Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@oqi Merhaba, Yani ben anlamıyorum bu arkadaşları. Bilgi edinmeye, tecrübelerden yararlanmak adına buradayız, kafamızı karıştırıyorlar bu kişiler. Ne gerek var böyle şeylere. Öyle bir kelime yazılır mı hiç, çok ayıp gerçekten.

• Gayriciddimillihasıla kullanıcısına yanıt

Gereği yapılır boşverin biz alıştık, yılmayız... İnsanlara karşılıksız destek olmaya devamkee, özelden forumdan telegramdan instagramdan facebooktan aldığımız Allah razı olsun mesajları bize yeter bir kişinin küfürüyle moral bozacak değiliz.

• NextMove kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, bilgili insanların taşlandığı, benim aldığım ürün en iyisi, pohpohlanma ihtiyacının, bilgiyi paylaşma ihtiyacının önüne geçtiği konuda bize ışık tuttuğunuz için.

ben 1000mesaj altındaki kullanıcıları da konu sahibini de dikkate değer bulmuyorum size de tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 18 Eylül 2021; 11:54:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Troll dayanışması, bravo 👌

1000 mesajın altındakilerde sizin mesajlarınızı umursamıyor, mesaj sayısıyla insan olunmuyor.

• oqi kullanıcısına yanıt

Şeytan ayrıntıda gizli ;

Eski Kullanıcı Adı:

aLLyC

• ''ben 1000mesaj altındaki kullanıcıları da konu sahibini de dikkate değer bulmuyorum size de tavsiye ederim.''

Yani forumda yeni ya da aktif olmayan tüm üyelere Hakarettir bu!!! sen 9k mesaj atmışsında ne olmuş BOMBOŞ bir hesapsın...

• Bi yarım gün prototipi teste götürdüm, bütün eğlenceyi kaçırmışım. :(

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Terbiyesizlik leveline geçtiler Ali abi üzücü...

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Aslında yazdıkları bilgiler doğru ve güncel - ToF'in ortam ışığını ölçmesi konusu haricinde (belki de ben bilmiyorumdur) - ama üslüp değişmemiş, bu üzücü.

• Başka robot süpürge markası için konu var mı bilmiyorum ama 360 veya Sherman özelinde burada niye sürekli tartışma dönüyor biri anlatabilir mi? Hem foruma yeni gelenlere de açıklama olmuş olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oqi kullanıcısına yanıt
    Öyle bir limit mi varmış ya ben yandım o zaman 😂😂
    İşin kötüsü benim üyelik tarihi 2007 mesaj sayım 110 eyvah eyvah 😂

• ertunc07 kullanıcısına yanıt

Var efendim.

Ana konu başlığı Robot süpürgeler hakkında olmak üzere:

iRobot, iLife, Neato, Neabot, Lydsto, Tesvor, iRobat, Xiaomi/Roborock, Ecovacs forumları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 18 Eylül 2021; 14:15:26 >
  • ertunc07 kullanıcısına yanıt
    Sen bittin o zaman dostum 😄😄 seni kimse takmaz troll kafasında olanlar ama bizim 1 mesajlı üye de başımızın tacı gerçek olduğu sürece 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Aşırı teknik bilgi sanmıyorum ki hiç bilgisi olmayan veya sıradan ev kullanıcısı için birşey ifade etsin abi.

Doğru olabilir bizden hatta senden daha iyi biliyorda olabilirler ancak! bu bilgileri sadece ve ısrarla 360 robotlar(firmayı) için kötülemek, aşağı çekmek için yapıyor olmaları niyetlerinin kötü olduğunu çok net ortaya koyuyor.

Daha geçtiğimiz günlerde Fırstlar konusunda yine bu tayfanın üylerinden birisi satırlarca bizi ve markayı, firmayı kötülemek için yorum yazmışlar ancak robot almayı düşünen, arifesinde olan kullanıcı yorumlarına dönüp bakmıyorlar bile!!! kim bilir belkide 1.000 mesaj altını sallamama politikasından dolayıdır! Aynı BOŞ HESAPLAR 1.000 mesaj' dan az mesaj atmış üylerden birisi 360 ile ilgili destek isteyen veya sorun yaşayan kullanıcı yorumlarına anında yapıştırıyorlar provoke yorumları niyet belli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 18 Eylül 2021; 15:39:10 >
  • 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

S9 cihazımda sensör %60diyor.daha 2 aylık cihaz. Ne yapmam lazım

• Okandem1986 O kullanıcısına yanıt

Gelişmiş işlevler / Aksesuar satın al /Her bir başlığın içine girip / Yeniden konumlandırı seçmeniz gerek.

Sadece bir takometre...

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/150576867

HEPA filtre için 6-12 ay denmiş (Ali abi 6.ayda bir der) HEPA filtre yıkanabilir desede yıkamayanız!

Ana fırça için 6-12 ay denmiş (Ali abi durumuna göre1.yıl)

Yan fırça 3-6 ay denmiş (Ali abi durumuna göre 1.yıl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 18 Eylül 2021; 15:22:11 >

@NextMove bahsettigi gibi Ortam Isigi ölçen cok amacli ToF'lar var. Arastirirsaniz siz de kendinizi güncelleme sansina sahip olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 18 Eylül 2021; 21:41:26 >
  • Bir örnek veya link verebilirseniz çok sevineceğim.

Çalışma işlevi açısından ToF sensörler sadece çarptıkları yüzeyin karakteristiğini zaman bazlı olarak geri yansıtırlar - adı üzerinde Time of Flight.

Yani ortamın aydınlığı veya ışık yoğunluğu ile değil sadece değip geri yansıdıkları nokta bilgisini taşıyabilirler.

Varsa bir link çok sevineceğim.

Not: Eğer VL6180X çipinden söz ediyorsanız ToF dışında IR ve ışık ölçer olmak üzere 3 ayrı parçadan oluşan bir sensördür, Biz yeni robotumuzda zemin tanıma olarak kullanıyoruz ama dediğim gibi o kombo bir sensör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 18 Eylül 2021; 21:50:9 >
  • İos işletim sistemleri için; 360Robot uygulamasının 10.5 versiyonu yayınlandı.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

• İos için 360Robot uygulamasının 10.5 sürümünde; ilk bakışta eski versiyonlara göre uygulamayı ilk açışta robota daha hızlı bağlandığını söyleyebilirim. Henüz başka bir fark göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpxtreme -- 18 Eylül 2021; 23:53:2 >
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.