Şimdi Ara

379. Dönem (Mayıs 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.039
Cevap
15
Favori
220.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arr0w

6 aylık asker 6 ay uzatırsa asgari ücret ile paralı er olur
    2 yıllık ön lisans mezunu yedek astsubay
    4 yıllık lisans mezunu yedek subay
    6 ay daha devam edince.Paralı astsubay olmuyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JustBoxing J kullanıcısına yanıt
    Yedek astsubay OzAman çünkü e-devlet yazısını okudum yedek astsubay yazıyor piyade olarak Manisa ya çıkmış.

• 2020 Haziran Dönemi Er Sınıflandırma Sonucu 54'üncü Mknz.P.Tug. Kestanelik K.Yrd.lığı Edirne. Yarışmaya İzmir'den katılıyorum. Var mı başka arkadaşlar? (Kardeşim gidiyor yanlış anlaşılma olmasın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ysf_joseph -- 29 Mayıs 2020; 22:13:31 >
  • Klync@ K kullanıcısına yanıt
    Kardesim bende bu celp döneminde İzmir / Gaziemir yedek subay personel sınıfı olarak gidiyorum sanırım aynı yerde olacağız var mı bir whatsapp grubumuz bilgin var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmir deniz er eğitim merkezi yedek subay çıkan arkadaşlar bana nolarını yazarsa whatsapp grubuna ekleyebilirim.
  • 59 UNCU HAV. VE TOP.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./ERZİNCAN MERKEZ

30.06 son belge tarihi diyor temmuz 2020 dönem olarak yaziyor tüm sayfalarda vakındım başka gideni göremedim var mı aynı dönemde giden veya yakın dönemdeki deneyimini paylaşan

• omer.f kullanıcısına yanıt
    Konya’dan var gidecek hocam ben iki tane 4 yıllık üniversite bitirdim biri açık biri normal halkla ilişkiler ve kamu yönetimi bana bile er çıktı bu sistem neye göre seçti hala çözemedim

• Hayırlısıyla gelecek ay Ankara Polatlı'da, Topçu ve Füze Okulu'nda tedek subay olmak için eğitime başlayacağım. Eğer paylaşabileceğiniz bir bilgi var ise çok takdire geçer.
  • Slckyn S kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen öyle aynı yerdeyiz.. Whatssap grubu var mı bilmiyorum ama kurulursa haberleşelim..
  • okankms23 O kullanıcısına yanıt
    İnşaallah... Whatsapp grubu falan olirsa da haberleşir oradan hareket ederiz..
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Hayır askeri ücretten paralı erbaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arr0w A kullanıcısına yanıt
    Hmm peki 6 ay yapıp paraliya dönünce ne kadar kişiler ne kadar bedel ödüyor.

• Arkadaşlar herkese hayırlı teskereler.İletişim bilimleri fakültesi mezunu olupda ydk.subay çıkan var mı ? Varsa nereye çıktı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkhamknight26 -- 30 Mayıs 2020; 1:20:8 >
    Sorunuzu anlamadım hocam

• arr0w A kullanıcısına yanıt
    Yedek astsubay olarak askerlik 6+6 değil mi yoksa sadece 12 ay mi?

• Merhaba arkadaşlar, Asal sevk başvursu yapıldığı da şubeye yönlendiriyor sebebi aşağıda attığım fotoda ki akış mı uygulanacak, yani şubeye gitmeden işlemleri yapıcaz,
    2 nci kor hava savunma taburu kh. Ve kh hizmetler bölüğü gelibolu düşen var mı forumda kimseye çıkmamış galiba 379. Dönem (Mayıs 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paratoner19 -- 30 Mayıs 2020; 3:56:26 >
  • sultansari kullanıcısına yanıt
    Medya ve iletişim mezunuyum hocam
    Yedek astsubaylarda, yedek subaylarda 12 ay yapıyorlar. 6 ay er çıkanlar bi 6 ay daha uzatabilirler. Uzatanı Suriyeye felan sürmüyorlar, bulunduğunuz birlikte iyi olduğunuz işi yapmaya devam ediyorsunuz sadece. 6 ay erken 6 ay uzatan arkadaşlara asgari ücret ve eğer varsa doğu, hudut tazminatı verilir.

• JustBoxing J kullanıcısına yanıt
    6 ay yapıp bedelliye döndürme şansı Yok mu?

Bedelini ödeyip kalan askerliğini yapmama şansı yok mu?

Yedek subay veya yedek astsubaylar zaten iyi maaş alıyorlar ki %99'u isteyerek personel oluyor. Bu sınıfın kalan 6 ayı bedelli yapmasının bir anlamı yok zaten yapamaz. Bedelli işini 6 ay er olan kişiler için diyorsanız zaten 6 ay sonunda askerler kendileri isterse uzatıyorlar. Devlet zorla uzattırmıyor 6 ay daha.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.