Şimdi Ara

366. Dönem [Şubat 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.319
Cevap
60
Favori
244.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eylülün 1 inden itibaren yapılan başvurular her halükarda şubatta gidiyor değil mi?
    Kasım ayında kesinlikle götürmezler değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Eylülün 1 inden itibaren yapılan başvurular her halükarda şubatta gidiyor değil mi?
    Kasım ayında kesinlikle götürmezler değil mi?

Aynen öyle kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hughes

Ben de Şubat celbinde gideceğim Allah'ın izniyle.

Bu arada verem savaş dispanserinden belge alan oldu mu? MSB'nin sitesinde alınması şartı var ama burada kimse ondan bahsetmemiş.

Hiç dikkat etmedik valla öyle bişey varsa muhakkak biri yazardı

• Ben de yüksek lisansı dondurup geliyorum hayırlı olsun herkese.

Meslek: Makina Müh
    Yedek Subay: Hayır

Ne kadar hayır desek ihtiyaca göre evete çevrilebiliyor özellikle makineciler için. Çıkarsa da sağlık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 11 Ekim 2016; 21:03:54 >
  • Hayırlı olsun beyler. Bir an önce gidip gelin.
    Aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz.
    364 kd şafak 99 !!

• quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

Hayırlı olsun beyler. Bir an önce gidip gelin.
    364 kd şafak 99 !!

Vay hocam yarılamışın. :)
    Giderken hiçbişey götürme diyen vat götür diyen var karışık işler aslında zor geliyor oraya gidip görmeden dışarıdan böyle,keşke gitsekde bi gitsek yani 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Ufukykc

quote:

364 kd şafak 99 !!

Giderken hiçbişey götürme diyen vat götür diyen var karışık işler aslında zor geliyor oraya gidip görmeden dışarıdan böyle,keşke gitsekde bi gitsek yani 😁

Sağolasın hocam. Darısı başınıza.
    Sen götürme diyenlere aldırma. Sana en yakın Askeri malzeme satan yere git bir kaç dükkan gez. Bak neler var neler yok diye zaten ne lazımsa veriyorlar.
    Valiz yerine kampçı sırt çantalarından al. Bir dünya eşya soktum içine hala boş yer var.

Aklına takılan olursa yaz.

• quote:

quote:

quote:

364 kd şafak 99 !!

Sen götürme diyenlere aldırma. Sana en yakın Askeri malzeme satan yere git bir kaç dükkan gez. Bak neler var neler yok diye zaten ne lazımsa veriyorlar.
    Valiz yerine kampçı sırt çantalarından al. Bir dünya eşya soktum içine hala boş yer var.

Eyvallah hocam,yedek subaylığa ve komandoya hayır diyicem büyük ihtimalle . Kütük artvin ikametgah istanbul bilgisayar öyle bi sallasın ki ikisinden biri çıksın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

364 kd şafak 99 !!

Eyvallah hocam,yedek subaylığa ve komandoya hayır diyicem büyük ihtimalle . Kütük artvin ikametgah istanbul bilgisayar öyle bi sallasın ki ikisinden biri çıksın.

Ben bu kütük olayını anlamıyorum doğduğun yer mi oluyor kimlikteki mi yoksa babanın memleketi mi benim 3 ü de farklı şehir. Mesela askerde ad soyad kütük söylüyorlar selam verirken ne diyeceğim ben şimdi?

• Selam beyler bende şubat celbi ile gitmek istiyorum yalnız bu ocak ayında mezun olacam 2 tane dersim kaldı şubat celbine yetişirmiyim acaba.
  • forzadayı F kullanıcısına yanıt
    subat celbine yetismez kardesim, malesef..

subat celbi icin en son 30 kasim ., ondan sonrasi mayisa geciyor.. buyuk ihtimalle mayista gidersin, eger ocakta islemleri baslatirsan.
  • Bugun itibariyle bütün işlemlerimi tamamladim. Artik yapilmasi tek gereken beklemek yaklasik olarak 3 ay

• KingKhanx K kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun, bende pazartesi islemleri baslatacagim insallah

yedek subay/komandoya ne isaretlediniz ?
  • LazPacino L kullanıcısına yanıt
    Yedek subay evet, komandoya hayir dedim hocam.. Ama halen aklimda komandoya evet diyesim var, komandoya evet demek yedek subay sansini arttirir mi acaba, bu konuda bir bilginiz var mi?

• KingKhanx K kullanıcısına yanıt
    arkadaslarim bana artirir diyor, ama atamayi bilgisayarin yaptigini dusunursek, ne kadar etkili olur bilemem.. sonucta kafasina gore, sanmiyorum herhangi bir kriterin girildigini
  • LazPacino L kullanıcısına yanıt
    O zaman artik hersey bilgisayarin atamasina bagli, artik hakkimizda hayirlisi olur insallah. Yedek subayin cikmasi benim icin daha iyi olacagini dusunuyorum, o yüzden sormak istedim.

• Arkadaşlar ben birşeyi çok merak ediyorum bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.
    Yaş konusu nasıl etkiliyor yedek subaylığı?
    Mesela 27 yaşında birisi ile 23 yaşında birisi arasında nasıl bir tercih yapabilir devlet ve neye göre?
  • beyler bende başvurumu yatım hayırlısı olur inşallah
  • 2107 şubat döneminde askere gidecek arkadaşlar var ise bana ulaşsınlar watsapp grubu kurulacaktır her türlü yardımlaşma ve dayanışma derneği olarak bu işe el atıyorum.Ben askere

https://www.youtube.com/watch?v=NLBN_KfN_sY
  • Facebook'ta da grup kurulacak şuanda kasım için mevcut.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.