Şimdi Ara

375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
17
Favori
120.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S.A kardeşim benimde izmir deniz er eğitim taburu yedek subaylık çıktı.İzmire hiç gitmedim internetten adresi aratıyorum ama poligon metro istasyonu çıkıyor.Tabur poligonda mı karşıyakada mı terminalden indikten sonra nasıl gidebilirim bi tarif edersen çok sevinirim.şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar ptt kartı ikamet adreslerine geldi mi? Benim ikamet başka yerde eğer geldiyse gidip alacam boş yere gitmeyeyim. Ya da ptt den bu kartı alabilir miyim gelmediyse.
  • Isparta Eğirdir Yedek Subay yokmu hala ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugrulcabuk T kullanıcısına yanıt
    Ptt kartı bişeye yaramıyor yol parası vs tc ne yatıyor

• boostibo B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar zaruri bir durum olmadiktan sonra askeriyenin kendi standartları dışında herhangi bir nesneye izin vereceğini zannetmiyorum. Çünkü orada herkesin uniform olması gerekiyor. Ayrıca askeriyenin verdiği botun bile çalınma ihtimali var. Yds botu havada kaparlar valla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniVarya

Ptt kartı bişeye yaramıyor yol parası vs tc ne yatıyor
    Benim yol param ptt kartına yatmıştı.
  • vox11 V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

Kütahyada erler dağıtıyor yemeği. Komutandan komutana birliklerin yemek durumu değişiyor.
    Polatlıda bayanlar dağıtıyor kesin bilgi:)
  • vektor91 V kullanıcısına yanıt
    Birlik karabağlar/poligonda. Terminalden hiç gitmedim ama otogarda çoğu ilçeye giden otobüsler var sorarsın onlara karabağlara giden varmı diye yoksa izbanlada gidebilirsin ama dediğim gibi daha önce oraya sadece arabayla gittim o yüzden yanlış bilgilendirmek istemem. (Muammer Akar Mah. 291. Sok. Poligon, Karabağlar, İzmir) buda açık adres.

• boostibo B kullanıcısına yanıt
    Nereye gidiyorsunuz bilmiyorum. Ancak bunu ilk günden yapmayın. Çok basit bir kural var askeriyede. Topluluktan ayrılma, göze batma. Bunu sadece bot için düşünmeyin. İlk bir ortama bakın. Sonra baktınız ortam rahat, çarşıdan gelirken bot sokun.

• vektor91 V kullanıcısına yanıt
    Otogardan Poligon metro istasyonuna ulaşmak icin;
    1) 555 numaralı otobüse binip son durağı olan halkapınar metro istasyonundan metroya geçiş yaparsin. Metronun Poligon durağında inersin.

2) 505 numaralı otobüse binersin (ama binmeden bornovaya mi gidiyor bu araç diye mutlaka sor, camkuleye gidene binme sakin, ayni araç her iki yöne giderken de otogara uğruyor) sonra bunun da son durağı olan bornova metroda inersin yine metronun poligon durağına gidersin.

3) 302 numaralı otobüse binersin. Son durağı olan Konak meydanda inersin. Orada da metro istasyonu var. Yine metroya binip poligon gidersin.

3 seçenek de is görür. İzmirde zaten kaybolma şansın yok. Kaybolduğunu hissettigin anda konak'a giden bir otobüse bin, oyun tekrar save ettiğin yerden başlamış gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vox11 -- 25 Nisan 2019; 9:7:10 >
  • Pro18 kullanıcısına yanıt
    Numaranı ver sivasta sana arkadaş buldum :)
  • Acemilik Antalya, usta birliği Elazığ 8. Kolordu Komutanlığı. Kısa dönem Piyade Er. Herhangi bir bilgisi olan veya beraber gideceğimiz dostlar var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senior.Planner

Nereye gidiyorsunuz bilmiyorum. Ancak bunu ilk günden yapmayın. Çok basit bir kural var askeriyede. Topluluktan ayrılma, göze batma. Bunu sadece bot için düşünmeyin. İlk bir ortama bakın. Sonra baktınız ortam rahat, çarşıdan gelirken bot sokun.
    Polatlıya gideceğim. Aldım mesajı hocam. Acemilikte götürmeyeceğim. Usta birliğindede asteğmenim. Baktım ortam rahat orda giyerim

Çocuğun adı faruk. numaranı ilettim.
    Arkadaş samsun demiş aklımda sivas kalmış kusura bakma :D

samsuna giden varsa yazabilir.
  • HSamet H kullanıcısına yanıt
    Ben yine tek giden kişi konumuna geri döndüm

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.