısına yanıt
    Test nasıldı peki acı oluyor mu :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bendede aynı hata vardı hemen hastaneye koştum hastanedekiler daha test kitlerini labaratuvara dahi göndermediklerini e nabız dan kontrol etmemi yarın sonuçlanacağını söyledi.
    Sanırım sistemsel hata var olmadı yarın hastaneden sonuçları alıp şubeye getirerek sülüs alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozcxd -- 1 Haziran 2020; 19:27:25 >
  • santa rika kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam ÖST olarak mı gideceksiniz benim gibi birde ÖST iseniz hangi okul hangi devresiniz ?

• Ozcxd O kullanıcısına yanıt
    Hocam öst dediğiniz ne oluyor.öst değilim heralde ama öğrenmek istedim.

• JustBoxing J kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam cok teşekkürler
  • santa rika kullanıcısına yanıt
    Eski askeri öğrenciler ÖST(Özel statülü) olarak gidiyor. Oraya acemi almadan sadece ÖST lerin gittiğini zannediyordum bende ilk grupta gideceğim susuzharmanlar 70 günlük hizmetimi tamamlamaya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozcxd -- 1 Haziran 2020; 20:10:11 >
    Anladım hocam ben acemi olarak gideceğim .İkinci gruptayım.Size hayırlı tezkereler :)

Çok sağol dostum, bende öyle tahmin etmiştim ama sonuçlar için direk e devlet üzerinden alınabilir diye biliyorum sülüs de aynı şekilde
  • wolkeyno1903 W kullanıcısına yanıt
    Yalan olmasın, test için masaya geçen gözü yaşlı kalkıyor :)) bir çubuk sokuyor burundan gittiği yere kadar :) Acı yok ama o his anlatılmaz yaşanır :))
  • 29 unda gideceklerde kovid 19 anketi doldurması gerekiyor mu şimdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Klync@

Gaziemir/ İzmir
    Ydk. Subay
    Var mı beyler önceki yazışmaları tam okuyamadım.
    Genco Yüzbaşıma selamlar şimdiden bu ismi unutma çok kral adamdır, serttir ama kraldır. 1 Kasım 2019 da ordaydım 10 Ocağa kadar Yd.Asb olarak. Şimdi 4 ayım kaldı ne ara bu kadar zaman geçti anlamadım
  • T.C. Sağlık Bakanlığı verilerine göre yaptırmış olduğunuz KOVİD-19 Testi için alınmış olan numunenin uygun olmadığı bildirilmiştir. Sevk tarihinden önce, tekrar KOVİD-19 Testi yaptırdığınız merkeze giderek KOVİD-19 Testi yaptırmanız gerekmektedir. Testi yaptırmanıza müteakip sevk işlemlerinize devam etmeniz ve sevk tarihinden önce sevk belgenizi almanız gerekmektedir.

Arkadaşlar bugün öğlen testi oldum böyle bir uyarı alıyorum.Bir arkadaş hata demiş yukarıda yazan yazıya sizde de böyle mi ve bu durumu soran var mı?
  • Ben covid testini oldum. Şimdi açıldı silusler ama ben giremiyorum yine. Sebebi ise 2019 celbi gözüküyorum. Yarın ins şubeden alırım silüsü.

Benim burnum kanıyor çok zorlayınca korktuğum muhabbet bu zaten hayırlısı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.