Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

374. Dönem ( Şubat 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ismael Turan, uğurkılıc, freeloader94, GörevAdamı, biggerthan Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 10 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
2.434
Cevap
57
Favori
312.941
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem, bedelli ve Yedek Subay adayları >> Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları >> 374. Dönem ( Şubat 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1 Mesaj
      10 Ocak 2019 16:16:30
      Bana da gelmedi kart falan daha. Şubat çıkmazsa kafayı yerim, aylardır evde yatıyorum zaten. Kendimi şubata hazırladım, soranlara da şubat da gideceğim diyorum 😣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2532 Mesaj
      10 Ocak 2019 16:17:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Esatsahinn

Hırsızlık olayına ne kadar takmışsınız. Acemide zaten atlet, boxer, jiletiniz olcak sanmıyorum kimse sizin 5-10 tlik eşyalarınızı çalsın. Tabi milletle ters gidip gıcıklığına yaparlarsa yapılır. Çok kasmayın
      Acemilikte sorun yaşamamış (Manisa) ama ustalık yerinde (İskenderun) bunları tecrübe ettiğini söyledi. Adamın evden götürdüğü eşofmanını çalmışlar, sonra havlusu gitmiş. Bir keresinde de spor ayakkabısını birisi alıp götürürken yakalamış. Olmaz demeyin, oluyor. Gözü dört açmak gerek. Giderken bot kilidi falan alacağım, götüreceğim bazı eşyalarımı, oradan verilenleri kalemle işaretleyeceğim vs. Gittiğiniz yerlerde dikkat edin eşyalarınıza. Nöbetiydi, sporuydu, eğitimiydi onlar bir şey değil. Hırsızlık kötü. Türlü türlü insan var. Umarım başımıza gelmez de milletle tartışıp sinir stres olmayız fazla.

PTT Kart bana da gelmedi henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3864 Mesaj
      10 Ocak 2019 16:48:01

benim de tek endişem bu daha öncede yazmıştım burda, eğer sende adamda olandan daha bir şey varsa alıp gidiyormuş yada parayı o eşyalara vermek yerine senden alıyor kendisi parayı başka şeylere (uyuşturucu,sigara) harcıyor falan yani hırsızlık askerde o kadar normal bir şey haline gelmiş ki insan hayret ediyor birde askerde hırsızlık yok yer değiştirme var falan diye normalleştiriyorlar deli oluyorum, çarşı izninde markette falan ceketinin içine saklayıp çıkanlar varmış marketciyle görüşmüştüm askerlere bir şey demiyoruz falan diyordu bizimde paramız olmadığı oldu ama nefsimize sahip çıktık paramız yok diye çalmadık
      |
      |
      Pontus Euxinus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 10 Ocak 2019 16:51:16

A grubuyla gidiyor galiba, B grubu giden hiç duymadım

|
      |
      Dis3c kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      10 Ocak 2019 16:58:28
      merhaba,
      iş yerime 22 Ocakta işten ayrılacağımı bildirdim. Şubat Celbi 2. grup ile askere gidecekler sülüs belgesini 1 Mart tarihinde alıyormuş. Askerliğim 2. grup çıkarsa nasıl tazminat alabilirim? Sülüs belgesini sonradan versem tazminatımı alabilir miyim?
      Bir diğer sorum da askerkart için başvuru yapmaya gerek var mı yoksa herkese verilen bir şey mi?

• Yüzbaşı
      284 Mesaj
      10 Ocak 2019 18:55:29

sen gelecekte kalmışsın, tek tip askerlik için en az 1 sene var daha
      |
      |
      cmfalper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:08:48

Isyerinle aran iyiyse sulusunu daha sonra da verip tazminatını alabilirsin. Ama kabul etmeyeceklerini düşünüyorsan marta kadar çalışmaya devam et kimse sana tazminatsiz cik git diyemez. Ptt kart herkese geliyor bana da bu sabah geldi bir basvuru yapmana gerek yok

|
      |
      Kingslayerr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:11:45
      teşekkürler. en iyisi patronla konuşayım aram iyidir.
      |
      |

• 10 Ocak 2019 20:13:12
      Beyler, yerlerin açıklanmasına kaç gün kaldı? Biliyorsunuz, muhtelif rivayetler var konu hakkında. &#128522;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Er
      0 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:15:56

Son 8 gün

|
      |
      Uzman Kaliteci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      10 Ocak 2019 21:22:37
      Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Ben bir öğretmen adayıyım. 7 şubat günü atamalar belli olacak,fakat 1 şubatta da birliğe katılmam gerekiyor. Şimdi acemi birliğine girince belli bir süre dışarı çıkamayacağım. Acaba Bir hafta kadar geç katılsam ne olur?

Ya da atama olunca evrak işlerim için bana izin verirler mi diye sormak istiyorum . Teşekkürler.

• Er
      4 Mesaj
      10 Ocak 2019 21:46:14
      quote:

Orijinalden alıntı: Coguzek.CO

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Ben bir öğretmen adayıyım. 7 şubat günü atamalar belli olacak,fakat 1 şubatta da birliğe katılmam gerekiyor. Şimdi acemi birliğine girince belli bir süre dışarı çıkamayacağım. Acaba Bir hafta kadar geç katılsam ne olur?

Ya da atama olunca evrak işlerim için bana izin verirler mi diye sormak istiyorum . Teşekkürler.
      bende aynı durumdayım ama farklı dertten önemli işlerimden dolayı 2 3 gün geç katılma gibi bir durum çıkabilir ortaya

geç katılma gibi birşey olursa sonuçlar ne doğurur bilenler açıklasın lütfen.
      |
      |

• Yarbay
      3383 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:38:01
      Gelin gelinde ne varmis gorun..
      Yedek subaylik harici gelmenizi tavsiye etmem.

Safak 130

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 10 Ocak 2019; 22:42:5 >

Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
    • Binbaşı
      1302 Mesaj
      10 Ocak 2019 23:00:45
      Bana ptt'den gelen giden yok, internet üzerinden sorgulayamıyor muyuz adımıza kart çıkıp çıkmadığını ?

Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.
      Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Er
      0 Mesaj
      10 Ocak 2019 23:01:06

işkence mi ediyolar kısa dönemde bu ne ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulumemoo -- 10 Ocak 2019; 23:1:35 >
      |
      |
      E.R.W. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      4 Mesaj
      10 Ocak 2019 23:18:17
      Uzun dönemlerin büyük ihtimal yarın yani cuma günü acıklancak hayırlısı diyelim yarın olmazsa salı kesin gözüyle bakıyorum :)

• Er
      0 Mesaj
      10 Ocak 2019 23:20:29

Hayırlısı olsun inşallah Sıra bize de geliyor az kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Excolia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      3 Mesaj
      11 Ocak 2019 02:42:36

Benim de aynı şekil komando evet yedek subay evet kart bugün geldi, gene de bir anlam yüklememek lazım 18inde net olacak her şey umarım istediğimiz gibi olur.

|
      |
      ahmetatasoy41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      77 Mesaj
      11 Ocak 2019 07:59:11
      Ben şubat ayında gideceğim arkadaşlar ancak şu an gidip şubeye yeniden tecil edebilirmiyim ? 2020 ye kadar normalde tecil hakkım vardı, dağıtım yerleri açıklanınca mı tecil edebilirim bugün gitsem de tecil edilebilir miyim?

|
      |

• 11 Ocak 2019 08:00:36

Ptt müşteri hizmetlerini ara, onlar sana göndrri takip nosu veriyor o numara ile sisteme girip, kartının nerede olduğunu görebiliyorsun.

|
      |
      StoryLine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
millenicom;internet;servis
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.