Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
345
Favori
519.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cihazı çalıştırmadan önce ana fırçasınıçıkartıp temizlemiştim fırcanın kapağını tam oturtamamışım 😑 ses bu yüzden oluyormuş şükür düzeldi hay allahım.. yardımlar için çok teşekkkür ederim 🙏🙏🙏
  • hanhanim kullanıcısına yanıt

Olay bu kadar,çok geçmiş olsun. Facebook da da yazarsanız sevinirim 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Sevgiler Saygılar

• oqi kullanıcısına yanıt
    yazdım tabii ki :) çok sağolun 🙏
  • tamermert T kullanıcısına yanıt

Taze;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148180027

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148144374

amacım linkteki marka/modelleri eleştirmek değil, durumun tek bir markaya özel olmadığını ifade etmek için paylaştım.

Sorun, arıza ayıp olabilir önemli olan bu durumlara karşı firmaların verdiği müşteri hizmetleri desteği ve servis hizmeti 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• S7 pro almayı düşünüyorum ama batarya konusunda şüphelerim var. 170m2 4+1 evimizin, banyo-wc haric olmak üzere tek şarjla evi süpürebilir mi?

• funnel kullanıcısına yanıt

Zor...

Oda oda sıralı temizlik candır360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Mali dostumunda dediği gibi zor hatta imkansız.

Sabah yaptırdığım temizlikten örnek veriyim fikir oluşsun, Salonda uzanıyorum ve yerde oyuncaklar var.

Mutfakda pis ama kahvaltı yapacağız, önce yatak odası + 2 oda + koridor + banyo temizlettim kahvaltımızı hazırladım ve salona getirdim oğlan tv izleyerek yemek istedi robotuda mutfağa yolladım, kahvaltı bitince de salonu temizlettim.

Yani tam ev temizliği nadir olan şeyler (Benim temizlik anlayışıma ve ev düzenime göre) yine de rotanızı S9 a çevirmenizde fayda var.

• 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Eşim temizlik yaparken bu şekilde hata vermiş çalışmıyor şuan ne yapmak lazım ?
  • oqi kullanıcısına yanıt

Aslında benzer şekilde de kullanabilirim, ama biz evde yokken temizliğin bitmesi tercihim ancak oda oda ayrı ayrı saatli program girilebiliyorsa yinede işimi görür.

Örneğin saat 10:00 da oturma odası+salon temizle, saat 12:00 de mutfak+çocuk odası temizle şekilde programlama yapılabiliyor mu? Bu şekilde 2 oda için şarjı yeterli olur sanırım. Tam Şarj süresi 3 saat belirtilmiş, bu nekadar gerçeğe yakın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnel -- 4 Mart 2021; 12:42:28 >
  • Krom ve benzeri parlak mobilya ayakları lidar haritalamalı robotlarda kayma veya hatalı okuma sorunları yaratabilir.
    Bunun sebebi silindirik yüzeylerin lazer ışınını dağıtarak yansıtmasıdır.
    Mevcut haritalama sistemleri arasındaki temel fark aktif/pasif okumalardır.

Lazer aktif cihazdır, yani ışın gönderir ve geri algılar.
    Öte yandan kamera pasif cihazdır, sadece okur.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 4 Mart 2021; 13:42:21 >
  • emirsolmaz kullanıcısına yanıt

Lidar kulesindek click sensör sıkışmış/takılı kalmış olabilir.

Kuleyi elinizle çok bastımadan hafif yoklayın tık tık tık yapıyor mu diye, robotun üzerindeki power tuşuyla devam veya kapat-aç denenebilir.

Evet programlı temizlikte oda seçimi mevcut, 3 saat şarj süresi doğru.

Bu arada evde yokken temizlik görevi verecekseniz zaten tam ev görevi verirseniz şarjı azalınca doldurmaya gidecek ve doldurunca devam edecektir ekstra görevlere gerek kalmaz.

• @funnel ek olarak uzaktan erişimle anlık oda oda veya tam ev temizliği görevi verebilirsiniz. Programlı temizlik daha otonom tabii ki.

• Herkese Merhabalar,

Robot aksesuar setlerindeki yeni kodumuz "RKafalar20" dir, bu kod ile robotunuzun modeli hangisi ise onda 20 TL indirim sağlayabilirsiniz. Örneğin 139 TL olan C50 Aksesuar setini 119 TL ye alabilirsiniz.

Ayrı ayrı daha önce dağıttığımız kodların iptali yapıldı artık geçerli değiller, yeni kodumuz : RKafalar20

Çam sakızı çoban armağanı da olsa artan 20 TL yi güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Not : Aksesuar setlerinden şuanda sadece C50 nin satışı var, S9 stok tükenmiş 2 hafta sonra tekrar ekleneceği iletildi. S5-S7 ve S7 Pro içinde kısa bir süre içinde aktif olacağı iletildi. Bu kapsamda takibinizi rica ederiz ayrıca bize de bilgi verilirse hemen paylaşıyor olacağız. İlk gören de paylaşırsa seviniriz...

Sevgiler, Saygılar...

Not : Kod sherman.com.tr üyelik başına tek kullanımlıktır aynı üyelikle 2. Kez kullanılamaz.

@mali_bu16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 17 Mart 2021; 13:41:10 >

• Hocam türkiyedeki distrübitör firmaları bile senin kadar uğraşıp, takibini yapmamıştır. Aklımda almak var favoriye ekledim sonra bakarım diye ama maşallah hergün konu güncellendi diye bildirim geliyor telefona :)

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

Hoşgeldiniz360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Konunun adı 360 olsada asıl amaç genel olarak Akıllı Robot Süpürgeler hakkında yazmak, çizmke ve yardımlaşmak.

Ana konu / Xiaomi / Ecovacs / Lydsto gibi konularıda takip ederseniz kendi ihtiyaçlarına göre en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirsolmaz

Eşim temizlik yaparken bu şekilde hata vermiş çalışmıyor şuan ne yapmak lazım ?

benim gecen ctesi gelen cihaz daha calıstırmadan bu hatayı verdi. ilk calıstırmada

lidar arızası muhtemel. degisim yapılacagını soylediler bekliyorum

umarım sizinki de aynı hata degildir. cozumu yok cunku

gelen s7 lerde tasıma kaynaklı oldugnu umdugum bu arıza can sıkıcı biraz..

• Arkadaşlar s7ye 4 oda için paspas görevi verdim ilk odayı yaparken duraklatip 3 nolu odayı plandan çıkarıp devam ettirdim sıfırdan başladı temizliğe bu normal mi çözümü var mı?
  • ustaiktisatci kullanıcısına yanıt

Herhangi bir görevde durdurup sonra devam et komutunda devam eder

ama durdurmadan önceki görevinde bir tercih değişimi(oda ekle,çıkar, mop + süpür vs vs) olursa bunu yeni görev olarak algılar ve sıfırdan başlar.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.