Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.592
Cevap
89
Favori
392.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar askerlik subesinden ogrendim acemilik yalova jandarma , ustalik da yalova jandarma. ayni yerde olan varsa tanisalim. hepimizin hakkinda hayirlisi olmasi dilegiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınıflandırılmis ve 3.11.2016 muhabbeti bende de oldu. Ne anlama gelmektedir acaba

• 03.11.2016 diyorsa kısa beyler benim kısa bende de öyle yazıyor. uzun dönemlere 27-28 ekim olacak çünkü
  • arkadaşlar kütüğünüzün oldugu şubeyi mi arıyorsunuz yoksa herhangi bir şubeyi mi?

• kalanes K kullanıcısına yanıt
    Hocam Endüstri Müh. Ort. 3.32 Dil 55
  • Beyler kısa mı uzun mu çıktığını merak ediyorsanız askerlik durum belgesi sorgulamaya tıklayın. Eğer orda ''03.11.2016 tarihine kadar askerlik yapmasında sakınca yoktur.'' yazıyorsa kısa dönem çıkmıştır. Yok eğer 15.11.2016 veya 28.10.2016 tarihleri yazıyorsa asteğmenliğiniz hayırlı olsun..

Merakınızı gidermez ama en azından kısa mı uzun mu öğrenirsiniz. Ben baktım kısa dönem benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedim610

Bandirmadan selamlar
    Konya il jandarma acemi ve usta ayni yer
    Herkese hayirli teskereler diliyorum

Konyada oturuyorum kardeşim gel yaşanası bir yerdir burası. Hayırlı tezkereler

• askerlik şubesi de 12 de e devlete yüklendi diyor bize bilgi yok diyor kafayı yiyecem arkadaş ya
  • diyetisyen01 D kullanıcısına yanıt
    Tamam kisa olsun da kasim celbi mi senin

• iondergumus kullanıcısına yanıt
    Bekleyip göreceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah agacim hakkimizda hayirlisi buymus il jandarma merkezde bi yerdemi

• pAshA7091 P kullanıcısına yanıt
    Hocam benim meslekçimi çıktı o zaman ya 28.10.2016 yazıyor sınıflandırılmış yükümlü :D
  • İzmir il jandarma çıktı tertipler, Allah yolumuzu açık etsin.

• Askerlik durum belgesi sorgulamada "EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİNE MÜRACAAT ETMENİZ GEREKİR." yazıyor. Bu ne anlama geliyor?
  • pAshA7091 P kullanıcısına yanıt
    aynen hocam büyük ihtimal öyle tarihler sevk tarihlerine göre yazılmış şans eseri olamaz gibi
  • Jandarmaya er ve erbaş alınmayacak deniyordu.
    Herhalde bu uygulama henüz başlamadı
  • Ben de baktim siniflandirilmis yaziyor. İnadina edevleti bekleyeceğim, sulus olmadiktan sonra ogrensem ne.

• günde 2 defa hak olmasa bende girip bakacam 11 gibi bakmıştım bir kere şu anda da bakmıyorum ama çok merak ediyorum.
  • arkadaslar..

jandarma ic islerine baglanmamis miydi., nasil daha tsk dan jandarmaya cikiyor askerlik yerleriniz.. orayi anlamadim ?? henuz yururluge mi girmedi acaba, yoksa bu son jandarma olayi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedim610

Eyvallah agacim hakkimizda hayirlisi buymus il jandarma merkezde bi yerdemi

Aynen öyle kardeşim. Merkezdesin inş.

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.