Şimdi Ara

355. DÖNEM 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA ACEMİLERİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
12
Favori
12.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onuryildirim

quote:

Orijinalden alıntı: gurhan_90

quote:

Orijinalden alıntı: egeli3564

gürhan izmir'den neyle gideceksin kardeş bizde bi arkadaşımla izmir'den gideceğiz amasya'ya

kardeş ben daha sülüsü almadım. alınca karar vereceğim. siz karar verdiniz mi?

Sulusu alir almaz biletlerinizi alin arkadaşlar. İzmir'den Amasya'ya giderken sıkıntı olmasin sonra.

Bende izmirden gidecegim arkadaşlar ..
  • Tertipler ben mustayim. Bugun sulus almak icin gittim, eger alirsam ktmye kalicakmisim. Birakmiyorlarmis dogudan kendin gitmene izin vermiyorlar. Artik gidip bursadan alicam. Bi tanidikla gorustum. Ayin 9 unda gidip al sulusunu dedi. Bi skinti yasamazmisim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim Birliği : 15. PİYADE EĞİTİM TUGAY KARARGAH. VE KH.BÖLÜĞÜ / AMASYA/ MERKEZ
    Esas Birliği : 3.KOLORDU. (HRF-NATO) KOMUTANLIĞI.
    KOLORDU KARARGAH DESTEK.GR.KOMUTANLIĞI.
    BAKIM.BÖLÜĞÜ / İSTANBUL SARIYER /
    Statü: KISA DÖNEM - ER Sınıf: BAKIM
    ikamet : Manisa
    https://www.facebook.com/mehmet.h.camurcu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitmesin -- 29 Nisan 2014; 0:24:59 >
  • garnizon hangi bankayla anlaşmalıymış ?
    içerde hangi banka atm leri varmış?
    öğrenen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_yasin88

İstanbul'dan gidiyorum. Metrodan bileti aldım. 19 numaralı koltuk. 6 Mayıs saat: 22:00'de kalkış.
    Şimdiden herkesin Allah yardımcısı olsun.

kardeş aynı otobüste baya amasyalı var .
    27 numara !

https://www.facebook.com/groups/459244420885670/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitmesin

garnizon hangi bankayla anlaşmalıymış ?
    içerde hangi banka atm leri varmış?
    öğrenen var mı ?

ziraat! girerken kart veriolarmış akıllı kart. akbil gibi para koyup kantinde harcıyoz. nakit para geçmiyo.
    bide ptt şubesi varmış
  • benimde acemilik amasyada sonra usta birligi 4. kom. tug kh ve kh bl. tunceli merkez
  • ustası erzurum olan birtek ben mi varım?? başka varsa eklesinhttps://www.facebook.com/ardic.sobutay
  • İstanbul'dan gidenler dağılmayın lannn

Hangi Turizm ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pegasus airline turizm ile. ne çekecem 12 saat otobus. atlarim ucakla 1.15 dk. merzifondanda 1 saat amasya. babalar gibi yorulmadan gideerim
  • Usta Birliği

2 NCİ KOR. 5 İNCİ KOMD.A.K.LIĞI PİYADE BRL. / ÇANAKKALE BOZCAADA / ÇANAKKALE
  • quote:

Orijinalden alıntı: parskan

quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egeli3564

gürhan izmir'den neyle gideceksin kardeş bizde bi arkadaşımla izmir'den gideceğiz amasya'ya

kardeş ben daha sülüsü almadım. alınca karar vereceğim. siz karar verdiniz mi?

Sulusu alir almaz biletlerinizi alin arkadaşlar. İzmir'den Amasya'ya giderken sıkıntı olmasin sonra.

Bende izmirden gidecegim arkadaşlar ..

biz 2 arkadaş izmir'den 8mayısta 6buçukta uçakla pegasusla gidiyoruz arkadaşlar, sabah 9 bucuk gibi merzifona ineceğiz ordan amasya'ya geçeceğiz

• Tertiplerim!!! Afyon'dan 6 mayıs gece saat 1.30 da (7 Mayıs Oluyor artık) İzmir'den gelen Mis Amasya Firmasından biletimi aldım. Otobüste mutlaka tanışacağımız arkadaşlar vardır. koltuk numarası 5. Otobüs İzmirden saat 22 de çıkıyormuş. Birde şu bankamatik olayında kafam karıştı. Şimdi bize oradan bir kart verecekler orası tamam ama paramın bir kısmını ziraat veya başka bir bankamatiğe yüklesem oradaki alışverişlerde kullanamıyor muyuz acaba? veya kredi kartları geçer mi acaba? askerlik yapan veya durumu öğrenen birisi var mı?
  • EĞİTİM BİRLİĞİ : 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA
    ESAS BİRLİĞİ : 95 İNCİ ZH. TUG.K.YRD.LIĞI TOP.TB. 5 İNCİ 203/37 MM.LİK K/M OB.BT. / TEKİRDAĞ HAYRABOLU / TEKİRDAĞ
    SINIF : TOPÇU

7 Mayısta saat:13:00 e kadar teslim olacağım. Ankaradan gideceğimden 6 Mayis 23:59 ulusoy otobusunde 21 numaradayim.

Adım Ömer Sefa, herkese şimdiden hayırlı teskereler. Orada görüşmek dileğiyle.
    Bu arada tekirdağ hayraboluna giden kimseyi göremedim ://

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0bl3 -- 1 Mayıs 2014; 1:36:27 >
  • egeli3564 E kullanıcısına yanıt
    kardeşim aynı ucakta olacağız inşallah istanbuldan aktarmalı pegasus uçuşu :) merzifondan beraber gideriz birliğe.
  • Arkadaşlar selamlar. Benim de acemi Amasya usta Artvin.

İstanbul'dayım. Bu gün sülüsü aldım 7'sinde öğlene kadar teslim olacaksın dediler. Bende 6'sına merzifona uçak bileti aldım. Gece 23:20 kalkıyor uçak. Artık orda sabahlıyıp amasyaya geçeceğim.

Bilet normalde 157 tl dediler. Daha sonra askerim falan deyince ordan seçtiler 133 tl oldu. Aklınızda bulunsun, askerim deyin aldığınız yerde.

Benim gibi yapaçaklarla haberleşelim. Bari orda havaalanından birlitkte geçeriz amasyaya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes Amasya'ya düşmüş. Ben sülüsü aldım beyler 7 Mayıs öğleden sonra görüşürüz. Hakkımızda hayırlısı..
    Usta birliği Eyüp olanlar Amasya'da tanışalım daha çok görüşeceğiz.

Eğitim Birliği : 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ
    Esas Birliği : 23. MOT. P. TÜM. KH. VE KH. BL / İSTANBUL / EYÜP
  • quote:

kardeşim aynı ucakta olacağız inşallah istanbuldan aktarmalı pegasus uçuşu :) merzifondan beraber gideriz birliğe.

aynen kardeş biz zaten 2 tane asker traşlı olan arkadaş yanyana olacağız, uçakta kaç tane askere benzeyen kişi olabilir ki :) bizi görürsen uçakta yada havaalanında binerken yada inerken gel hemen yanımıza beraber gideriz birliğe :)
  • egeli3564 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar hacaalanında traşlılar birleşelim

Merzifondan amasyayaberaber gidelim. Orada sabaha kadar duracak mıyız yoksa dire amasyaya geçebiliyor muyuz bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otobüsle gelecek olanlar illaki amasyaya yer aramayın. Merzifon samsun yolu üzerinde olduğu daha çok otobüs var. Ben bursadan gece 12 de merzifona yer aldim. Sabah 10.45 de merzifondayım. Merzifon amasya 45 km 1 saat civarı.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.