Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
346
Favori
519.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Distile suyun yüzey gerilimi çok düşük olacağı için zeminde leke bırakabilir, söyleyeyim dedim.

• mehmtakks M kullanıcısına yanıt

Aynalarda sorun yok.

Oda belirtin seçip açılan sayfada sağ üst kalem işaretine basın

'' ikincisi odalara isim vermek mümkün diye biliyorum ama beceremedim bilen var mı? ''

Gelişmiş işlevler / Bölme odası / isim vermek istediğiniz odayı seçip isim vererek Tamam / kaydet.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için
  • 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Benim canavar da akşama doğru geldi kurulum tamam. Şimdi 3 saatlik şarjında sonra hoop haritalama hadi bakalım..😎
  • Türkçe dil paketini bulamadım. İki İngilizce, bir Çince var. Gelmedi mi dil henüz?
  • seberhan1907 S kullanıcısına yanıt

Bu forumla büyüdük gerçekten 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Mamihlapinatapai kullanıcısına yanıt

Telefon dili Türkçe ise Eğlenceli ses kısmında geliyor hocam ama tel dili farklı ise gelmez.

• Mehmet_Knight kullanıcısına yanıt

Rastgele 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Mekânı güzelmiş 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 13 Ocak 2021; 20:59:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Ya ben bu mesajı daha önce okudum ama nedense alıntının benden olduğunu fark edememişim 😂😂

İletişime geçtim firma ile birkaç öneride bulundular. Önerilerden biri de damacanadan su koymaktı. Uygulamadığım birtek o vardı. Onu da denedim. İlginç şekilde (muhtemelen tesadüfen) sorun düzeldi. Yani düzeldi derken nadiren oluyor. 10 kullanımda 1 gibi. Olduğunda da braketi çıkarıp dikkatlice tekrar takıyorum, kesiliyor. Saçma ama durum böyle.
  • 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü
    Forumdan aldığım bilgiler ile aldığım s9 um geldi. Şarj oluyor. Yarın akşama haritalama zamanı. Yarın akşama kadar şarjda kalmasının sakıncası olur mu ? Emeği geçen üstadlara teşekkürler.
  • BMW 116d kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullanın, 7/24 şarjda kalacak.

• oqi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, teşekkürler 💪🏻💪🏻
  • BMW 116d kullanıcısına yanıt

Kim bu yakışıklı? Aaaa 360 S9 muş 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

İlk kullanım ve öncesi için yinede hatırlatmak isterim

https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-s10-kullanicilari-kulubu--146676523-7#146698094

Şu üstündeki sticker çok kötü gösteriyo ama ya onu sökün :D

Orijinalcilik ruhumuzda var bro360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Hiç anlamıyorsun beni bro hemde hiç....

S10 / S11 'in eli kulağında, S9 a iyi bakıp sıfıra yakın tutacağım ki satıp yeni serileri ulaşmam kolay olsun360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Çok teşekkürler 👍🏻👍🏻
    Hepsini halledicem daha ilgilenemedim cihazla 🙏🏻🙏🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Rastgele  

Mekânı güzelmiş  

Eyvallah hocam..😊 Tv sehbasının alt rafını çıkardım öyle soktum oraya bakalım bizim ufaklık rahat verir mi😬
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.