Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizin ürün s10 mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet sabah oldu şimdiden iyi ki almışım dedim. GittiGidiyor 5860 TL yaptı fiyatı 😊 çok severim ben bu tarz forumları kullanmaya kesinlikle her detayını her deneyimimi yazacağım 😉

• oqi kullanıcısına yanıt

Oqi hocam yanitiniz icin tsk ederim. Sarj unitesinin oldugu yeri asagiya ekliyorum. Smdi alttan cift tarafli bant ile de yere sabitledim, hic hareket etmesin diye. Sarj unitesinin yanlarinda iki konsol ayagi bulunmakta ama 3 ay ben bu aleti ayni yerinde kullanmistim yani yeri sorun olsa ilk aldigimdan beri sorun olur diye dusunuyorum. Hemen konsolun ustunde de modem var .

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

• Merhaba oqi hocam. Bende dün s10 alarak yeni katıldım aranıza. Geriye dönük okudum mesajları ve bir çok bilgi edindim sayenizde teşekkürler öncelikle. Evimin çoğu halı. Ama mop özelliğini çalıştırmak için 2 farklı harita çıkarıyoruz galiba. 1 tane halıyla bir tanede halı tanıma özelliğini kapatarak. Galiba böyle olunca halılarda biraz nem bırakıyor. Başka seçenekler var mıdır mop yaparken kullanabileceğim ? Diğer süpürgelerde de bu şekilde oluyor galiba. Halıların üzerinide mopluyor. Benim geçişlerde halı olduğu için diğer odalara geçemiyor halı tanıma özelliği olduğu için.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ağ sıkıntısı çekenler için bi tavsiyede bulunabilirim. Ben de ağ gecikme hatası alıyodum sürekli. Telefondan wifi kapatip hücresel internetle denedim ilk denememde oldu. Alakası varmidir bilmiyorum ama ole bi sonuc aldım ben. Birde o sekil deneyebilirsiniz. Belki sonuç alınabilir.

• sam07 S kullanıcısına yanıt

rüyamda 3999 a düşmüştü. sabah kalkınca ilk işim fiyatına bakmak oldu . bende iyi ki almışım dedim :)

• Arkadaşlar merhaba. S7 pro var bende. Bugün temizlik sırasında ana tekerlek sıkıştı dedi normal duz yuzeyde. Ne yapaam düzeltemedim. Bu hatayı verip çalışmıyor. Var midir bi çözümü?

• 360 S7 cihazım sürekli çevrimdışı oluyor ve yeniden ağ ayarlarını yapmam gerekiyor, bunun çözümü nedir bilen var mı?

• mercilless kullanıcısına yanıt

Hem 3 ay denemen hemde resime göre çok sorun yok ama olayı netleştirmek adına daha açık bir alana koyup yeni yuva yerini tanıtsanız sonrada bir önceki mesajımda yazdığım "Birde deneme ricam var 1 tam ev temizliğinde robotu hotspota bağlayın cep telefonunuzdan ona yakın şekilde dolaşıp gözlemleyin tahminimce ya yuva yeri hatalı elektronik birşeylere çok yakın yada etrafı kapalı yada modem ile kopmalar yaşıyor ve her kopmada saçmalıyor bunu da dediğim test ile netleştiririz." olayı deneseniz bence noktayı koyarız.

• mefistofelek M kullanıcısına yanıt

Merhabalar, değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim güzel geri dönüşler sayesinde yolumuza devam ediyoruz.

Bu olayın birçok çözümü var misal halıları kaldırabilirsiniz misal mop yaptıracağınız odaya robotu gönderip orada braketi takıp mop moduna geçirmeniz, yazdığınız gibi halıları haritadan silip üstünden geçirtmeniz ki bence böyle yapılmamalı halılar ıslanır kirlenir vs vs. çözüm çok hayal gücünüze kalıyor olay kullandıkça uzmanı olur çıkarsınız kısa sürede.

• syttnc S kullanıcısına yanıt

Tekerlek mekanizmasının kısmını kontrol ettiniz mi çorap vs girip sıkışmış olabilir mi ?

Kontrollerinizi yapıp firma ile iletişime geçmenizde fayda var.

Kedidir kedi 😂😂😂 çorap nasıl sıkışsın hocam o kadar büyük şey gözden kaçar mı ki?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Biz nelerini gördük okuduk bu forumda ahhh bi bilsen o yüzden sorular bu şekilde 😀
    Ana fırçaya kürdan poşeti sıkışıp helikopter gibi ses yapıyor bu robot vs hatta lidarın içine lastik giren bile gördük.

• Merhaba herkese 🙋‍♂️ Dün 5000 tlye s10 modelini alarak aranıza katıldım. Ürün bugün elimize ulaştı. Bu kadar hızlı gelmesini beklemiyordum. Akşama kardeşim kurulum yapacak. Deneyimlerimizi burdan paylaşırız. Memnun kalacağımızı düşünüyorum. Aktif forumu olmasına çok sevindim. İyi günler herkese.

Görünürde hic bisey yok hocam. çok da kurcalamak istemedim açıkçası. Hafta içi arayim bi müşteri hizmetlerini.

• syttnc S kullanıcısına yanıt

Ters çevirip tekerlekleri içe doğru bastırıp içine ışık tutarsanız baya görünür o kısım, ana fırçayıda söküp ona da bakın, ön tekeride tornavida ile kastırırsanız yukarı doğru o da çıkar 3 lü kontrolünüzü yapıp yazın firmaya geçmiş olsun. Bu arada ters çevirince tekerlekler içe doğru düşüyorsa yayları çıkmış olabilir servis hemen halleder.

• Sancılı bir süreçten sonra sonunda aldık s10'u fakat çarpa çarpa haritalama yapması normal mi bu aletin masa koltuk ayaklarını vs hiç ıskalamadan çarparak geziyor şu an, tuhaf geldi bana, örnek videolarda böyle değildi hiç

@oqi hocam sarj unitesini daha acik bir alana aldim, reset attim, tekrar haritalama ve tam ev temizligi yaptim. Degisen pek bisi olmadi. Tam ev temizliginde salondaki 2 halidan birini kaldirmistim. Parke yuzeyden haliyla karsilasinca sanki bir engel gbi hali ustune cikmadi ve diger yuzeyleri temizledi. Tum temizlik boyunca yine duzensiz hareketleri var :( resimleri Asagi ekliyorum. Misafir odasinin kose kismini temizlememisti, diger uctaki oda bittikten sonra tekrar gitti o odanin temizlenmeyen kisminj temizledi. Simdi tek telden hotspot yapip o sekilde denemedm. Onu da en kisa zamanda yapicam. 1 aydir bu robotun turlu turlu problemleri ile ugrasiyorum. Her problemi saptamak da dunya kadar zaman aliyor. 360 aldigima pisman olmak uzereym :(

teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.