Şimdi Ara

362. Dönem [Şubat 2016] Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
14
Favori
98.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.TB. 1 İNCİ BKM.BL. / MAGOSA

burası kardeşim. evet eskişehirliyim senin memleket nere ve sen kıbrısta nerdesin
  • Kıbrısçılar konu mu açsak napsak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara dan Balıkesir e giden var mı arkadaşlar acemilik.
  • gurup coşdu beyler neyse gurubun ilk ütesi olarak 2. guruba kaldığım için siz gidince ortam tekrar bana kalacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigthunder

Mayıs'ta gitmeyi düşünüyorum ancak sevk tarihinden 1 hafta sonra kpss var sınava gönderirler mi? Bilen var mı ?

acemi birliğinde gidemeyebilirsin
  • Acemilik kastamonuda.

Akıllı cep telefonu ile gidip,telefonu girişte teslim edip usta birliğime giderken geri almak istiyorum .Mümkün müdür ? Yoksa telefonu emanet teslim almazlar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemilik:
    BKM.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR

Usta:
    TSK SAĞLIK KOMUTANLIĞI SIHHIYE ALAY KOMUTANLIĞI KH. VE KH. TK. / ANKARA KEÇİÖREN / ANKARA
    Şubat2016

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarbonFiber

Acemilik:

Usta:
    TSK SAĞLIK KOMUTANLIĞI SIHHIYE ALAY KOMUTANLIĞI KH. VE KH. TK. / ANKARA KEÇİÖREN / ANKARA
    Şubat2016

Eğitim Birliği: BKM.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR
    Esas Birliği: BKM.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI LOJ.DES.K.LIĞI KH. VE KH.BL. / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR
    Statü: KISA_DÖNEM ER
    Sınıf: BAKIM

Evet beyler Şubat 4'de teslim oluyorum. Varmı acemi yada usta olarak gidecek olan tanışalım şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHeiBeN -- 28 Ocak 2016; 20:41:25 >

• canny_26 C kullanıcısına yanıt
    Bende eskişehirliyim kıbrısta lefkoşadayım 50. tank taburunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem75

Eğitim BirliğiİS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İZMİR NARLIDERE / İZMİR
    Esas Birliği1 İNCİ MOT.P.TUG. KANDIRA K.YRD.LIĞI KIŞLA HİZ.TK. / KOCAELİ KANDIRA / KOCAELİKuvvetKARA KUVVETLERİ KOM.
    ERSınıfPIYADE varmı aynı yer?

narliderede acemilik yapacaklar yaninda bozuk para gotursun bi kac gun kantini goremeyebilirsiniz,sigara icenler stoklu gitsin, bi kac gun gectikten sonra mavi kantini kesfedeceksiniz zaten :) eve gelen ptt kart bi ise yaramiyor ilk giriste size ziraat karti verecekler,yemekhaneler yukarda git gel yapacaksiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHeiBeN

quote:

Acemilik:

Usta:
    Şubat2016

Esas Birliği: BKM.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI LOJ.DES.K.LIĞI KH. VE KH.BL. / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR

Evet beyler Şubat 4'de teslim oluyorum. Varmı acemi yada usta olarak gidecek olan tanışalım şimdiden.

Bana 3 şubat saat 2ye kadar teslim olmamı söylediler kardeş sen 4 şubat demissin ama sıkıntı olmaz insallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 230. piyade alayına düşen arkadaş varsa bana ulaşsın türkiye numaram 0536 964 44 16
    kıbrısta gerekenler: Bolca sigara (kıbrısta sigara fiyatları pahalı ve sigaraları kalitesiz)
    ucuzundan akıllı telefon
    power bank
    içlik kesinlikle getirin donarsınız
    nöbetlerde dinlemek için mp3 çalar
    ve samsungun akılsız çift hatlı telefonu (hayat kurtarır)
    türkiyedeki askercell hattınızı yurtdışına açtırıp getirin sevgiliniz eşiniz dostunuz sms atabiliyor oradayken sizde kıbrıs hattından cevap yazabiliyorsunuz.
    bol bol kitap getirin okumaya çok fırsatınız olacak
    koğuşlar berbat olduğu için mavi yastık kılıfı bulabilirseniz getirin yanınızda ben getirmiştim 10 tane kadar çok yararını gördüm şimdilik aklıma gelenler bu kadar daha fazla bilgi isteyen soru sormak isteyen telefon numaramdan ulaşırsa yardımcı olurum arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JANJAN485

acemilik: Ankara Mamak
    usta birliği:230. MKNZ lefkoşa/Kıbrıs

Var mı aynı yer?

şuan orada askerlik yapıyorum tabur felan varmı alay karargah mı
  • arkadaşlar hayırlı olsun herkese.

bir sorum olacaktı, şubeye gitmeye gerek yok değil mi?

sevk belgesi aldım e devletten... işte yol ücreti falan yazıyor o tür şeyler... tamamdır dimi o yeterli?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SHeiBeN

quote:

Acemilik:

Usta:
    Şubat2016

Bana 3 şubat saat 2ye kadar teslim olmamı söylediler kardeş sen 4 şubat demissin ama sıkıntı olmaz insallah

Evet yol izni 2 gün verdileri için dostum. Samsundan gideceğim.

• nefendim kullanıcısına yanıt
    Bende oradayım , bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlu0780

quote:

Orijinalden alıntı: bigthunder

Mayıs'ta gitmeyi düşünüyorum ancak sevk tarihinden 1 hafta sonra kpss var sınava gönderirler mi? Bilen var mı ?

acemi birliğinde gidemeyebilirsin

eğitim hakkınız engellenemez izin vermek zorunda diye yazıyor her yerde sordum öyle cevap veriyorlar ancak kafam çok karışık mayısta kpss olmazsa 1 senem gidecek ağustosta gitsem bu seferde mülakatlar vs var sürekli izin vermeyecekler bu sefer kpss işe yaramıcak ne yapacağım bilmiyorum.

Hiç acemi er iken sınav izni alan oldu mu?
  • arkadaşlar tecili biten biri kpss hazırlanıyorsa mayısta kpss var celp dönemi şubat bir sonraki dönem gitme durumu nedir?
  • bigthunder kullanıcısına yanıt
    Ben değil ama bi arkadaşım geçen sene mayıs celbinde gitmişti o da, açık öğretim sınavlarına girebilmişti acemi birliğinde iken.
  • Bende araştırdım kardeşim senle aynı durumdayım sırf bunun için erken gidiyorum askere
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.