Şimdi Ara

371. Dönem 98/2 [Mayıs 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
24
Favori
98.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAKKARİ ÇIKAN SADECE 2 KİŞİ Mİ ?

• KHmasg kullanıcısına yanıt
    https://chat.whatsapp.com/0SyKr5woUX0Jh1MojcjL4L

Whatsapp grup davet linki. 20 kişi var grupta şuan. 370 dönem olanlarda var grupta. Yeni gideceklerde. Bilgi alışverişi yapılıyor buyur gel

KONYA İL JANDARMA ÇIKAN HERKES GELSİN

• bende iskenderun deniz kuvvetlerine gidiyorum ayın 4. de uçakla adanaya geçicem ordan da iskenderuna 5. de katılmam gerekiyor 4. gecesi katılsam mı acaba kalacak yerim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: slipknot010208

HAKKARİ ÇIKAN SADECE 2 KİŞİ Mİ ?
    2 kişiyiz kardeşım sağ salim dönebilirsek daha bır sey olmaz bıze
  • Genç Yiğido kullanıcısına yanıt
    Valla kardeşim galiba öyle diğer foruma baktım bir şırmak bir Mardin gördüm Hakkari sen ve ben sadece :)

• Eğitim Birliği
    15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB / SAMSUN MERKEZ / SAMSUN

Esas Birliği
    K.K.LOJ.K.LIĞI İKMAL K.LIĞI 23 ÜNCÜ İKM.MRK.K.LIĞI LOJ.DES.BRL.K.LIĞI / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

statü
    KISA_DÖNEM ER

Sınıf
    PİYADE

Hiç Erzincan yok mu arkadaşlar? Mesajlara baktım usta birliği Erzincan kimseyi göremedim.

Bir de burası hakkında bilgisi olan var mı internette çok araştırdım fakat bir şey bulamadım.
  • False9 F kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hayırlı olsun hepimize. Ben Kd yim ama görüşebilir miyiz bilmiyorum. Usta birliğim seninle aynı.

https://chat.whatsapp.com/G2a7DBpcVEF4lxhaRnQP9q? Burda da karışık Isparta ekibi var. Katılanı bekleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: can_cakal

Eğitim Birliği
    15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB. / SAMSUN MERKEZ / SAMSUN

Esas Birliği
    K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1 İNCİ MÜHT.BLG.K.LIĞI 12 NCİ MÜHT.BL.K.LIĞI / İSTANBUL ÇATALCA / İSTANBUL
    Bu lojistik, mühimmat daha da özelleştirirsek 12. Mühimmat Bölüğü Çatalca/Istanbul'a çıkan var mı ya da bilgisi olan? Bütün gün tank, top mermisi taşıyacağıma dair hisler var içimde. Sanırım Çatalca'da Örcünlü Köyünde konuşlanmış bölük. Lakin bilgi bulamadım nette, Belediye Başkanı ziyareti dışında yazı yok.

Ha bir de Samsun acemileri için gurup falan varsa dürtün beni de araya.

• Metalurjist kullanıcısına yanıt
    Yok he heyecan. Gitsek bir an önce diye bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffcoppola -- 20 Şubat 2020; 12:19:11 >
  • nh651 kullanıcısına yanıt
    Sivas jandarma var mi grupta? Sevk tarihi 18-19 haziran

• RustCohle R kullanıcısına yanıt
    Benim de burası.Ama pek kimseyi bulamadım@RustCohle
  • Askerde botları 1 numara büyük alın yazmışlar çoğu forumda, askerliğini yapan bir arkadaş bilgi verirse sevinirim doğrumudur bu bilgi ?

• Sivilde 44 giyiniyorum 46 aldim gayet rahat ettim kesinlikle 1-2 numara büyük alin sonra bot bulamazsiniz.Direk büyük numara alin.Bol gelsede farkettirmiyor ama dar olmasi cekilmez bi günlük dar giydim ordan biliyorum :)

• Herkese hayırlı teskereler

Acemi : 8. Mekanize Piyade Tugayı Karargah Bölüğü

Tekirdağ/ Merkez

Esas : 8. Mekanize Piyade Tugayı Komutan Yardımcılığı 1 Mekanize Piyade Tabur Karargah Bölüğü Tekirdağ/Merkez

Kısa Dönem Er

Piyade

Buraya gelen arkadaşlar ve daha önce burda askerlik yapan arkadaşlar varsa bilgilendirirseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4z3r1 -- 23 Nisan 2018; 10:44:6 >
  • börü06 kullanıcısına yanıt
    Dün biri 2 numara büyük al dedi anlam veremedim.

• Botları aynen 1 numara büyük alın. İçine tabanlık alın askerlik süresi boyunca ayağınızda olacak.

Bu mesaj askeri bot ile atılmıştır :)

• Dün biraz alışveriş yaptım giderken götürmek için(acemilik-ustalık aynı yer)

- decatlon jel tabanlık

- saçlarım ve cildim hassas olduğu için yolcu boy şampuan, jilet ve traş köpüğü

- deodorant

- tırnak makası

- pilli mini el feneri

- 2 adet şifreli kilit

Geriye kamerasız telefon askercell ve casio saat kaldı.

Sivil hiçbir kıyafet almıcam üstümdekiyle gideceğim zaten sivil eşya deposuna kaldırılıyormuş kalabalık etmeye gerek yok diye düşündüm siz neler yaptınız?

• FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    Askercell alıp boşuna paranı çöpe atma tuşlu telefon ile gitmen yeterli içine kendi hattını koy kimse kontrol etmiyor, bizde askercell olanlar gün içerisindeki boşluklarda sinir olıyordu biz telefonla konuşurken onlar öyle bakıyordu etrafa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.