Şimdi Ara

36.000 tl'ye 0 km 2012 golf trendline(beyaz)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar halen bende 2011 polo 1.4 comfortline var,9 ay oldu,araçtan memnunum ama geçtiğimiz günlerde vw bayi ile sıkı pazarlık sonucu 1.6 litre 102 beygir trendline beyaz rengini 36 000 tl ye bıraktı,araç nisan ayında gelecek.seneye bu motor olmayacak büyük ihtimalle...aslında 1.2 tsi motoru bekliyordum ama yeni kasa ile birlikte fiyatının 43-45 000 yi bulacağını düşünüyorum...siz ne dersiniz ?

• merhaba
    aaba gelmeden fiyatı belirleyebiliyorlar mı? bana araç geldiği zamanki fiyat geçerli olur demişlerdi..
    hangi bayi acaba bu? ben de aynısından almak istiyorum
    tşk.
  • Şu an Golf' ün bu modeli sadece Tokatta bir bayiide var.
  • şimdi aradım. otomatikmiş..45.200 TL
    manuel nisanda gelir diyorlar.
  • Daha önce de birkaç baslikta paylasmistim. Olmayan arabaya indirim yaptılar, amaç mueteriyi galeriye çekmek. Yirmibine indirse ne yazar olmayan mala fiyat verilir mi. Siparisi verdim bekliyorum orası ayri ama burdan yine yazarim kaç para dediklerini guncep fiywtiyla
  • VW in bu yaptığı indirimin hiçbir anlamı yok. Çünkü bayilerde araç yok. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi olmayan mala fiyat veriyorlar.
  • evet araba yok ama enteresandir hitler motor ucuz eski ama bi lpg takarsin canavar benim anlamadigim dsg farki 4000den 9000e cikmis aga bu nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.