Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.999
Cevap
346
Favori
517.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 için teşekkürler
    2 için fırça diplerini iyice temizleme yapıp deneyecegim
    Masa ayağı maalesef pek küçük değil 3 4 cm civarı. Ayrıca masa sağa sola oynuyor ve dibi çok kirlendigi için yasaklı alan yapmak istemiyorum çünkü masa dibi kırıntı vs hep oralarda birikiyor:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mbeg44 M kullanıcısına yanıt

Denemek için masa ayaklarını beyaz bir kağıtla kaplayıp test edebilir misiniz?

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Bu akşam şehir dışına çıkacağım ama dönüşte denerim bakalım ne tepki verecek

• quote:

Orijinalden alıntı: oqi

Arada kaynamasın konuya desteğinizi rica ederiz arkadaşlar

https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-s10-kullanicilari-kulubu--146676523-473#150547956

Sayın @Ogi, 360 tan cevap gelmiş:

Thank you for your letter! We are so sorry for the inconvenience caused to you.

​To better assist you, can you provide the below information for further assistance?

1. A short video of the detailed issue on the robot; 

2. The screenshot of the purchase order (including order date, order number);

3. Photo of the SN number (you may find it under the dustbin or from the app); 

4. Your address and phone number.

Thanks for your support. We are looking forward to your reply.

Best Regards,

360 SMART LIFE Team.

Shelly

• dadas-25 D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum desteğin için birçoğumuza cevap geldi teknik tarafa talebimiz iletildi Sherman da takipçisi sağolsun, bekleme zamanı artık...

• NextMove kullanıcısına yanıt

İşin teknik detayını bilmem de s10 kullandınız mı hiç merakediyorum acaba nereye kafa atıyor nerden biliyorsunuz merak ettim evde olmayan mobilya yok bir kere kafa attığını görmedim hatta dokunmuyor bile neredeyse, yüksekliğe gelince buyur gel benim Mutfağın dolapların yükselt yani sizin için yukseklik önemli olmayabilir ama başkaları için elzem de olabilir ki benim için öyle engel aşmaya girmeyecegim bile o konu da da oldukça başarılı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam . S9 ile S10 arasında 1000 TL ye değecek bir fark mı? Mobilyalarım yüksek, o yüzden gömülü lidarın benim için pek bi artısı olmayacak. Bunun dışında süpürme ve mop performansı, haritalaması, bataryası , ses seviyesi , uygulama stabilitesi vs. açısından kayda değer bir fark var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • clearsky C kullanıcısına yanıt

Süpürme ve mop performansı aynı, uygulama benzer ama diğer saydıklarınız S10 modeli için çok daha iyi.

• lawyer61 kullanıcısına yanıt

Adam yazmış kafa atıyor diye, ben yazmadım. Ultrasonik sensoru var ise belki bozuktur. Bunu da yazdım.

Ben yeni bir teknolojiyi ilk kullanmanın zorluklarından bahsettim. Sen niye bu kadar üstüne alınma heveslisisin ?

Sen de olmuyor ise belki parlak siyah mobilyaların vardır, belki uzerine atilan kaplama farklıdır, yansima düzgün oluyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 18 Eylül 2021; 8:21:19 >
  • lawyer61 kullanıcısına yanıt
    Siz bunları dikkate almayın boşverin S10 kötüleme çabaları. S10 teknolojisini 2 3 yıl sonra kendi markalarında görünce S10 teknolojisini savunacaklar merak etmeyin 😉

• clearsky C kullanıcısına yanıt
    Selamlar, Üstadım yazmış ama ekleme yapiyim.
    S10 un tek artısı gizli lidarı değil, halı sensörü var, nesne tanıması var (gelişime açık), yazılımda birçok fark var en basiti hızlı haritalama ile 5 dakikada ev haritalıyor gibi gibi ayrıca üstadımızın youtube kanalımızdaki incelemesini de izleyin lidar farkından bahsedilmiş yani aynı lidarın gizlenmiş hali gibi düşünmeyin...
    Ses seviyesinde uçuk fark var bu arada.
    Tabi herşey bütçe... Bütçeniz S9 a yetiyorsa zorlamak istemezseniz S9 da çok iyi bir robottur klasik robotlara ek ses sensörü ile çarpışmaları bir tık azaltır.

• Merhabalar,

Daha önce forumda yazan tecrübeli arkadaşların ve üstadların belirttiği gibi evdeki halıların nasıl toz tuttuğunu deneyerek tecrübe ettim. Evdeki bütün halıları 3 gün önce yıkamaya verdik. Dün S9 robotla tüm evi süpürdüm, arkasından hazır halılar yok iken tüm evi sessiz süpürme modunda mop yaptırdım. (Sherman yetkilileri okuyorsa cihazı aldığımdan beri haznede sadece arıtılmış su kullanıyorum. Deterjan, sirke filan yok, bunu da tarihe not düşmek adına buraya yazayım🙂)

Neyse efendim, mop işlemi de bitince toz haznesini boşaltmak için çıkardığımda bir de ne göreyim.. Halı varken neredeyse ağzına kadar dolan robotun toz haznesinde, halısız evimde 3 yaşındaki çocuğun serçe parmağı kadar kalınlığında toz birikmiş. Yani şöyle tarif edeyim, halılı evden 4 birim toz çıkıyorsa, halısız evden 1 birim, belki de daha az toz çıkıyor.

Bu durumu test edince, ne olursa olsun evde halı görmek isteyen küçük çocuk sahibi biri olarak, halı yerine şu oyun parklarına döşenen yumuşak zemin kaplamaları gibi farklı çözümler mi uygulasam diye bir an düşüncelere daldım😁

Halısever arkadaşlara duyurulur..

• NextMove kullanıcısına yanıt

"Ama çok daha ucuza gorevini hızlı ve layigi ile bitiyor. Ne mobilyayalara kafa atıyor, ne de cam , ayna ve siyah mobilyalarda takılmıyor."

O kafa attığı yazılan mesaj bir kapıdan bahsediyor ve ona cvp vermişsiniz zaten ben son yazdıklarınıza cvp verdim çünkü siz genelleme yaparak mobilyalardan bahsediyorsunuz.Ben de size hiç bir mobilyama kafa atmadı diyorum. ( gerçi yeni teknolojiden bahsediyorum ben diyeceksiniz muhtemelen ama s10 sorununa cevap verdiğinizi, bu yeni teknoloji deginizi ve yükseklikten bahsettiģinizi kastınizin ne olduğunu unutacaksınız)

Gerçi işinize geldiği gibi yorumlayıp nezaketsizce yazdiğiniza göre size cevap vermekte hata etmişim kusura bakmayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer61 -- 18 Eylül 2021; 10:58:29 >
  • peaceful warrior kullanıcısına yanıt

@peaceful warrior Merhaba, Bu güzel tecrübeni aklımın bir kenarına not aldım. 🙂

"(Sherman yetkilileri okuyorsa cihazı aldığımdan beri haznede sadece arıtılmış su kullanıyorum. Deterjan, sirke filan yok, bunu da tarihe not düşmek adına buraya yazayım🙂)"

Aman deyim sende dikkat et bu konuya. Önceki mesejlarda hep bu konuya değinmişler. Yeni bir püf noktası öğrendim paspas yaparken fısfıslı bir şişeye deterjanını, sirkeni koy, zemine sık, hem daha temiz oluyormuş hem de robota bir zararı yokmuş. Aklıma yattı bu da. Bunu da denersen yazarsın olur mu tecrübeni? Saygılar...

• oqi kullanıcısına yanıt

Haklısınız yazarken farkındaydım da ben gerçek kullanıcı olarak burayı okuyanlar olur bu robot evde her yere kafa atar sanmasınlar, yükseklik bazılarımızın için önemlidir diye yazdım :)

• @lawyer61 @oqi Arkadaşlar konu ne? %2'den, %3'e mi çıktı troll dedikleriniz, yoksa başka bir konu mu? Yani müşteri sorunu ile ilgili bir tartışma değil gibi geldi bana. Belki ben yanlış anladım.

• Gayriciddimillihasıla kullanıcısına yanıt
    360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Terbiyesiz önce bunu yazmış çalı süpürgesini kastederek sonra banlanacağını anlayınca silmiş şimdi admin ile görüşüp gereğini yaptıracağım öyle R yapmayla olmaz bu işler bildirimin duruyor bu o %2 nin içindeydi bende engelli zaten ama artık forumda engelli olacak kısmetse.

• Elleriniz dert görmesin bizim de tek gayemiz bu insanları yanlış yönlendirenlerin önüne geçmek, iyi ki varsınız...

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.