Şimdi Ara

355. Dönem (MAYIS 2014) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.327
Cevap
73
Favori
326.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acemi birliği amasya olanlar face grubuna katılabilirler

355. Amasya Acemileri
  • Acemilik Antalya usta birliği Adana olan varsa yardımcı olabilirim :) bugün itibariyle teskereyi aldım darısı başınıza arkadaşlar :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antalya nasıl 3. piyade tugayı?orda yapacağım da
  • buzluo B kullanıcısına yanıt
    Ben de varım hocam. Ege Ordusu, Narlıdere. Henüz aynı yere giden birine denk gelmedim :)
  • Merhaba arkadaşlar...Forumdan 2005 yılından beri yüzlerce güzel arkadaş edindim..Birçoğu ile reelde dostlugumuz devam edıyor...HAKKARİ/ŞEMDİNLİ esas birliği görünce her nekadar üzülsemde birkaç arkadaşın olması en azından gitmeden birbirlimize destek olacağımızı düşünüyorum...

30 yaşındayım...Çanakkaledeyım...Hakkari/Şemdinli esas birliği olan arkadaşlar PM atarsa güzel bir grup olusturup sayfa açalım/Pm grubu yapalım....Türkiye'nın en ucu dolayısıyla bırcogumuz ıcın gercekten cok cok uzak bır kose...Bırazcık olsun moral ve destege ıhtıyacımız olacagını dusuyor..Pm'lerınızı beklıyorum..

Farukozel kardes egıtımımızde esas bırlıgımıde aynı ..

Eğitim Birliği

3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas Birliği

34 ÜNCÜ HD.TUG.KH. VE KH.BL. / HAKKARİ ŞEMDİNLİ / HAKKARİ

Edit : Şimdiden 3 kısı olmak guzel bır duygu.(Canonar + meulush93 + Ynryilmaz )..Şemdinlı ye gıdecek dıger arkadaslardan pm beklıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 27 Nisan 2014; 20:35:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Projetor

Arkadaslar benimde , ısparta eğirdir dağ komando okulu yedek subay olarak 1. dönem çıktı

kısa istemiştim ama uzun çıkmıs demekki tamamen tesadüf bu işler

Bilgi verebilecek varmı ?

Tertip banada yedek subay egirdir dag komando okuku cikti. Bana pm den faceni yola. Burdan birkac arkadas daha var facede muhabbet ediyiruz.

• tertip hepimize öncelikle hayırlı teskereler. hakkari dediğin gibi uzak bi yer olabilir ama arkadaşım orda çok rahat bi askerlik yaptı. kamuflaj bile giymeyebilirsiniz. moralini bozma önemli olan yer değil komutan
  • murat.jfm M kullanıcısına yanıt
    kardeş ben şubede yedek subay/komando ikisine de hayır dedim tuzla piyade okulu yedek subay geldi...hiç belli olmuyor yani...
  • Eğitim Birliği 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1 İNCİ MÜHT.BLG.K.LIĞI 11 İNCİ MÜHT.BL.K.LIĞI / İSTANBUL ÇATALCA / İSTANBUL

Buraya çıkan arkadaşımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: second prize

tertip hepimize öncelikle hayırlı teskereler. hakkari dediğin gibi uzak bi yer olabilir ama arkadaşım orda çok rahat bi askerlik yaptı. kamuflaj bile giymeyebilirsiniz. moralini bozma önemli olan yer değil komutan

Temennımız hepımızın burnunun kanamadan donmesı..Rahat askerlık veya zor askerlık degıl derdımız kı olmamlı...Ancak uzak olunca hem askerlık hem gurbet bıraz daha dusunduruyor ınsanı...Yazdıkların ıcımıze bıraz su serpıyor acıkcası....

Arkadasın semdınlı de askerlık yaptı ıse pm ıle bırkac sorum olabılır ..YAzın ve temennılerın ıcın tesekkurler guzel arkadasım...Sımdıden dedıgın gıbı hepımıze hayırlı teskereler..

• Farukozel F kullanıcısına yanıt
    Acemilik de usta da ayni yerler benim de.

Herhangi bir arastirma yaptin mi duyum aldin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: escape_454

Acemilik Antalya usta birliği Adana olan varsa yardımcı olabilirim :) bugün itibariyle teskereyi aldım darısı başınıza arkadaşlar :))

diploma felan gerekiyomu kimlikle gitsek yetiyomu

• bora88 B kullanıcısına yanıt
    Bende tuzla benide ekleyin arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Projetor

Arkadaslar benimde , ısparta eğirdir dağ komando okulu yedek subay olarak 1. dönem çıktı

kısa istemiştim ama uzun çıkmıs demekki tamamen tesadüf bu işler

Bilgi verebilecek varmı ?

tuzlada başlayıp komandodan refüze olup,eğitim sonuna kadar tuzlada kalmış biri olarak sadece senin yaşayacağın süreci anlatabilirim istersen
  • Urla / Menteş (İzmir) Usta Bir. hakkında bilgi isteyen :)

Hey gidi..
    337 KD zamanında forum kitlendi, en kalabalık grup idi son yılların.

http://forum.donanimhaber.com/m_38937704/mpage_735/key_337+kd/tm.htm

735 Sayfa (daha fazla lakin bir ara çökmüştü)
    337. DÖNEM (Aralık-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA
    44091 Cevap
    1930025 Görüntüleme
  • arkadaşlar bu resme göre ben ne zaman teslim olacağım 9 mayısta mı yoksa askerlik şubesinden alacağın evraktamı yazıyor
  • Arkadaşlar usatası siirt olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Merhaba arkadaşlar...Forumdan 2005 yılından beri yüzlerce güzel arkadaş edindim..Birçoğu ile reelde dostlugumuz devam edıyor...HAKKARİ/ŞEMDİNLİ esas birliği görünce her nekadar üzülsemde birkaç arkadaşın olması en azından gitmeden birbirlimize destek olacağımızı düşünüyorum...

30 yaşındayım...Çanakkaledeyım...Hakkari/Şemdinli esas birliği olan arkadaşlar PM atarsa güzel bir grup olusturup sayfa açalım/Pm grubu yapalım....Türkiye'nın en ucu dolayısıyla bırcogumuz ıcın gercekten cok cok uzak bır kose...Bırazcık olsun moral ve destege ıhtıyacımız olacagını dusuyor..Pm'lerınızı beklıyorum..

Farukozel kardes egıtımımızde esas bırlıgımıde aynı ..

Eğitim Birliği

3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas Birliği

34 ÜNCÜ HD.TUG.KH. VE KH.BL. / HAKKARİ ŞEMDİNLİ / HAKKARİ

Edit : Şimdiden 3 kısı olmak guzel bır duygu.(Canonar + meulush93 + Ynryilmaz )..Şemdinlı ye gıdecek dıger arkadaslardan pm beklıyorum...

Allah herkese sağ salim gidip dönmeyi nasip etsin. Bende Çanakkaleden katılacağım birliğime.Bana da usta birliği Şırnak/Çakırsöğüt çıktı. Geçmiş sayfalarda askerliğini yapmış olan arkadaşlarımız yazmıştı; Batı çıktı diye sevinmeyin, doğu çıktı diye üzülmeyin diye. Diyeceğim şu ki batıda çok kötü bir askerlikte yapabiliriz günler geçmek bilmez. Ya da doğu illerimizde çok rahat bir askerlikte yapabiliriz. Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin inşAllah. Moralinizi bozmayın bize askerde en çok lazım olacak şey moral ve sabır sanırım. Kafaya takarsak günler hiç geçmez. Bir süre sonra zaten ortama alışırız.

• Usta birliğim ; K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 4 ÜNCÜ MÜHT.BLG.K.LIĞI 47 NCİ MÜHT.BL.K.LIĞI / MERKEZ / KONYA
    Acemi birlikleri 3 aşağı 5 yukarı aynı da usta birliği KONYA olan benden başka yok herhalde...
    Var mı Konya ile ilgili bilgisi olan özellikle daha önce burada yapmış olan?
  • Bende Ankaradan cıkacagım tertıp.. Tum arkadaşlar bır tarıh belırleyelım o gun buluşup takılıp teslım olalım. Kastamonuya gıden. Özlem Turızm, Huzur Turızm de vardı eskıden.
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.