Şimdi Ara

369. Dönem [Kasım 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.069
Cevap
69
Favori
681.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kastamonu 5. Eğitim alayina gideceklere Allah kolaylik versin. Siirt e duseceklere Allah daha cok kolaylik versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS

Siirt il jandarma dan selamlar.

Kastamonu 5. Eğitim alayina gideceklere Allah kolaylik versin. Siirt e duseceklere Allah daha cok kolaylik versin.

sıkıntılar nedir orda hocam ? bitliste iş yoğunluğu çok, devamlı bişeyleri kontrol ediyorlar

• Buralar nie sessiz bu kadar. Şafak azaldi artık

• selamün aleyküm izmir focadan selamlar sorusu olan varsa yardımcı olabilirim (369/1 - $108)

• Oldu mu bu kadar şafak yahu. Geçmiş zaman

• Manisa il jandarma 369/1 safak 105 sorular varsa cevaplayabilirim arkadaşlar

• Hadi gelin beyler gidelim artık

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya_es

Hadi gelin beyler gidelim artık

meslekciler gelmedi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Gelen giden Yok daha bekliyoruz arkadaşlar cuma yemin ediyorlar

• Beyler 370 KD olarak gideceğim Şubat'ta , telefon olayını napıcaz karar veremedim.
    Akıllı telefon var ama pahalı oldugu için çalınma ihtimaline karşı onu götürmeyeceğim. Fakat daha ucuz bi akıllı telefon alıp gitmek istiyorum ama girişte sıkıntı olur mu ? Bazıları acemide kullanmayın usta birliinde kullanırsınız falan yazmış internette , nasıl yapmak mantıklı ? Askeriyeye girişte aramıyo mu bu admalar akıllı telefon var mı yok mu diye , nasıl telefonu alıyoruz içeri?
  • Fermess F kullanıcısına yanıt
    telefon olayı tamamen gideceğin yere oradaki denetime bağlı aynı il içinde farklı ilçelerde bile farklı olay,şu an ben devam ediyorum mesela biz de topladılar telefonları,bir kız olayı yaşandı yoksa gizli saklı kullanılıyordu,başka ilçelerde kullanan var kullanmayan var.
    acemide telefon sokma yöntemlerini öğreniyorsun usta da bir şekilde hallediyorsun.
    bir kaç yöntem söyleyeyim belki işine yarar.
    Genelde kapıda nöbetçiler er oluyor,ilk girişte ona verirsin arama falan olur nöbeti bitince sana getirir.
    acemide baya aradılar bavulumu,getirenleri aldılar mesela.Sokan bu yöntemle soktu ya da son dklarda geldi biraz aceleyle girdi ve arama olmadı kurtuldu.
    Usta da yine aynı yöntemle askere verdim nasılsa burdayız beraber diye ondan almıştım da sonra toplandı işte,verilmeyecek gibi de duruyor :D
    Bunun dışında çarşı izni dönüşünde arama olmuyorsa şubeye kargolattırıp alır dönersin ya da bir esnafa emanet edip ilk izinde alabilirsin.
    Neyse özetle yaşınız fazla geçmeden gidin,çekilecek yerler değil,hele ki benim olduğum yer gibi sözleşmeli uzmanı bol yerler hiç değil.

• Maltepe ikmal maliyede acemilik bitti şimdi kıbrısa maltepe cok rahattı cok güzel geçti arkadaslar ne derlerse inanmayın oraya gidince öğreniyosunz

• usta birligi malatya 2.ordu lojistik destek.orada olan arsa nasildir bilgi alabilir miyim

• Foça jandarma komando okulundan selamlar . Şafak atarsa 100 Sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım...

• AKSAZ DZ US K MARMARIS MERKEZ K MARMARIS-MUĞLA yazıyor sevk belgemde. nette araştırdım. aksaz deniz üs komutanlığını buldum. buraya mı teslim olacağım? yoksa marmaris merkez komutanlığı başka yerde de oraya mı teslim olacağım? Bilgisi olan var mı?
  • balıkesir bakım okulundan selamlar. sağda solda rahat falan yazıyorlar ya. tabur komutanının 2. bölüğe söylediğini kırparak yazıyorum: ''sizi 4 gün öpüyoruz, 5. gün izletiyoruz'' gelmeyin. son olarak: 2. BÖLÜK GEÇ İÇTİMAYAAAA
  • Acemilik bitti. (Maltepe İkmal Maliye Okulu) 2.Bölüğe düşerseniz yaşadınız. Bölük Astsubayı tek kelime mükemmel. Cok rahat bir acemi birliği yaşarsınız. Sorusu olan varsa yazsın.
  • İskerderun Deniz er eğitim alayı,acemilik bitti.Yarın ustaya teslim olacam.Tek cümle ile özetlersem, İskenderun taştan bir gemi,bir daha gidersem s*ksinler beni.

• Safak karanlik

• Atarsa 97...

SiirtİlJ.

Tavsiye etmiyorum

Koca bir kışı bitirmemiz ve ayrica ilk bahari yarilamamiz gerek....
    Allah'sen bize sabır ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 9 Ocak 2018; 7:23:16 >
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.