Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.591
Cevap
89
Favori
392.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aradım telefonla , (kısa dönem) acemi birliği maltepe istanbul, usta birliği lüleburgaz kırklareli
  • dunker_fy D kullanıcısına yanıt
    Aynen, yedek subay olarak gidiyorum. E-devlet üzerinden birazdan görebilirsiniz de dediler
  • DeadMaster35 kullanıcısına yanıt
    Hem usta hem acemi aynı yere cıkmıs bızım kardeş. Senin kütük nere?
  • Arkadaşlar kimseyi trollemem günahtır yemin ederim sivas askerlik şubemi aradım Manisa Alaşehir Ulaştırma Personel okulu acemi Ankara Anıtkabir Komutanlığı Usta birliği Kısa dönem
  • Konak şube sürekli meşgul çalıyor. Askerlik durum belgesi sorgulama yaptım. Siniflandirlmis yükümlü diyor. 03.11.2016 tarihine kadar sakıncası yoktur diyor.daha once 28.10.2016 yaziyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlışlıkla askerlik şubesi başkanının özel numarasını aradım :D ama adam yardımcı olmadı yerler belli oldu içeriyi ara dedi meşgul dedim senin gibi çok arayan var kusura bakma dedi kapattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: isatfb

Arkadaşlar kimseyi trollemem günahtır yemin ederim sivas askerlik şubemi aradım Manisa Alaşehir Ulaştırma Personel okulu acemi Ankara Anıtkabir Komutanlığı Usta birliği Kısa dönem

KArdeşim sabah biri trolledi ya. MSB trollüyor, forumdaki trollüyor, Askerlik Şube Trollüyor arada olan doğru diyene oluyor.
  • Çok cacık bir döneme denk geldik 365. kd bize yaramayacak galiba...
  • Bilerek e devlete bakmıyorum burdan takip ediyorum açıklansın öyle bakıcam e devlette görmeden inanmam nereye gideceğime :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isatfb

Arkadaşlar kimseyi trollemem günahtır yemin ederim sivas askerlik şubemi aradım Manisa Alaşehir Ulaştırma Personel okulu acemi Ankara Anıtkabir Komutanlığı Usta birliği Kısa dönem

numara ney kardeşim ben de öğreniyim hala açıklanmadı
  • izmir_meb İ kullanıcısına yanıt
    durum belgesinde bana da öyle diyor herhalde 1. dönem kısa mı çıktı oluyor demek bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet.

quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Türkiye'de memur olarak çalışan birisine işiniz düştüyse ahanda böyle beklersiniz.

Bu insanlar hayatlarında bir şey başaramamış kendisine güveni olmayan " özel sektör anamızı beller " diyen insanlar ve bu yüzden hayatlarının 1-2 senesini köpekler gibi çalışıp KPSS kasarak yaşadıktan sonra, nihayet kendisini bir yerlere atan insanlardır. En nihayetinde cinsel hayatlarını geçirmek için bir de karı/koca yaparlar kendilerine ve sürekli insanları eleştirip dururlar.

Ellerine çekirdek verirseniz sizinle sonsuza kadar arkadaş kalacaklardır.

Bir şey isterseniz onun düşmanı olursunuz, beklemek zorundasınız. Onların keyfidir beklenilen.

12:30 oldu saat, öğle arası geldi. Yemek yerken " Ulan biz bugün e-devlete askerlik sevklerini aktaracaktık. " diye bir düşünce gelmezse bu iş pazartesiye kadar da uzayabilir.

Şu anda askerliğinin nereye çıktığını öğrenmek isteyen 10bin - 20bin insan var, hepsi bu gerizekalı insan ve ya insanları bekliyor.

Bende devlet memuruyum birader ne alakası var bizde bekliyoruz işte.
    Yok hiç birşey başaramamış yok özgüvensiz sen önce üslubunu düzelt.
    Liseyi ve üniversiteyi açıktan bitirdim ben,kpssye hazırlanırkende özel sektörde çalışıyordum.Salak olduğum için memur olmadım param yoktu açıktan Maliye okuyabildim.
    Cinsel hayatımda da problemim yok ayrıca hadi sen çekirdeğini al git.

Kardeşim kusura bakma, 2 saattir bos yere bekletiliyoruz biraz sinirlendim ve bunları yazdım.

Günümüz Türkiye'sinde insanların memurlara bakış açısı bu ne yazıkki.

Bu bakış açısının oluşması, görevini layıkıyla yapmayan memurlar yüzündendir.

1 ay once gittiğim bir yerde tek imza almak için bir memurun mesai saati içerisinde kahvesini bitirmesini 15 dakika bekledik. Benden once gelenler 20 dakika beklediler.

Günümüzde yine bekletiliyoruz, kim bekletiyor? Memurlar.

İnşallah sen ve senin gibi memurlar isini bundan sonra layıkıyla yapar da ileriki nesillerde memura isimiz düştüğünde bu kadar küfür edip günaha girmeyiz.

Belki de aynı yere düşeceğiz arkadaş olacağız, seni kirdiysam kusura bakma.

Sorun değil dostum genelleme yapmana takıldım.
    Sende haklısın bi yerde fosil dolu devlet 50-60 yaşında hayattan bıkmış vatandaşa hizmet etmez.

• Kütüğe kayıtlı olduğum askerlik şubesini aradım tc istediler sadece öğrendim çıkan yeri. Kısa dönem, Acemi birlik: Balıkesir, Ana birlik: Kıbrıs çıktı.
  • çanakalle il jandarma acemilik ile usta aynı yere düşmüşüm
  • Şubeyi aradım az önce İzmir Narlıdere (Acemi), İzmir Bornova (Usta) geri kalanı heyecandan aklımda tutamadım

Hatta Kasım mı Aralık mı onu bile sormayı unuttum
  • yıllar önce açmıştım bu hesabı kısmet bu güne imiş [:'(
  • Bende aradim şubeyi konya hava savunma yedek dedi memur kapattı herkese hayırlısi olsun arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: fen0men0

durum belgesinde bana da öyle diyor herhalde 1. dönem kısa mı çıktı oluyor demek bu.

evet sanırım o anlama geliyor. hayırlısı bakalım...
  • ya arkadaş ne cenabet döneme denk geldik ya
  • Telefona mesaj geldi msb'den sevk işlemleri başlamıştır diye lakin edevlet'te hâla tık yok.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.