Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.198
Cevap
100
Favori
589.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Oldu mu okadar ya :)
  • oldu, olmuş :/

zamanın eskisiyiz artık devrelerim :p

• askerlik bitti sonra evlendim iki aya kısmetse 3. çocuğum oluyor. olsun artık 5 sene.  

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Yok artık. Hayırlı evlatlsr olsunlar vatana , millete. Bu ne hız arkadaş ya. Ben de askerden geldim evlendim 1 çocuğum 4 yaşına girdi ama 3 çocuk iyi cesaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neckermenn

Yok artık. Hayırlı evlatlsr olsunlar vatana , millete. Bu ne hız arkadaş ya. Ben de askerden geldim evlendim 1 çocuğum 4 yaşına girdi ama 3 çocuk iyi cesaret.

cümlemizin, hayırlı kullar olsunlar inşallah. ondan sonra çevresine de vatana da hayırlı olur zaten kısmetse.

çocukları 1-2 yıl arayla yapıp konuyu kapatmak istedik biraz ama hayırlısı olur inşallah. 3 çocuk ideal gibi geldi.  

• Ne çok hortlatan var yahu konuyu.Ne çok giden varmış ben gibi 357.Dönem vay be. 

• Ne zaman öldü ki hortlasın 357 😁😝
  • 2021 yılından selam olsun 357'lere

• Herkese hayırlı seneler :) 357 forever
  • Vakit ne kadar hızlı geçiyor, inanılmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 seneyi geçmiş askerlik biteli, 6. yılındayız. o arada evlendim işe başladım tayin oldum ev araba aldım hatta arabayı büyüttüm derken 5-6 sene normal bir süre gibi geliyor bana aslında.

hayat dediğin zaten topu topu 2 saat sürecek onun da çoğu yalan dolan boş işlerle geçecek/geçiyor, bir saati geçti bile. bir saatten az kaldı bitmesine belki de. Onu da hayırlı geçiririz inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 25 Ocak 2021; 14:59:22 >
  • 357/B grubu Balıkesir ivrindi ilçesine bağlı Gökçeyazı karakolunda acemi birliği görüp, Gönen İlçe Jandarmaya geçmiştik ve bunun üzerinden baya zaman geçmiş eskidik be devrelerime selam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay askerlik yaptım İstanbul Harp Akademileri Komutanlığı Karargah Bölüğünde çok zorda geçmedi ama halen rüya görüyorum nadir de olsa tutup askere götürüyolar beni diyorum ben yaptım ama kimse dinlemiyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: yuc71

6 ay askerlik yaptım İstanbul Harp Akademileri Komutanlığı Karargah Bölüğünde çok zorda geçmedi ama halen rüya görüyorum nadir de olsa tutup askere götürüyolar beni diyorum ben yaptım ama kimse dinlemiyor  

Bir kaç kere bende gördüm aynı rüyayı :D Askerlik yaptım dememe rağmen alıp götürüyorlardı :D

• Hadi beyler hazırmıyız? Kasıma ne kaldı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • neckermenn kullanıcısına yanıt

Dur bi Ekim'de nereye gideceğimiz belli olsun :D İlk heyecanımız Ekim'i beklemekti. Hoş sonrasında 2. döneme düştüğümü görmek biraz can sıkmıştı :)

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.