Şimdi Ara

371. Dönem 98/2 [Mayıs 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
746
Cevap
24
Favori
98.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rahat edersin kardeşim mebs takımı zaten 10 - 12 kişi telsiz telefon evrak işleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. TIRT.ARÇ.SÜR.EĞT.A. KH. VE KH.TK. / BURDUR MERKEZ / BURDUR
    5 İNCİ ZH.TUG. 2 İNCİ MKNZ.P.TB. MUH.DES.BL. / GAZİANTEP ŞAHİNBEY / GAZİANTEP
  • Eğitim Birliği: EGE DZ.BLG.K. İZMİR DZ.ER EĞİTİM TABUR K. / İZMİR /KARABAĞLAR/POLİGON / İZMİR

Kuvvet: DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

Statü: YEDEK SUBAY

Sınıf: DENİZ

Birkaç sorum var arkadaşlar, cevaplarsanız memnun olurum.

1) Eğitim birliğinde eğitim kaç gün sürmektedir?

2) Eğitim birliğinden sonra amfibi piyade olma ihtimalim var mıdır?

3) Sınıf kısmında yazan deniz neyi ifade etmektedir?

Şimdiden teşekkürler.

• 3.üncü peğt. Tuğ. Tırt.araç.sür.eğt.a.kh.vekh.tk./Burdur merkez/Burdur

3.üncü peğt.tuğ.k.lığı gen. Niyazi Çelik kışlası emn. Ve MHf.tk Antalya merkez/Antalya

• Arkadaşlar öncelikle yerleriniz hayırlı olsun.368 KD olarak varsa sorularınız yardımcı olmaya çalışırım.

Acemilik Ankara Mamak, usta Kırklareli Babaeski

Bu iki yer ve genel olarak sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olmak isterim.
  • Eğitim Birliği
    ZH.BRL.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA ETİMESGUT / ANKARA

Esas Birliği
    39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 14 ÜNCÜ MKNZ.P. A. 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA

Statü
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf
    PIYADE

bilgisi olan arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim
  • hayırla gidip hayırla gelin arkadaşlar :)

370. dönem yedek subayıyım (meslekçi) aklına takılan birşey varsa sorabilirsiniz
  • Ben de branş kısmı boş ne anlama geliyor?

• denizci arkadaşlar ,

sınıfınızda eğer topçu ikmal vs vs yazmıyorsa sadece deniz yazıyorsa, deniz sınıfındasınız. Bu sınıf mevzusu sonradan değişmez. Değişimi nadirdir.

Yedek subay olduğunuz için yatın kalkın 700 kere dua edin o derece :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaligenc

denizci arkadaşlar ,

sınıfınızda eğer topçu ikmal vs vs yazmıyorsa sadece deniz yazıyorsa, deniz sınıfındasınız. Bu sınıf mevzusu sonradan değişmez. Değişimi nadirdir.

Yedek subay olduğunuz için yatın kalkın 700 kere dua edin o derece :))
    Deniz sınıfı ne oluyor ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Commander41©

Rahat edersin kardeşim mebs takımı zaten 10 - 12 kişi telsiz telefon evrak işleri
    Benim sinifim mebsti. 368 kd santraldeydim. 80 kisiye kadar cikmisti bolugun sayısı. Her turlu angarya işte vardı. Sabir sabir ceke ceke bitirdik askerligi.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-neon

Acemi: 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. TIRT.ARÇ.SÜR.EĞT.A. KH. VE KH.TK. / BURDUR MERKEZ / BURDUR

Esas Birlik: KTBK K.LIĞI TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 1 İNCİ 155/39 MM.LİK K/M OB.BT. / GİRNE / GİRNE

Sınıf: Topçu

Arkadaşlar buralar hakkında bilgisi olan var mı? Özellikle Kıbrıs konusunda yardımcı olur musunuz?

hocam kıbrısta eşref bitlis kıslasına gidiyorsun imkanlar güzel rahat bir yer akıllı tel getir mümkünse çift hatlı olsun :) kıbrısta bir tel kayıt edilmeden sadece 90 gün kullanılabiliyor lefkoşaya 5 km girneye 20 km her ikisine de çarşı günü otobüs kalkıyor o yüzden ulaşım sorunu yok :) 369 kd $38

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edirneye giden yok mu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

quote:

Acemi: 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. TIRT.ARÇ.SÜR.EĞT.A. KH. VE KH.TK. / BURDUR MERKEZ / BURDUR

Esas Birlik: KTBK K.LIĞI TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 1 İNCİ 155/39 MM.LİK K/M OB.BT. / GİRNE / GİRNE

Sınıf: Topçu

Arkadaşlar buralar hakkında bilgisi olan var mı? Özellikle Kıbrıs konusunda yardımcı olur musunuz?

hocam kıbrısta eşref bitlis kıslasına gidiyorsun imkanlar güzel rahat bir yer akıllı tel getir mümkünse çift hatlı olsun :) kıbrısta bir tel kayıt edilmeden sadece 90 gün kullanılabiliyor lefkoşaya 5 km girneye 20 km her ikisine de çarşı günü otobüs kalkıyor o yüzden ulaşım sorunu yok :) 369 kd $38

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. :) Akıllı telefon getir dediniz de kayıt olayı nasıl olacak? Sanırım ordan almaya bırakmazlar. Topçu birliği hakkında bilginiz var mı?
    Şimdiden hayırlı tezkereler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-neon -- 21 Nisan 2018; 15:50:37 >

• quote:

Teşekkür ederim. :) Akıllı telefon getir dediniz de kayıt olayı nasıl olacak? Sanırım ordan almaya bırakmazlar. Topçu birliği hakkında bilginiz var mı?
    Şimdiden hayırlı tezkereler :)

getirdiğiniz tüm tek sim kartlı telefonlar 90 gün sonra kapanacak hocam eğer çift simli telefon getirirsiniz 90 gün biriyle diğer 60 gün de diğer slotla kullanabilirsiniz . arkadaşlar genelde buradan aldılar hocam ben sahaya çok inmiyordum ve tabur farklı ve 1 top bizden 200 metre ileride işleyiş nasıldır bilemiyorum ama kışla rahat imkanları güzel her hafta sonu sinema , youtube açık olan asker kullanımına uygun bilgisayarlar, kendi çamaşırını tek makineye atıp yıkama gibi , yazın kıbrıs çekilmez ama şuan bile çok sıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pvp_headshot -- 21 Nisan 2018; 16:04:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Benim sinifim mebsti. 368 kd santraldeydim. 80 kisiye kadar cikmisti bolugun sayısı. Her turlu angarya işte vardı. Sabir sabir ceke ceke bitirdik askerligi.

Alıntıları Göster
    Yerine göre değişiyor ben kibristayim

• Piyade kötü mü oluyor, bir ben miyim istanbul eyüp yok mu kısa dönem
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    grubun kaç ? benim 2 yerler aynı
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    selamlar. Ahmet ben devrem yerimiz grubumuz aynı 0542 394 01 48 müsait olun msj atabilirsin
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde mebs. Magosa mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.