Şimdi Ara

362. Dönem [Şubat 2016] Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
14
Favori
98.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinalper

aç kapıyı veysel efendi bende geldim aranıza ama benim aklıma takılan asıl soru biz iki arkadaş okul,bölüm vs dahil tüm bilgilerimiz aynı ikimizde bir hafta ara ile tecili bozdurduk bende sınıflandırma tarihi 27.01 iken arkadaşımda 25.01 sebebini bilen,yada farklı tarih yazan kimse varmı?

ben cuma günü tecili bozdurdum.Bende de 27 si gözüküyordu sanırım
  • justreal kullanıcısına yanıt
    inşallah 2.gruba filan kalmayız 1 haftadan dolayı 1 ay atarsa fena olur.
    yalnız olmadığımı gösterdiğin için sağol

• Selam arkadaşlar bende şubat 2016 celbi için şubeden sevk öncesi hazırlık işlemlerini yaptırdım .Kasım celbinde gitmem gerekiyordu fakat bazı durumlardan dolayı olmadı bakaya kaldık hayırlısı artık.Size sorum şu e devlet üzerinde sevk işlemlerinizle ilgili bilgi görünüyor mu bende herhangi birşey görünmüyor en yakın askerlik şubesine gidin yazıyor.Cevaplarsanız sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santrafor9

Selam arkadaşlar bende şubat 2016 celbi için şubeden sevk öncesi hazırlık işlemlerini yaptırdım .Kasım celbinde gitmem gerekiyordu fakat bazı durumlardan dolayı olmadı bakaya kaldık hayırlısı artık.Size sorum şu e devlet üzerinde sevk işlemlerinizle ilgili bilgi görünüyor mu bende herhangi birşey görünmüyor en yakın askerlik şubesine gidin yazıyor.Cevaplarsanız sevinirim .

Aynı durumu bende yaşadım ve gittim transkripti verdim kasım celbini kaçırdım bu yüzden. Adam işlemlerin tamam dedi ama yine de 1-31 aralık tarihi arasında tekrar gidip iyice emin olmak lazım. Askerlik şubesine bırakırsak işi bakaya kalıyoruz çünkü.

• selam arkadaşlar diplomamı ocak 15te alcam şubat celbine yetişebilmem için ne yapmam gerekmektedir?
  • -TRioN- kullanıcısına yanıt
    Bana da işlemlerin tamam bir daha gelmene gerek yok dediler fakat verdikleri kağıtta 1-31 aralık arasında şubeye gitmem gerektiği yazıyor.Onun yazmasının sebebi sevk öncesi hazırlık işlemleri için herald ben zaten işlemleri yaptım.Olmadı arar sorarız gitmemiz gerekiyorsa gideriz şubeye :D Senin e devlete bişey düştümü sevk işlemleriyle ilgili ?
  • Santrafor9 kullanıcısına yanıt
    Sevk işlemleri için henüz erken daha düşmez zannediyorum.
    işlemleri yaptırdıktan sonra bana verilen askerlik durum belgesinin en altında da 1aralık-31aralık tarihleri arasında sevk öncesi hazırlık işlemlerini yaptırması gerekmektedir yazıyor ama bu belgeye zımbalı başka bir belge daha verdiler sevk öncesi hazırlık işlemi formu diye en altında 31.12.2015 tarihine kadar yukarıdaki bilgilerimde herhangi bir değişiklik olduğu takdirde bildireceğimi taahüt ederim. bildirmediğim taktirde yukarıdaki bilgilere göre sınıflandırmaya tabi tutulacağım tebliğ edildi diye yazıyor.
    bu bilgiler 24 saat sonra e-devlet kapısı üzerinden değiştirilemeyecek şekilde görüntülenecektir ibareleri var daha 24 saat olmadı 2 saat var o yüzden e-devlette göremedim ama sizde de sevk öncesi hazırlık formu var ise sıkıntı olucağını düşünmüyorum.
  • metinalper M kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekilde belgelerim ben 23 ekimde yaptım işlemleri henüz e devlete herhangi birşey düşmedi kasım celbi bittikten sonra düşer büyük ihtimalle.Benim bir miktarda bakaya borcum var :D kasım celbiydi benim celp dönemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santrafor9 -- 10 Kasım 2015; 13:54:37 >
  • merhaba arkadaşlar bende bugun tecilimi bozdurdum şubat dönemi için sınıflandırma tarihi bende de 27.01.2016 yazıyor.

hepimiz hakkında hayırlısı olur umarım :)
  • canny_26 C kullanıcısına yanıt
    kardeş,bende dün bozdurdum bize verdikleri kağıdın altında tarih yazıyor,ya memur orayı göstererek bu tarihler arasında kontrole geleceksin dedi sana da öyle dediler mi?Şimdiden hayırlı olsun.
  • ozgur389 O kullanıcısına yanıt
    Sevk öncesi hazırlık işlemlerini yaptırdın mı ? 1-31 aralık tarihleri arasında mı çağırdı ? ne kontrolü ?
    yaptırdım..1-31 aralık aralık tarihinde şubeye uğra dedi,27 sinden sonra da yerler belli olacak dedi.
  • muayene flan olcaz mı tekrar gelmem gerekiyor mu dedim. bi rahatsızlığın varmı dedı yok dedim gerek yok ozaman e devletten silüs ü alırsın birliğine gidersin dedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canny_26 -- 11 Kasım 2015; 20:33:43 >
  • Buralar aralıktan sonra değerlenir :)
    aynen daha kimse olayı kavrayamadı son 1 ay kala herkes sudan çıkmış balık gibi zıplamaya başlar :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: canny_26

merhaba arkadaşlar bende bugun tecilimi bozdurdum şubat dönemi için sınıflandırma tarihi bende de 27.01.2016 yazıyor.

Kardeşim bendede 25.01.2015 tarihinde sınıflandırma yazıyor. Başvuru tarihine goremi değişiyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlu0780

quote:

merhaba arkadaşlar bende bugun tecilimi bozdurdum şubat dönemi için sınıflandırma tarihi bende de 27.01.2016 yazıyor.

Kardeşim bendede 25.01.2015 tarihinde sınıflandırma yazıyor. Başvuru tarihine goremi değişiyor acaba

olabilir sen ne zaman başvuru yaptın kardeşim. birde kısa dönem değil mi seninde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kutlu0780

quote:

olabilir sen ne zaman başvuru yaptın kardeşim. birde kısa dönem değil mi seninde

Evet kisa donem 1 eylülde başvurdum 2 eylülde aile hekiminden sonra evrakları teslim ettim.Aralığın ilk haftası tekrar geleceksim dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sevk öncesi hazırlık işlemlerini yaptık ama 1-31 aralık da şubeye gidecek miyiz yine kimse arayıp sormadı mı :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.