Şimdi Ara

378. Dönem (Şubat 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.467
Cevap
41
Favori
340.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Denuedo

Askerlikte mantığın m sinin aranmaması gerektiğini herkes biliyor da bu kadar hızlı bir mantıksızlık başlangıcı beklemıyordum Bende hiç bir anlam verebilmiş değilim, üstelik neden 24 ? 14 ünde açıkla ınsanlar rahat rahat plan program yapsın inanılmaz yahu!
    Duyuruyu okurken aynısını düşündüm hocam Daha gitmeden beynimiz durdu gidince neler olacak acaba?
  • şuan tecil bozdursam şubatta askere gidebiliyor muyum? paylaşılan duyuruda 20 ocak'a kadar diyor doğru mu anladım acaba?
  • Ahzdars A kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle fatal error yedim şahsen
  • 20 aralığa kadar işlemleri tamamlarsan gidersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Nomad

şuan tecil bozdursam şubatta askere gidebiliyor muyum? paylaşılan duyuruda 20 ocak'a kadar diyor doğru mu anladım acaba?
    20 ocak değil 20 aralık.
  • Evet beyler işlemlerimi 1 hafta sonra ancak yapabildim işlem yaptırmak isteyenler bu gün yaptırsın sistem açık sonra ne olacağı belli değilmiş haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathoath -- 9 Aralık 2019; 13:8:59 >
  • deathoath D kullanıcısına yanıt
    Ben şimdi tecilimi bozdurdugumda kaç gün içinde yedek astsubayliga tercih yapabilirim. Çok uzun sürüyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre3883838 E kullanıcısına yanıt
    normalde 1 günlük iş yoklama doktor muayene raporu falan ama işte benim aile hekimi muayenemin askerlik şubesine e devlet üzerinden ulaşması 1 hafta sürdü adamlara soruyorum abi noldu benim rapor düştümü sisteme yok hala düşmedi sistem kapalı falan filan derken geçen pazartesi başlatmıştım işlemi ancak bu gün aile hekimi muayenem onaylandıda yedek subaylık tercihlerimi yapabildim o yüzden dostum direk yoklamaya e devletten başvurup aile hekiminde muayene işlemlerini yaptır zaman kaybetme bazen uzun sürebiliyor sistem kapanıyor hakkında hayırlısı olsun :)
    Doktor muayenede göz kulaga vs. mi bakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre3883838 -- 9 Aralık 2019; 15:0:58 >
  • Emre3883838 E kullanıcısına yanıt
    bende bi hepatit için kan testi yaptırdı diğerlerine bakmadı direk geçirdi hepatiti herkese yapıyorlar genelde onu yaparlar sanada
    Hmm anladım. Çok teşekkür ederim. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

• Arkadaşlar kusura bakmayin iş güç yoğunluğundan bütün konuyu okuyamadim. Şimdi ben tecili bozdurdum muayene oldum kardiyolojide. Bana askerlik yapabilirsin dediler raporu persembe hastaneden alip askeriyeye götürücem. Şubat celbine gidebilir miyim? Ve askeriyenin bu raporu almama gibi bi olayi var mı?

• Bugün sistem açılmasıyla beraber asal tercih işlemlerini yaptım ve sisteme düşmesini bekliyorum. Daha sonra yapılacak birşey varmı yoksa bende herkes gibi 24 ocak'ı beklemeyemı geçicem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Arkadaşlar kusura bakmayin iş güç yoğunluğundan bütün konuyu okuyamadim. Şimdi ben tecili bozdurdum muayene oldum kardiyolojide. Bana askerlik yapabilirsin dediler raporu persembe hastaneden alip askeriyeye götürücem. Şubat celbine gidebilir miyim? Ve askeriyenin bu raporu almama gibi bi olayi var mı?
    Var mi bi fikri olan?

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Tecili bozdurdun da ASAL Yoklama Başvurusu yapıp aile hekimine muayene oldun mu? Bunları yaptıysan ve aile hekimin seni rapor aldığın yere sevk ettiyse sıkıntı yok. Oradan aldığın raporu(gerekli imzaları falan tamamsa tabi) askeriyeye götürdüğünde kabul edilecektir. Raporu götürdüğünde orada tercih işlemlerini de yaptırırsın o da aradan çıkar. Şubat'a rahatlıkla yetişirsin ki son tarih zaten 20 Aralık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timur 44

Tecili bozdurdun da ASAL Yoklama Başvurusu yapıp aile hekimine muayene oldun mu? Bunları yaptıysan ve aile hekimin seni rapor aldığın yere sevk ettiyse sıkıntı yok. Oradan aldığın raporu(gerekli imzaları falan tamamsa tabi) askeriyeye götürdüğünde kabul edilecektir. Raporu götürdüğünde orada tercih işlemlerini de yaptırırsın o da aradan çıkar. Şubat'a rahatlıkla yetişirsin ki son tarih zaten 20 Aralık.
    Aynen hocam ayni böyle. Tercih islemi nedir?

• Arkadaşlar herkese iyi günler

Ben tecilimi bu ay bozdurdum muayenemi oldum beklemeye çekildim duyuruyu okuduğumda şöyle bir şey dikkatimi çekti 30 Ocak celbiyle biz gidebiliyor muyuz? Gidemezsek Şubat celbine kalırsak 26 Şubat'ta gidiyoruz doğru anladım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan1923 -- 10 Aralık 2019; 10:41:49 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.