Şimdi Ara

361. dönem (Kasım 2015) Kısa Dönem,Uzun Dönem ve Yedek subay aday adayları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.456
Cevap
90
Favori
471.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler, peki eylülde yüksek lisans kaydı yaptırırken benden "askerlik durumunu gösterir belge" istiyecekler bu belgede benim durumum ne olarak yazacak kayıt yaptırabilecek miyim bunla ilgili bilginiz var mı?
  • havacı27 kullanıcısına yanıt
    Kabul edecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh
  • Dostlar bir şey soracağım acemilik ve ustalık dahil namaz kılmak sorun oluyormu her kışla da mescit var mı koğusta falan kılabiliyor musun sıkışınca?
  • 325 KD büyük büyük dedenizden selamlar.
  • Ve Aleykumselam :D
  • Mesaj kalsın takip etmek için
  • Arkadaşlar normalde 2016 ya kadar tecilliyim ama haziranda lisansı bitirdiğim için bir an önce askere gitmek istiyorum.Kasım celbinde gitmek için ne zaman başvuru yapmam gerekir.
  • arkadaşlar tecilim bitecek kasımda asker olacağım inşallah 2 sorum var?
    1-) askerliği nerede yapacağım acemi ve usta birliği e-devletten mi öğreneceğiz ?(şubeye illa ki gitmem gerekecek mi askerliğe başlamadan önce )
    2-) kısa dönem veya uzun dönem yapmak istediğimi ne zaman ve nasıl belirteceğim ?
  • başvurular ne zaman başlıyor beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: portalturks

başvurular ne zaman başlıyor beyler?

1 Haziran 2015- 31 Ağustos 2015 arasında başvurabilirsin Kasım celbi için.
  • kasima kaldik iyimi kafadan 5 ay var

• hayırlısı olsun üstad :)
  • bende yeni mezun oldum kasımda askeriz kısmetse bakalım belki tecil yaptırırım :D
  • Bende kasımda gideceğim daha e-devlet şifremi almadım, gideyim bir ara ptt den alayım şu zımbırtıyı :D
  • isokocak kullanıcısına yanıt
    1-e devletten öğrenebilirsin.Şubeye gitmeye gerek yoktur.
    2-Askerlik şubesinde yedek subay evet dersen bölümüne ve notuna göre alırlar.Herkes yedek subay adayıdır.Ama kısa dönemde çıkabilir.
  • Ben de lisanstan sonra önlisans bitirdim. ALES ve KPSS'ye hazırlanıyorum fakat lisans sonrası yeniden lisans veya önlisans bitirince erteleme hakkımız olmuyormuş. Bu sebeble Kasım'da askere gitmek istiyorum. Tıb ve sağlıkla ilgili okulları bitirenler genel olarak rahat oluyor mu? Yüksek lisansa başlama durumumum bir sene kadar gecikecek ama hayırlısı olsun.
  • Nasip olursa kasımda bende varım aranızda kısa donem olarak

• mltfeyzo M kullanıcısına yanıt
    hocam askerlik şubesine gitmene gerek yok demişsin ama 2 de askerlik şubesinde evet dersen not alırlar demişsin yani uzun dönem yapmak istersem mi gitmem lazım şubeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: isokocak

hocam askerlik şubesine gitmene gerek yok demişsin ama 2 de askerlik şubesinde evet dersen not alırlar demişsin yani uzun dönem yapmak istersem mi gitmem lazım şubeye

benim bildiğim önce e-devletten bir başvuru yapacaksın. Sonra şubeye gideceksin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.