Şimdi Ara

365. MEBS-ANKARA-MAMAK TOPLANIYORUZ BEYLER! (Bilgiler İlk Sayfada) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
10
Favori
18.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 39.mknz piyade tümeni 14.mknz piyade alayı 1.mknz piyade taburu muh des bl bölümünü tam olarak bilen varsa yeşillendirelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut1834 U kullanıcısına yanıt
    39.mknz piyade tümeni 14.mknz piyade alayı 1.mknz piyade taburu 1.mknz piyade bl deyim bende heralde aynı yerdeyiz kardeş.
    savaş çıkarsa en önden ben gidecem arkamdan sen gelecen diye tahminde bulunuyorum.
  • Ayıpsın kardesim istersen haberleselim numaram 05375551454 yazsana bu numaraya arıym seni

• kıvanç1991 K kullanıcısına yanıt
    +1 karargah destekde burda
  • Nerelisiniz arkadaslar?

• Santrafor9 kullanıcısına yanıt
    Bende sınıf öğretmeniyim m neyse bi varalım atarız bi yerlere kendimizi

• Umut1834 U kullanıcısına yanıt
    Ankara hocam yol harcırahı bile vermediler acemiliğe :)
  • Numaranı ver istersen aramak zor olmasın seni orda gitmeden bol bol konusup haberleselim

• Selam dostlarım. Kısa dönem olarak;

Acemi Birkiği: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK
    Usta Birliği: MEBS OKL. VE.EĞT.MRK.LOJ.DES.K.LIĞI ULŞ. OTO BL. / ANKARA MAMAK / Ulaştırma sınıfında tamamlayacağım kısmetse..

Bilgisi olanlar veya usta birliğini burada yapanlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim. Sanırım usta birliğinde çavuş rütbesi alacağım okuduklarım kadarıyla. Allah yardımcımız olsun cümleten. Esen kalın dostlarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: qloria

Selam dostlarım. Kısa dönem olarak;

Acemi Birkiği: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK
    Usta Birliği: MEBS OKL. VE.EĞT.MRK.LOJ.DES.K.LIĞI ULŞ. OTO BL. / ANKARA MAMAK / Ulaştırma sınıfında tamamlayacağım kısmetse..

Bilgisi olanlar veya usta birliğini burada yapanlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim. Sanırım usta birliğinde çavuş rütbesi alacağım okuduklarım kadarıyla. Allah yardımcımız olsun cümleten. Esen kalın dostlarım..

Çok şanslısın yapılabilecek en iyi yerde yapacaksın hemen cavuş olmazsın bi müddet onbaşı olursun sonra cavuşluk.
    ben acemiliği orda yaptım. 21 gün çok mükemmeldi

• YQQ4 kullanıcısına yanıt
    hocam peki çarşı izin durumları nasıl ?
  • Hepiniz hoşgelin. ankara mamak merkezdeyim belediyenin orda. özel mesaj ile sorularınızı sorabilirsiniz ulaşım ve gezilecek yerler hakkında.

mebs okulu gayet rahat kısa dönemler özellikle hiçbirşey yapmıyor ve yiyecek içecek sorununuz asla olmaz. gelen akrabalarıma gittiğim için ordan biliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 22 Ekim 2016; 17:57:13 >
  • bfr_gs_55 B kullanıcısına yanıt
    öyleyse iyi hocam, ben aralıksız 8 saat düşününce zorlanırım dedim
  • Tmmdr özelden haberleşelim dostum
  • Hey gidi 361. Dönem olarak acemiliği yaptım orada. Sabahın köründe kalkıp buz gibi havada eğitime gideceksiniz sadece bir iki hareket için saatlerce bekleyeceksiniz. Eğitim çavuşlarınız olacak başınızda bazıları iyi bazıları cins çok takılmayın. Kantinde sadece ama sadece ziraat kart geçerli kağıt para ile hiçbirşey alamazsınız. Bozukluk para alın makinalardan çay kahve içersiniz. Sizlere orada ziraat kart verilecek ama son on güne ancak yetişir. O yüzden yanınızda ziraat kart ile gidin. Oradan verilen malzemeler nereden baksan xl gibi don atlet yanınıza bolca alın. Sıcak su yok sadece hamamda var hatta bazen orada bile ılıktan hallice birşey olur. Max duş süreniz 5 dakika. Haftada bir gün duş gününüz var birde sabah ihtiyaç banyosu. Arada ansızın aramalar oluyor dışarıda telefon hatlarına bakıyorlar o yüzden ayık olun askercell değilse. İçeriye akıllı tel çok kolay sokukur ama yapmayın kimsede olmuyor biri ispitler. Girişte lokum kolanya veriyorlar sonra mokoko

Hocam hem acemi hem usta birliğim Ankara MEBS. Sınıfım muharebe. Usta birliğinde ne yaparım, bir fikriniz var mı acaba?
  • Büyük olasılık eğitim çavuşu olursun olmadı karargahta falan bi görev verirler

• mhaf69 M kullanıcısına yanıt
    Her hafta çıkışın zor gibi hocam :(

Güneş ışığına allerjim var. Bir sorun olur mu acaba?
  • arkadaşlar konuyu geç gördüm de bodoslama giriyorum konuya.

acemi:MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA

usta:28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ TOP.A. 3 ÜNCÜ TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / MAGOSA / MAGOSA

başımıza gelecekler nedir?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.