Şimdi Ara

374. Dönem ( Şubat 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.172
Cevap
56
Favori
443.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brigad3

Mesaj gönderemiyorum
    Bende gönderemiyorum. balıkesir için başka bi başlık ayarlanabiliyor mu acaba
  • Merhaba dostlar. Evrak başlangıç ve bitiş tarihleri 13-14 Mart gözüküyor. Şimdiden ayın 14'ü için uçak bileti almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pomak123 P kullanıcısına yanıt
    E-Devletten sevk belgesini oluşturma sırasında askerlik sonrasında TSK da muvazzaf subay veya astsubay olarak çalışmak istiyor musunuz şeklinde soruluyor ordan sana uygun olanı seçebilirsin değerlendirmeye alınacaktır yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flyer17 kullanıcısına yanıt
    Bunu ilk defa duydum çok teşekkür ederim bilgi için peki değerlendirme hakkında bilgin var mı süreç ile ilgili yani nasıldır. Neye göre değerlendirme yapılıyor veya yazılı, sözlü mülakat var mı ? Bilginiz var mı acaba ? Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GörevAdamı kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyorum kardeşim inşallah fikri olan vardır. Bende alırım. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pomak123

Bunu ilk defa duydum çok teşekkür ederim bilgi için peki değerlendirme hakkında bilgin var mı süreç ile ilgili yani nasıldır. Neye göre değerlendirme yapılıyor veya yazılı, sözlü mülakat var mı ? Bilginiz var mı acaba ? Şimdiden teşekkür ederim.
    Maalesef detaylar hakkında bir bilgim yok, kısa dönem er im bende sevk belgesini oluştururken karşıma çıktı sadece detay olarak subay seçeneğinde komando muvazzaf subay deniyordu astsubay ve uzman çavuş seçeneklerinde herhangi bir sınıf belirtilmemişti.

Değerlendirme olarak da yedek subaylardan kalmak istiyorum diyenler için birliklerinde bulunan üstlerinden rapor alındığını duymuştum ama kısa dönem er için nasıl olur bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flyer17 kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkür ederim bilgiler için başvurmak istiyorum çünkü nasipse.

• https://chat.whatsapp.com/KLWsk0UhqroJu2iLYH1IKp

Arkadaşlar 374.dönem tuzla piyade okulu yedek subay çıkanlar iletişim haberleşme için buraya gelebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ismael Turan

Ben balikesirliyim kardeşim. Erdek ilçesi güzel bir yer. Şimdiden hayırlı tezkereler dilerim.

Alıntıları Göster
    KARA ASB. MYO. K.LIĞI DES. HİZ. K.LIĞI // BALIKESİR MERKEZ

Burası hakkında bilginiz var mı hocam? Usta birliğim buraya çıkmış. Daha önce burada ustalık dönemi geçirene pek rastlamadım. Herhangi bir yorum ya da bilgi edinemedim.

Sınıf: Bakım

• Manisa Alaşehir acemilik

İzmir Bornova ustalık

2. Celp döneminde olan arkadaşlar yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: GeburaeLL

KARA ASB. MYO. K.LIĞI DES. HİZ. K.LIĞI // BALIKESİR MERKEZ

Burası hakkında bilginiz var mı hocam? Usta birliğim buraya çıkmış. Daha önce burada ustalık dönemi geçirene pek rastlamadım. Herhangi bir yorum ya da bilgi edinemedim.

Sınıf: Bakım

Alıntıları Göster
    Ben Balıkesir Merkezde uzun süre yasadigim için pek sevmiyorum çünkü Balıkesir Büyükşehir fakat bence büyük bir kasaba gibi bir yer merkez. Avantajları, diger büyük şehirlere göre daha ucuz olduğunu soyleyebilirim. İzmir ve İstanbul'da yaşadığıma göre en azından. Balikesir/Merkez'dekiler biraz garip insanlar dikkatli olmakta fayda var fakat yerli insanları on numaradır.

Mevsim olarak çoğu ile göre daha iyi şartları var. Bulunduğunuz Yer sanırım, Cayirhisar mahallesinin orada. Esas 10 Burda Avm'ye oldukça yakın bir konumda. Merkeze otobüsle ulaşımda kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ismael Turan

Ben Balıkesir Merkezde uzun süre yasadigim için pek sevmiyorum çünkü Balıkesir Büyükşehir fakat bence büyük bir kasaba gibi bir yer merkez. Avantajları, diger büyük şehirlere göre daha ucuz olduğunu soyleyebilirim. İzmir ve İstanbul'da yaşadığıma göre en azından. Balikesir/Merkez'dekiler biraz garip insanlar dikkatli olmakta fayda var fakat yerli insanları on numaradır.

Mevsim olarak çoğu ile göre daha iyi şartları var. Bulunduğunuz Yer sanırım, Cayirhisar mahallesinin orada. Esas 10 Burda Avm'ye oldukça yakın bir konumda. Merkeze otobüsle ulaşımda kolay.

Alıntıları Göster
    Sağ olun hocam. 4.5 ay sıkıntısız bir ustalık dönemi geçiririz inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: PantheraPardus

Hangi tabur hangi batarya?

Girişte nizamiyede bilgisayar başındayım ben.senin kaydını da ben yapacağım.

Alıntıları Göster
    4 ÜNCÜ TOP.TB. 2 NCİ 155/52MM.LİK ÇEK.OB.BT. yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: PantheraPardus

Hangi tabur hangi batarya?

Girişte nizamiyede bilgisayar başındayım ben.senin kaydını da ben yapacağım.

Alıntıları Göster
    4 ÜNCÜ TOP.TB. 2 NCİ 155/52MM.LİK ÇEK.OB.BT. yazıyor

• Eğitim Birliği
    3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. TIRT.ARÇ.SÜR.EĞT.A. KH. VE KH.TK. / BURDUR MERKEZ / BURDUR

Esas Birliği
    28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 61 İNCİ P.A. 3 ÜNCÜ P.TB. 3 ÜNCÜ P.BL. / MAGOSA / MAGOSA

Sınıf
    PIYADE
  • umutcan.ozkan U kullanıcısına yanıt
    Beyler bende size mesaj göndermeyi denedim olmadı. Buraya maillerinizi yazın ben size ulaşayım grup kuralım.

• ankara_sefiri A kullanıcısına yanıt
    1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutcan.ozkan -- 22 Ocak 2019; 0:56:13 >
  • Acemisi burdur ustası Kıbrıs olanlar mesaj atsın arkadaşlar.

• Yedek subay ve komando isteyip kisa donem cikan sanssizlar ordusu ses verin :) astek cikanlar, kisa donemlere iyi davranin olum sans işte bizde istedik cikmadi

• umutcan.ozkan U kullanıcısına yanıt
    e-postanı kontrol et sana zahmet kardeşim

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.