Şimdi Ara

366. Dönem [Şubat 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.319
Cevap
60
Favori
244.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu whatsapp grubunu BENCE yerlestirmelerden sonra yapsak daha saglikli olur.. en azindan , atiyorum ankaraya kim duystuyse ankara grubu acarlar ankaraya dusenler orada bulusur

digerleri baska grupta.. hem yogunluk olmaz hem gidecegimiz zaman birbirimizi bulmamiz daha kolay olur gibi dusunuyorum..

suan grup kurulsa 80 kisi gircek gruba kim ne diyo kim kime cevap veriyor.. herkes an itibariyle takip de edemicek..... bilemiyorum..

dusunce guzel ama simdi degil bence
  • LazPacino L kullanıcısına yanıt
    Yerler acikladim dikta sonra grubu kuralım hocam dediklerinize katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    dunuz mu tecilinizi ?
    2 yil tecil hakkımı kullandım bitti tecilim asıl hayat askerde başlıyor.Zaman çabuk geçiyor

• Benimde 2 yıl hakkım var ama kullanmakta tereddüddeyim aslında konuyu başlatan kişi olarak 😁

• bismillah daha biz gitmedik askere, durun bi 365 gitsin, :D, acemi ankara mebs, usta lefkoşa
  • yedek subay olmak isteyenler için en uygun dönem şubat 17 celbi olacak sanırım, kasım'da inanılmaz bir yoğunluk vardı. Şubatta azalacaktır sanırım başvuru
  • Şu anlik öyle gözüküyor benimde dikkatimi cekti ama tabi daha zamani var . Yedek subay olmak isteyenler icin iyi bi donem bencede

• yoklama 31 ekim mi son 30 kasim mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu mesajı şuraya atayım bi dursun. bakalım mevlam ne eyler.
  • ultraaslan2700 kullanıcısına yanıt
    30 kasim

• an itibariyle bende tecili bozdum usaklar, artik 24 ocagi beklemek kaldi sadece.
  • Hayırli olsun

• Keşke dedim şu askerliği daha önce yapsaydım 18 20 yaşındaki tüyü bitmemiş çocuklarla askere gideceğiz işin esprisi bu tabiki de ama biran önce askerliğinizi yapın derim gençler iş hayatı,ünviversite sınav vs derken zor oluyor resmen ama yine gidip vatani görevimizi severek yaparız inşallah.Bu arada şubat 2017 de askerim aralıkta tekrar askerlik şubesine gideceğim.
    Hayirli olsun hocam. Aramiza hosgeldin, bu arada dikkatimi cekti sende benim bolumden mezunsun (ingiliz dili). Bizim bölümden fazla askere giden goremedim baska konulara baktim da cok nadir var :) :)

• KingKhanx K kullanıcısına yanıt
    hmm evet, ilk mesajlara baktim da, dogru, ayni bolumden mezun musuz. gozumden kacmis

demek sizde onu arastirdiniz.. benimde kafama takilan o oldu, nedense dediginiz gibi bizim bolumden hic askere giden yok (en azindan varsa da giden bolumunu belirtmemis) cunku bende hic rastlamadim.. garip
    bizlerde subatta gidecez askere fakat neden siz aaralikta bidaha gidiyorsunuz ?, islemleriniz bittiyse eger subede, 24 ocagi beklemek kaldi.. herhangi bir baska islem yok o tarihe kadar.

bende sizin gibi, hatta burdaki bircogumuz bence., universite falan derken yas ilerledi., 97 lilerle askere gidecez mecburen :)
    İlk giittiğimde tecil bozuldu işlemleri yaptılar resim çektiler bilgisayardan muaine oldum celp fönemi şubat diye kağıt verdiler aralıkta tekrar geleceksin askerlik şubesine dediler o yüzden tekrar Askerlik şubesine gideceğim.Siz gitmediniz mi peki ?
    yok hayir., ilk gittigimde, (2 gun once, pazartesi) tecilimi bozdurdum, imzalar falan attim adres yazdim vs, resim cektiler, sonra kagit verip ev doktoruna muayene ol tekrar gel dendi..

tamam gittim tekrar subeye dondum verdim (bugun) diger kalan islemler yapildi (surayi imzali burayi imzala bunu mudure gotur imzalasin) en son olarak bir kagit verdi simdi artik bekliceksin dendi

24 ocakta aciklancak, e devletten bakacaksin, sonra pttye gidip parani alip nereye dutuysen katilacaksin dendi.. bukadar

size en son verilen kagit ne kagidi, bi bakabilir misiniz ?
    işteyim eve geçince bakarım celp dönemi şubat 2017 diye yazan bir kağıt verdiler ha birde etkrar gelmessen eğer yoklama kaçağı sayılırsın dediler zaten bu yüzden haberim olmadan 356 tl borç para geldi kaçak gözüktüm.haberim bile yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.