Şimdi Ara

37 ekrani televizyonu 10$ a 106 ekran yapma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bi sitede bu sekilde bir cihaz gordum.ama elektronik anlmada cok zengin bir tabiatim olmadigi icin yorum yapamiyorum.acaba degermi denemeye deneyen varmi.yada daha once konusu acildida ben mi gormedim.aramada bulamadim cunku

• Elektronik bir cihaz değil zaten bir çeşit lens, yıllardır var.
    Açıkçası alıp kullanıp memnun kalan görmedim.
    Bununla ilgili çeşitli forumlarda binlere başlık var.
    eBay'a filanda bak yurtdışında çok daha değişik ürünlerde var.
  • arkadaşımda daha değişik bişey vardı
    ama o bana 100 ytl den bahsediyodu
  • Bu bir Fresnel lensi, elektronik bir tarafı yok. Ayrıca bahsi geçen olay tamamen hikayedir, paranızı boşuna vermeyin.
  • çok anlamsız bir ığraş olur. sadece pvc frensel lens. görüntü büyür ama kontrastı, parlaklığı ve görünebilirliği olmayan, 106 ekran bir yansıma sahibi olunur.
  • benim bir arkadasım seneler once almıştı ..
    komik bişrsey cok karanlık olmalı oda
  • Ben adresi açamadım. Nasıl bir şey olduğunu da göremedim. 10 sene kadar önce 51 ekran tv.yi salonumun duvarında sinema perdesi gibi izlemiştim. 10 cm çapında ince kenar merceği tv.nin önüne koyarak izlemiştim. Görüntü duvarda ters olduğu için tv.yi ters çevirmiştim. Daha sonra tüpün arkasındaki karta giren 4 adet kabloyu yer değiştirip, görüntüyü tv.de ters çevirmiştim. Odanın tamamen karanlık olması gerekiyor. Işıkta belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

Bu bir Fresnel lensi, elektronik bir tarafı yok. Ayrıca bahsi geçen olay tamamen hikayedir, paranızı boşuna vermeyin.

Aynen , paranızı boşuna harcamış olursunuz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.