Şimdi Ara

3700X Kullananıcıları Voltaj - OC Değerleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
3.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3700X Kullananıcıları Voltaj - OC Değerleri

🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3125 voltta 4 çekirdek 4375 mhz diğer 4 çekirdek 4325 mhz olarak stabil olarak çalışmakta.

Board B450 Tomahawk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

🤔
    Şu buglu driver düzelse deneyeceğim ben de Benim 4.3 1.35v da çalışıyor, üstünü denemedim voltaj aşırı diye Ama anakart pbo ile all core max 1.33v veriyor ona göre limitledim kendimi.

@cyraxus Sizinkiler nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettsezis -- 25 Mart 2020; 23:20:25 >

• PBO ve CPB kapalı.
    Voltaj 1.296 ile 4400 Mhz'yi stabil bi şekilde yakaladım..
    1 saatir GTA V oynuyorum Tam yükte işlemci 52 derece

1,296 - 4400mhz - Gigabyte X570 Aorus Elite

3700X Kullananıcıları Voltaj - OC Değerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 25 Mart 2020; 23:24:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmettsezis

Şu buglu driver düzelse deneyeceğim ben de Benim 4.3 1.35v da çalışıyor, üstünü denemedim voltaj aşırı diye Ama anakart pbo ile all core max 1.33v veriyor ona göre limitledim kendimi.

@cyraxus Sizinkiler nasıl?

Alıntıları Göster
    Kuruyor bence. Çünkü ekle kaldır da kurulu olduğu tarih yazıyor. Sildim tekrar denedim yine aynı çünkü silerken kurulu olanları gösteriyor silerken ilerliyor kurarken ilerlemiyor.

• Bizim silikon iyi çıkmadı 4.3 de mavi ekran veriyor.

Ek. Sağdaki programın adı nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 25 Mart 2020; 23:42:10 >
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Aida64 Engineer sürümü o program..
    Bir de son çıkan sürücülerde hata yok..
    Sadece kurulumda hata var.Kurulmuyor gibi gözükür ama sürücü dosyalarını C'de AMD klasörüne çıkarıyor..
    Sürücüleri o klasörü manuel olarak gösterip kurun sorunsuzca güncellenmiş olur
  • Extreme sürümü bendeki keyi engineer için geçerli mi acep?

Bahsettiğin çıkardığı dosyalar karman çorman oldu eski çipsetle karıştı hangisi hangisi değişik bşy tek tek bakmam lazım yine. Giop için sadece yeniden başlatmak gerekir yazıyordu kurma esnasında. Diğerleri için bşy yazmadı.

Aynı ikiside bir farkları yok extreme veya Engineer farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Aynı ikiside bir farkları yok extreme veya Engineer farketmez
    Sağdaki yazıyı nasıl açtınız peki ben bulamadım

• quote:

Bizim silikon iyi çıkmadı 4.3 de mavi ekran veriyor.

Ek. Sağdaki programın adı nedir
    mavi mi ekran veriyor? nası yha nası? 4.4 olmuyor mu işlemci? öyle satıyorlar yani. aman boşver sen amd övmeye dvm
    3700X Kullananıcıları Voltaj - OC Değerleri

Parası yetmediği için 3700x'i b450 anakart kullanan, ucuz olsun diye blower kart alan çoluk çocukla uğraşamam.
  • Aslanım para benim huzur benim ister 2000 tl lik alırım ister 700tl lik. Param yetmeseydi b450nin 3700x değil başka işlemci alır yoluma bakardım ağlamazdım senin gibi milletin resimlerini alıp buraya atmaktan vazgeç ergenlikten çık diyeceğim ama çok şey istiyorum farkındayım.

• quote:

Aslanım para benim huzur benim ister 2000 tl lik alırım ister 700tl lik. Param yetmeseydi b450nin 3700x değil başka işlemci alır yoluma bakardım ağlamazdım senin gibi milletin resimlerini alıp buraya atmaktan vazgeç ergenlikten çık diyeceğim ama çok şey istiyorum farkındayım.
    O resmin kime ait olduğunu idrak edemiyorsan senin problemin.

Parası yok alamıyordur demeden önce kendine bakacaksın. Bu işlemciyi b450 anakart ve 300 liralık raml, markası belli olmayan soğutucularla kullanmıyorum ben. Ekran kartımı rx470 alıp işlemcimi 3700x almıyorum.

Yani forumda bir para toplanacaksa emin ol benden çok senin ihtiyacın vardır. Hadi yallah.
  • Resim konusunda herşey beklerim senden acıyorum sana çünkü.

Gpu konusunda piyasada 470 satılıyor mu ikinci el haricinde bak bakalım bi :)

Gpu 3 buçuk sene önce aldığım kart ve hala kullanmaya devam ediyorum ki faturasını istiyorsan atarız akşam rahat ol. Gpuların yeni serilerin çıkmasını beklediğim için gerek duymadım ki ramden de bahsetmişsin aç bak fiyatlarına 300 tl mi elinin altında internet var beynin varsa eğer fiyarlarına bakarsın gözlerinin görmediği de aşikar ki 4x8gb ram olduğunu da görmemişsin.
    Soğutucuya değinmişsin birde amazonda bile satılan bu soğutucu diğer soğutuculardan farkı mı var sanıyorsun?

Hadi aslanım hadi boş yapmaktan vazgeç artık. 3 kuruşluk insan için gereksiz yere kendimi yoramıcam ceza aldırmak için uğraşıyorsan eğer boşa yoruyorsun kendini.

Maksadın sidik yarıştımaksa kartlarının varsa esnek hesaplarının limiti at boş yapma. Haydi koçum hadi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.