Şimdi Ara

377. Dönem (Kasım 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.903
Cevap
55
Favori
698.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis0651

Tamamdır hocam bizim ki daha çıkmadığı için bilmiyorum
    Askerliğin ikinci haftasının sonunda belli oluyor, ilk başlarda bende çok merak ediyordum hatta sistem değişti aynı yerde kalınıyor artık diyenler falan oluyordu ama dağıtımlar yine devam ediyor sülüste yazmıyor ikinci hafta belli oluyor, çok az da olsa acemiliği yaptığın yere çıkma ihtimalin var ama çok az
  • Arkadaşlar ben sülüsü alamadım e devletten İstanbul’dan Bilecik’e gideceğim acemilik için. Sizce 3 ünde mi 4 ünde mi teslim olmam gerekir. 2 aralık görünüyor ama ilk açıklanan yerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben son gün değil de sondan bir önceki gün saat 5'ten sonra birliğe teslim olmayı düşünüyorum çünkü şartlar bunu gerektiriyor. Bu durumda sıkıntı çıkartırlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 19 Kasım 2019; 21:42:3 >
  • tylerdurdenbalboa T kullanıcısına yanıt
    Şubeden alabilirsin en doğrusu orda yazar. Benim 4 aralık. Ama sen belge al. E devlette benim hala yok. Şubeden aldım bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurdenbalboa

Arkadaşlar ben sülüsü alamadım e devletten İstanbul’dan Bilecik’e gideceğim acemilik için. Sizce 3 ünde mi 4 ünde mi teslim olmam gerekir. 2 aralık görünüyor ama ilk açıklanan yerde
    Bilet almak için acele etmene gerek yok, en son grup olarak gidiyoruz pek yoğun olmaz.

Benim Tekirdağ'dan Burdur 2 sevk tarihi 4 katılış yani 1 gün yol vermiş. E devlette gözükmüyorsa Askeriyeden alabilirsin
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    Dalga falan yapan çıkar belki ama erken gideni de kapıdan sokmamazlık yapmazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tekraar T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bende İstanbul tuzlaya gidiyorum Aralık 2 diyordu sülüs almadım alınca bakalım muhtemelen 4 aralıkta teslim olurum sonrası da nereye çıkarsa artık

• Biter mi be torunlar.

• Doğu'dan İstanbul'a 20 saatlik otobüs yolculuğu yapacam.
    Tek tesellim 2+1 koltuklu otobüs bulmam. Tekli koltuğumla miss gibi seyahat yaparım. En azından insanların ağız kokusunu* çekmem. Tanımadığın bir insan ile 20 saat boyunca yan yana oturmak gerçekten de zor bir durum. Neyse ki 2+1 koltuklu otobüs var. Tek tesellim bu.

*mecaz anlamda söylenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 20 Kasım 2019; 8:3:47 >
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    Uçak kurtarmadı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tmp341 -- 20 Kasım 2019; 8:32:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tmp341 kullanıcısına yanıt
    Hocam hem uçak heyecanı hem askerlik heyecanı fazla olurdu. Bu yüzden otobüsü seçtim.
  • Sevk kağıtlardı ne zaman çıkacak e devlet de halen bişey yok 2 Aralık da gidicez

• quote:

Orijinalden alıntı: Zlatan.İbrahimovic

Hocam hem uçak heyecanı hem askerlik heyecanı fazla olurdu. Bu yüzden otobüsü seçtim.
    Hocam askerde ilk günler çok yorulacaksınız evrak sırası aşı sırası falan filan derken saatlerce ayakta beklicez. Bende uçaktan çok korkuyordum ölüm gibi falan diyordum binmem diyordum ama binmek zorunda kaldım bir kere artık otobüse binmem diyorum, ilk başlarda korku oluyor kalkarken falan da sonra çabuk geçiyor 20 saat sıkıntı yaşarsın otobüste
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertakbag7

Sevk kağıtlardı ne zaman çıkacak e devlet de halen bişey yok 2 Aralık da gidicez
    Hangi bölgedensiniz?

Benim kütük Çatalca/İstanbul , şube Çorlu, Acemi Burdur benim dün e-devlette yayınlandı. Yavaş yavaş yükleniyor olabilir en yakın askerlik şubesine gitmenizde ya da aramanızda fayda var
  • tekraar T kullanıcısına yanıt
    Kardeşim kütük Kırıkkale şube Ankara yenimahalle

• Jandarma komando Antalya Akseki çıkan varmıdır

• Arkadaşlar bugün askerlik şubesinden sülüsü mü aldım fakat sülüste “ehliyeti” Yazan kısım da bişey yazmıyor boş B sınıfı ehliyetim var bir problem yaşatır mı ?

• nemesis0651 N kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz.

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.