Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Non stop... Dualarla Yaşıyoruz :)

• reference R kullanıcısına yanıt

Videodaki zemin nedir bilmem ama ben ne kendi S9 robotumda, nede S7 pro demo cihazda bu kadar yoğun ve zemine yayılmış nemli bir performans alamadım... Kendi evimin zemini laminat parke sadece beyaz sirke kullanıyorum.

Tahmini ya su akış kontrol keçeleri veya hava girşiyle fazla su bırakacak şekilde bir kurcalama veya su hazensi ya da zemine mop öncesi yoğun kıvamlı bir kimyasal müdahelesi olabilir mi diye aklıma geliyor.

Ciddi parlak ve yoğun nem olmuş videoda zemin...

• mechastyler kullanıcısına yanıt

Dock yerini değiştirerek denemiş miydiniz?

Olmadı tekrar görüşün firmayla uzaktan erişimle veri kontrolü yapılsın, teknik bir arızada olabilir tabii ki kul yapısı (tasarlayan, hesaplayan vs)

• şarj istasyonunun yerini değiştirerek de denemiştim evet.

sherman yetkilisi de müsait bir anda uzaktan bağlanacaklarını belirttiler.

ilginiz için teşekkür ederim.

sonucu buraya yazarım.

• reference R kullanıcısına yanıt

x2 yapılırsa tekerlek izi kalması çok normal onun haricinde ben videoda bir iz göremedim. Paspas yapıp üzerinden terlikle yürümekle aynı şey bu.

Ayrıca sponsorlu bir videoya benziyor çünkü S7 de böyle bir bez nemlendirme yok çok daha az su akışı var.

Kişiden kişiye beklenti değişir bazısı çok sulu sever bazısı az ama net olan şey S7/S7 Pro su akışı azdır isteğe göre mop öncesi ve aralarda bez nemlendirilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Ali abinin yorumu; @Hepsirobot

"Ek temizleyiciler: Sıvı haznesi temiz su ile doldurulmalı ve eğer gerekiyorsa bir tatlı kaşığı beyaz sirke veya bir çay kaşığı sabun bazlı ahşap temizleyici, zemin deterjanı veya dezenfektan olarak çamaşır suyu eklenmelidir. Başka tip veya daha fazla miktarlarda deterjan püskürtme memelerinde tıkanmaya sebep olmaktadır."

Doktorumuz @bjQ7 demiş ki;

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1191#147135460

Bir arkadaşın sanırım S9'da Mop suyuna bir tatlı kaşığı beyaz sirke ile 2 damla da lavanta yağı damlattiğina dair yorum okumuştum. Bu yorum size aitse lavanta yağı sirke kokusunu bastırıp hoş bir koku yaymak için mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Evet arkadaşlar takribi bir haftadır cihazı kullanıyorum halı tanıma özelliğini de hallettim denildiği gibi ilk harita oluşturulduktan sonra verim de arttı batarya da iyileşti ama az önce mutfağı temizlerken aslında olmayan alanlar çıkarmaya başladı makine. Bu kırmızı ile işaretledigim alanlar yoktu makine mutfağa ilk girerken bi yavaşladı sağa sola gitmeye başladı rastgele ne oluyor dedim haritada bu alanlar çıkmış bekledim temizlik bitsin diye temizlik bitti o mor alan kayboldu ama sonradan çıkan ikinci sarı alan hâlâ orada. Sorun ne olabilir ki ?

• Harita kaymış gibi duruyor hayret bugüne kadar 360 ın her modeline ne eziyetler yaptık ama haritayı kaydıramadık, elle bir temasınız oldu mu, yuvada bir kayma vs , yada takılıp bir yere size uyarı verdi mi ?

Çözüm olarak eğer var ise önceki temizlikten hafızaya attığı haritalardan temiz olanına kullan demeniz yeterli yoksa yeniden haritalandırmanız gerekebilir.

• Bu arada robotun ismine bayıldım Son Hava bükücü gibi 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Merhabalar,

P.tesi günü siparişini verdiğim Kakılmış'ı (S9) bugün teslim aldım.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Şarj ünitesinin yerini ayarlayıp robotu dok'un 20 cm kadar önüne koydum. Güç düğmesine 5-10 sn. basıp açtıktan sonra şarj düğmesine basınca robot hemen şarja kendisi giderek bağlandı. Şarjda iken söylendiği gibi wi-fi bağlantısını ve güncellemeyi yaptım. Türkçe ses paketini aktif ettim. Cihazı eşimin telefonuna da paylaştırarak kurulumunu yaptım. Şu an ilk haritalamaya hazır ancak haritalama işini muhtemelen birkaç gün sonra (genel temizlik sonrası) yaptırmayı düşünüyoruz. Şu an ara ara "Robotu Bul" komutuna basmaktan başka yapacak bişey kalmadı sanırım.

Bu süreçte yardımlarını esirgemeyen tüm dostlara tekrar teşekkürlerimi iletirim.

• kallus K kullanıcısına yanıt

Bende o lavanta veya onun gibi güzel kokuyla ilgili birşeyler hatırlıyorum ama bulamadım şuan.

Bu linkte biraz fikir verir ama

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1208#147225803

• Joystick'le uzaktan kumandalı araba gibi oynayabilirsiniz 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Çıkaracağı yarım yamalak haritayı ilk haritalamadan önce silersiniz360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Bu gece şarjı iyice bi yesin, batarya hücreleri kendine gelsin, yarın onu da yaparım hocam😁

Bu arada dok'u süpürgelik nedeniyle duvara sıfır koyamadığımdan, arkası boş kalmasın diye kutudan çıkan ve lidarı korumak için kullanılan çember şeklindeki köpüğü sıkıştırıp şarj kablosunun tel bağı ile bağladım ve dokun arkasına(süpürgelik üzerindeki kablo kanalı üzerine) koydum, resimdeki gibi tam oturdu.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Sabitlemek isteyenlere basit bir çözüm olarak paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceful warrior -- 3 Mart 2021; 22:15:11 >

• Aşırı mantıklı ve yaratıcı 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Olay budur360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Bende o lavanta veya onun gibi güzel kokuyla ilgili birşeyler hatırlıyorum ama bulamadım şuan.

Bu linkte biraz fikir verir ama

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1208#147225803

Teşekkür ederim

• Sanırım gözünüze takılan yorum bizim crayz boy @ahmetnbr in yorumu 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-s10-kullanicilari-kulubu--146676523-115#147286031

Ancak Ahmet hocamın robotu doğal damlatmalı S7 modeli, S9 gibi elektironik kontrollü mop sistemine sahip robotlarda olumsuz etkileri olur mu bilemedim.

• 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

👍 Aynen ben de öyle yaptım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burun benim
    Hocam şöyleki, lavanta yağı antiseptik özelliğe de sahiptir. Bu sebeple hem dediğiniz gibi hoş koku vermesi amacıyla kullanıyorum, hem de lavantan yağı benim normalde de temizlik malzelerinde kullnadığım bir ürün paspas suyuna, çamaşır deterjanına vs katıyorum hep :)

Ancak mali hocamın önemle parmak bastığı gibi, benim kullandığım modelde bir püskürtme sistemi yok bu yüzden kafam rahat :) bu yağın mekanik bir aksama zarar verip vermediğini hiç denemedim, belki internetten araştırabilirsiniz. Belki üstad Ali abi'nin vardır bir fikri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetnbr -- 3 Mart 2021; 23:48:15 >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Fikir güzel. Elinize sağlik. Parke süpürgelikleri dengeyi bozuyordu.
  • oqi kullanıcısına yanıt

Yok kesinlikle bir takılma müdahale darbe vs olmadı ben de şaşırdım bu duruma, temizlik raporlarında duruyor düzgün harita ama bunları nasıl kullan diyeceğiz ? Robotun ismi hem o filmden gelme hem de benim için manidar Vacuum Mop Pro ve L70 Hybrid den sonra 3. makinem ve son olması temennisinde olduğum için o ismi koydum 😁

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.