Şimdi Ara

369. Dönem [Kasım 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.070
Cevap
69
Favori
681.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lojman nöbetinden tüm devrelerime selamlar. Atarsa 95...

• quote:

Orijinalden alıntı: AjayGhale

Lojman nöbetinden tüm devrelerime selamlar. Atarsa 95...

vay be, 100den düştüğümüz günler ...

şimdi biz de parmakla sayıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu açıklandı mı yerler ? 12'de açıklanmış olması gerkeiyordu ama '' Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır. '' '' Sistemde kayıtlı sevk bilginiz bulunmamaktadır.Lütfen en yakın askerlik şubesine müracaat ediniz. '' Yazıları çıkmakta .
  • safak 137 369kd-b. 1. kara havacilik cikanlar herseye hazirlikli olsun cok kotu biryer beyler

• Dostlar. 30 ekim 2017 sevk tarihim. Hiç izin kullanmadim ve kullanmayacagim insallah. Hesabima gore 168.gun 15 nisan 2018 de doluyor ama safak sayar 17 nisan 2018 diyor. 31 ceken aylsri 30 gun olarak mi baz aliniyor. 17 nisanda 182 gun yapiyor. Konuya açıklık getirirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

Dostlar. 30 ekim 2017 sevk tarihim. Hiç izin kullanmadim ve kullanmayacagim insallah. Hesabima gore 168.gun 15 nisan 2018 de doluyor ama safak sayar 17 nisan 2018 diyor. 31 ceken aylsri 30 gun olarak mi baz aliniyor. 17 nisanda 182 gun yapiyor. Konuya açıklık getirirmisiniz

Dönüş için yol izni de var . İzmir muğla istanbul 3 gün hangi ilde ikamet ediyosan ona göre sana verirler. 168 +12 gün 180 yapıyor ya o 12 ye yol iznini dahil et ve şafaktan düş.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKINALP

Merhaba dede efendiler.

Şubatta torununuz olarak geliyorum acemilik yerlerimiz açıklandı.

Muhterem dedelerime sorularım var.

Yer: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK
    KUVVETİ : K.K.K.LIGI
    MUV. ÖZELLİĞİ : (MU-008) ÇKMS (YÜK. HIZ TLS.OPR.ÇVŞ.)
    SINIFI : MUHABERE
    HİZMET ŞEKLİ : ER

MEBS= Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler Okulu

1. gruptayım.

Bunlar beni çavuş mu yapmışlar?

Muhabere hakkında bilgisi olan var mı? Araştırdığım kadarıyla rahat ve iyi bir sınıf diyorlar. Doğruluk payı nedir?

(MU-008) ÇKMS (YÜK. HIZ TLS.OPR.ÇVŞ.) Ne demek? Çavuş mu yapmışlar?

Mebs tatil köyü kardeeşş

Haci bakiden sote ye, iyi yapıyolar.merkez kantinin poaçalar enfes hele.

Soy isme göre bölüklere dağıtıyolar muhtemelen 2 tabur 5.bölükte yaparsın. Bozukluk al yanına 1 tl kahve makinasından kahve içersin.

Ha bide bi tarafın donacak içliksiz mebse gideyim deme.giderseb bi daha çocuğun olmaz soğuktan

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

Dostlar. 30 ekim 2017 sevk tarihim. Hiç izin kullanmadim ve kullanmayacagim insallah. Hesabima gore 168.gun 15 nisan 2018 de doluyor ama safak sayar 17 nisan 2018 diyor. 31 ceken aylsri 30 gun olarak mi baz aliniyor. 17 nisanda 182 gun yapiyor. Konuya açıklık getirirmisiniz

Dönüş için yol izni de var . İzmir muğla istanbul 3 gün hangi ilde ikamet ediyosan ona göre sana verirler. 168 +12 gün 180 yapıyor ya o 12 ye yol iznini dahil et ve şafaktan düş.

Hocam merhaba. Ilginiz icin teşekkür ederim istanbulda6ikamet ettigimden 1 gün yol izni veriyor. 180 gün16 nisanda doluyor 1 gun yolu düşünce15 nisan terhis olması lazım. Yol izni dahil 17 nisan terhis diyor şafak hesaplama programlari.

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Merhaba dede efendiler.

Şubatta torununuz olarak geliyorum acemilik yerlerimiz açıklandı.

Muhterem dedelerime sorularım var.

Yer: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK
    KUVVETİ : K.K.K.LIGI
    MUV. ÖZELLİĞİ : (MU-008) ÇKMS (YÜK. HIZ TLS.OPR.ÇVŞ.)
    SINIFI : MUHABERE
    HİZMET ŞEKLİ : ER

MEBS= Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler Okulu

1. gruptayım.

Bunlar beni çavuş mu yapmışlar?

Muhabere hakkında bilgisi olan var mı? Araştırdığım kadarıyla rahat ve iyi bir sınıf diyorlar. Doğruluk payı nedir?

(MU-008) ÇKMS (YÜK. HIZ TLS.OPR.ÇVŞ.) Ne demek? Çavuş mu yapmışlar?

Mebs tatil köyü kardeeşş

Haci bakiden sote ye, iyi yapıyolar.merkez kantinin poaçalar enfes hele.

Soy isme göre bölüklere dağıtıyolar muhtemelen 2 tabur 5.bölükte yaparsın. Bozukluk al yanına 1 tl kahve makinasından kahve içersin.

Ha bide bi tarafın donacak içliksiz mebse gideyim deme.giderseb bi daha çocuğun olmaz soğuktan

Önerileriniz için teşekkür ediyorum hocam.

Soy isim Tekinalp. Siz 2. tabur 5. bölük diyorsunuz ama bakalım nereye vereceklerini gittiğimde göreceğim.

Tatil köyü gibi rahat olması ilgimi çekmiyor. Sonuçta ustalığım değil acemiliğim oraya çıktı.

Ayrıca çok değer verdiğim bir dostumun yeri kötü bir yere çıktı.

O kötü bir yere düşmüşken benim tatil köyüne düşmüş olmam hiç olmadı.

Bu yüzden kendim için sevinemiyorum onun adına üzülüyorum endişeleniyorum.

Söylemek istediğiniz başka tavsiyeleriniz varsa ve size zahmet olmayacaksa hepsini dinlemek isterim.

Vaktinizi ayırıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

• quote:

Hocam MEBS 'de rahatça duş alma imkanı var mı? Günde 2 kere bazense 3 kere duş alan biriyim sıkıntı yaşar mıyım?

Her sabah ihtiyaç banyosu var sabah 5 te uyanıp 10 15 dk yürüyerek hamama ulaşıp rahatça duş alabilirsin.ankaranın o ayazında duş alıp bölüğe yürümek cesaret ister.hafta 1 kafi hasta olursunuz yoksa.

• Cevabınız için teşekkür ederim. O halde bünyemin hasta olmamayı öğrenmesi gerekecek.
  • - Askerliğini Erzincan 59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı'nda yapmış olan veya halen daha yapmakta olan var mı?

* Eğitimleri ağır mı? Ne tür eğitimler yaptırılıyor?

* Komutanları insanlık sahibi anlayışlı insanlar mıdır?

* Erzincan'ın iklimi nasıldır? Soğukluk bakımından Ankara ile kıyaslarsak Erzincan daha mı soğuktur?

* Erzincan halkının askerlere bakış açısı nasıldır? Halk askerleri sever mi?

* Şehirde çok fazla pkk sempatizanı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 16 Ocak 2018; 6:46:54 >
  • Atarsa 88. Geçmiyor lakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tozyet

Atarsa 88. Geçmiyor lakin.

benimde 133 369 kd-b cabuk gecsinn

• labidu kullanıcısına yanıt
    Kasim B grubunu isme gore dagitmislardi kardesim icin

1.tabur 3.boluk cehennem

Bir kogusun adi tamamen emreymis

Cavuslar sorunlu

• Buralar niye sessiz

Atarsa 87

• Dedeler bende 370 gidecem yanınızda ne götürdünüz telefon konusu acemi birliğinde akıllı telefon götürsek sorun olur mu müsait olan cevap yaZarsa sevinirim dedelerim benim

• * Yarın hava soğuk mu olur sıcak mı ?

* Komutanlarımız bize çok kızar mı bi de ?

biraz sakin olun artık yahu atacağınız adıma kadar anlatsalar ne fayda gittiğinizde her şey doğaçlama gelişecek çabuk ayak uydurmaya bakın ortama temel bilgiler zaten mevcut
  • Atarsa 82, sizi bilmem ama benim askerligim zor geciyor.

Beyler jandarma sınıfı er lerin ustu aranabilir mi. Gerek cavuslar gerek komutanlari tarafindan.

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.