Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence özürleri birbirinizden dileyin,konu burda kapanmayıp adı geçen bütün robot süpürge konularında devam edecek gibi görünüyor haklıyı bulmak imkansız uzarda gider,ülkemizde covidden günde 250 kişinin öldüğü şu günlerde robot süpürgeden başlayıp birbirinize hakaret boyutunda mesajlarınızı görünce hem üzüldüm hem rahatsız oldum.Bende daha fazla konuyu meşgul etmeden iyi geceler diliyorum,sağlıklı günler.
  • nagehan54 N kullanıcısına yanıt

Ablam kendi adıma son yazımdan sonra bu konuyu kapattım gerekli kişileri engelledim mesajları görmüyorum bu sebeple, kusura bakmayın rahatsızlık için. Her zamanki gibi devam...

Bu arada C50 mopunu denedin mi hiç abla gerçekten bayıldım ben şarj da tüketmiyor.

• oqi kullanıcısına yanıt
    Anlamsız bir tartışma sinir kurbanları ve kırılan kalpler oldu sonuçta.İnşallah telafi edebilirsiniz.Robota gelince Evet denedim gerçekten güzel,tesvor dan sonra ise harika.
  • seko211 kullanıcısına yanıt
    Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

Haklısınız gerçekten şahsım olarak herkesten özür dilerim. İlgili arkadaşla özelden yazıştım benim adımın geçtiği konu ile ilgili rahatsızlık duyduğum bölüm için ricamı ilettim kendisine.

Ricamı kırmayıp rahatsız olduğum yorumu sildiği için @Bilisimci1903 e hem teşekkür ederim, hemde kendisinden özür delirim.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 27 Aralık 2020; 1:49:8 >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Konudaki bütün mesajlarımı kaldırdım. Benim adımın geçtiği mesajlar da kaldırılırsa sevinirim. Öncelikle konudaki herkesten ve sonrasında malibu arkadaştan, verdiğim rahatsızlıktan dolayı ben de özür dilerim . Bir daha bu konuya yazmayacağım . Herkese sağlıklı , mutlu günler dilerim.

• Haftalık temizlik yapıldı ve hepa filtre üzerine tek katman maske yenilendi :)

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

• 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü merhaba arkadaşlar birkaç gün önce s9 ile aranız katıldım cihaz tüm evin haritasını çıkardı yalnız kapı eşiklerinde ve halılarda çok zorlandığını fark ettim ben ittirmeden çıkamıyor bunun üzerine cihazın lastiklerini kontrol ettim sol tekerleğin altında yay olmadığını fark ettim sağ tekerleğe bastırınca yayla beraber hareket ediyor fakat sol tekerlekte böyle birşey olmuyor bu durum normal midir
    (Bu ilk robotum çok tecrübeli değilim)

• KorayKulunk K kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun ve geçmiş olsun:(

Eşikleni yüksekliği kaç cm?

Diğer tekerleğinde elinizle itip bırakınca geri gelmesi gerek hocam, normal değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 27 Aralık 2020; 12:40:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü
    Kapı eşikleri normal 2-3 milim yüksekliğinde

Benim eşiklerde aynı profilden ama uçarak geçiyor hocam, sizin cihazda ayıp var sanırım:(

Sherman Teknoloji ile iletişime geçin ve gelişmelerden bizleride haberder ederseniz memnun oluruz.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 27 Aralık 2020; 12:57:31 >

Bunlarda bende de nadirende olsa takılıyor ama dokunmayın inatçıdır her türlü geri gelip ordan geçer YALNIZZZ o tekerlekte sorun var zorlanmadan kaynaklı içinden bir parça düşmüş kırılmış olabilir hemen Sherman ile irtibata geçin lütfen görüntüden belli biri havada biri daha aşağıda duruyor.

• Teşekkürler arkadaşlar gelişmelerden haberdar edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorayKulunk

merhaba arkadaşlar birkaç gün önce s9 ile aranız katıldım cihaz tüm evin haritasını çıkardı yalnız kapı eşiklerinde ve halılarda çok zorlandığını fark ettim ben ittirmeden çıkamıyor bunun üzerine cihazın lastiklerini kontrol ettim sol tekerleğin altında yay olmadığını fark ettim sağ tekerleğe bastırınca yayla beraber hareket ediyor fakat sol tekerlekte böyle birşey olmuyor bu durum normal midir
    (Bu ilk robotum çok tecrübeli değilim)
    Normal değil hocam servisle iletişime geçin. Benim 2 cm bir eşik var bazen geçiyor bazen askıda kalıyor.

• -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt

Şu uygulamayı bi ben yapmadım ya gerçekten faydası oluyor mu ? Sonuçta her kullanımdan sonra normal süpürgem ile filtreyi ön arka çektiriyorum bilemedim gerek var mı ?

• oqi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ise yarıyor. Halı tüyleri vs maskeden geçemiyor. Üzerine yapışıyor, maskeyi çıkarıp atıyorum. Hepa yine tozlaniyor tabi.
  • -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    oqi kullanıcısına yanıt

Bende ha bugün ha yarın derken ilk hepa filtre 6 aylık ömrünün yarsını bu uygulama olmadan geçirdi :))

Yeni filtre takarken artık...

İnsanlara anlatıp kendimize ... Terzi kendi söküğünü :) @oqi

• Herkese merhaba

Son parti satışı yapılan 360 S seri cihazların bazılarında Türkçe Kullanım kılavuzu çıkmadığı yönünde konudan ve özelden msj lar atıldı. Konuda bu durum için Sherman Teknoloji ile iletişime geçilmesi gerektiğini belirttim ancak malum iki günlük hafta sonu yasakları sanırım firmada whatsapp tan hizmet vermiyor.

@okircali hocam kendisinden uzakta olan sevgili büyüklerimiz olan anne ve babasına hediye S9 alıp süpriz amaçlı göndermiş :) ancak süpriz olduğu için önceden arayıp bildiremediği gibi kutu içindende TR k.kitaoçığı çıkmayınca benden kitapçık fotoğraflarını rica etti.

Minik ama hıpır kızımla elimden geldiğince fotoğraflar çektim ve linkledim.

*Türkçe Kullanım Kılavuzu PDF : https://onedrive.live.com/redir?resid=6F2703FBB2850F48!123&authkey=!AKqeAMnaEJUnsrg&ithint=file%2cpdf

@oqi

şimdilik haftasonu bir çok robotunu tesim almış kullanıcoya faydası olursa diye ;

https://onedrive.live.com/redir?resid=F24887BBEA05E5F0!622&authkey=!ADNy_Gt_JVnAVms&e=CMbgFb

Benim robot S9 ancak genel olarak S serilerinin içerik ve kullanımı aynı. Fark olarak S9 da kumanda mevcut + su haznesi robo içinde.

Birde tüm markalar HEPA filtreler yıkanabilir diye yazar ama YIKAMIYORUZ arkadaşlar.

Saygılar.

@Fairy Tail @absolutcihan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 28 Aralık 2020; 12:4:25 >

• Hepa filtre uzerine tek katman maske olayini anlamadim. Nasil oluyor? Ben ayda 1 hepa filtremi yikiyorum
    Yayı tutan başlık içinde kırılmadıysa alt kapağı açıp siz de yayı yerine takabilirsiniz.
    Ama yay hiç yok veya ucunu tutan başlık kırıldıysa (robotun üreticisi iRobotix firmasının bazı serilerinde bu sorun görülüyor) o zaman ithalatçı ile konuşup sol tekerlek modülünün değişmesini istemelisiniz.
    Saygılarımla
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Filtrenizi yıkamayın. Bununla ilgili detaylı bilgiyi robot ana forumunun ilk mesajında bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.