Şimdi Ara

3700X Kullananıcıları Voltaj - OC Değerleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
3.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/sil--141024289

Bana ilgi gösterin konusu vardı ama birazını silmiş. Neyse idare edelim arkadaşı yüzüne gülün he deyip geçin yazıktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awsalli

Auto - 4250 mhz - Asus x570 Strix-e

Hocam autoda kaç veriyor bu all core frekansa? Ben bu sıcaklıklara stock cooler ile 4.3 de erişemiyorum. Bence elle girin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hadi az öteye bayıl. Gs bonus kartı attı ya adam. 28k kredisi var bide. o parayı atmaya utanırdım.
  • 2019daDHyekatilmak 2 kullanıcısına yanıt
    Geldi yine 1700x alıp 600 liraya satamayan tayfa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

3 liraya sattı kendini. Forumu bırakacağına inansam alıp faturasınıda buraya paylaşıcam sırf onun için 3 lirayı çöpe atarım.
    Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsiniz. Bu kişiye cevap verip amacına ulaştırmayın. Bu durumlardan besleniyor. Bu konuyu bile saptırıp sildirme derdinde. Ceza da aldırmaya çalışıyor. Bırakın takılsın kendi halinde.
  • Canımsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Auto Voltage. 4250 mhz, Asus Tuf X470 Gaming Plus
  • Saldım çayıra zaten ölüyorum bi yudum su dese bile yüzüne bakmayacak kadar nefret ettirdi. Bir insanın ayarlarıyla bu kadar oynanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyuda rezil etti mendebur
  • ahmettsezis kullanıcısına yanıt
    1.100 olması lazım. Elle girersem sistem render esnasında kilitleniyor. Elle girince, ısılarda ciddi düşüşler olmuyor. Pbo kapatırsam o zaman ısılar düzgün hale geliyor. Isılara pek aldırış etmiyorum. Genelde pbo kapalı kullanıyorum, render esnasında hızı artırıp bırakıyorum. Düzgün bir soğutucu alıcam.
  • awsalli kullanıcısına yanıt
    Ben Xigmatek Aurora 240 lık kullanıyorum çok memnunum o zaman 800 küsürlere almıştım şimdi 653'e düşmüş.
    Kutu içeriğinde uzaktan kumandalı rgb fan kontrolcüsü bile var

3700X Kullananıcıları Voltaj - OC Değerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 26 Mart 2020; 17:29:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Ben Xigmatek Aurora 240 lık kullanıyorum çok memnunum o zaman 800 küsürlere almıştım şimdi 653'e düşmüş.
    Kutu içeriğinde uzaktan kumandalı rgb fan kontrolcüsü bile var

Vatansa şuan kdv indirimi ondan kaynaklı düşüktür. Yoksa normalde dolara göre sürekli fiyat güncelleyen vatan dolar 6,45 iken bu fiyatta olması düşük ihtimal kanımca.

• Ana bilgisayarımda Nzxt X62 var. Onu corsair ile değiştiresim var. Nzxt'yi 3700x'e takarım. Şu sıralar ortalık karışık, aciliyeti yok.
    Hocam bi yanlışlık var 4250 de imkansız 1.100v. ryzen masterdan kontrol eder misiniz?

Coretemp Vid:1.100 demiş. O voltaj değil mi? Akşam test ederim.
    Hocam bazı programlar ryzen için hatalı ölçüm yapıyor, buna windowsun ölçümleri de dahil. En gerçek sonuçları ryzen masterdan alabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi
    3700X Kullananıcıları Voltaj - OC Değerleri
    B ye disk atanabiliyormuydu hiç denemedim c ve sonrası atanıyor diye biliyordum a b floopy di eskiden :)

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Elle harf atanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettsezis

Hocam bazı programlar ryzen için hatalı ölçüm yapıyor, buna windowsun ölçümleri de dahil. En gerçek sonuçları ryzen masterdan alabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi
    Cinebench programında da aynı şekilde.Ryzen işlemcilerin sonuçlarını düşük gösteriyor..Bu yüzden hiç kullanmam
    İntelden para mı alıyor ne yapıyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 26 Mart 2020; 19:5:19 >

Onu biliyorum da b ye denk gelmemiştim hiç

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.