Şimdi Ara

354. Dönem (Şubat 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.842
Cevap
71
Favori
321.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NeVeriyimAbime

AMOK,vücut kitle oranı diyorsun ama göz görmeden bir yere kadar oluyor o iş.mesela benim boy 185 cm 108 kilo,bunu böyle görseler obez falan zannederler ama halbuki 8 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve antrenörüm yani iri bir yapım var,askeriye bunu anlamayacağı için boyu 187 cm kiloyu 95 kg yazdırdım.komandoya evet dediğim için böyle birşey yapmak durumunda kaldım

vallahi bana 352. lerden öyle söylediler şuan yedek subay olan bir arkadaşım vücut kitle oranı 20-25 olması gerek dedi yaş ortalaması 86-90 arası " seçilme oranları yüksek olanlar" birde adli sicil kaydı temiz olması son olarakta dip. notu 3 ten yüksek olması yararınıza olur... umarım hepinizin gönlünden geçen olur

• Hocam ben şimdi yarın başvuru yapıcam fakat grip oldum muayene sırasında sıkıntı çıkartırmı o bana grip geçincemi gidiyim beni hastane filan uğraştırsınlar istemiyorum aile hekimi grip olduğum için hastaneye sevk edebilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscan16

Selamlar,
    Bu hafta içerisinde tecilimi bozdurup şubat döneminde askere gitmeyi planlıyorum. İstenen evraklar nelerdir ve bir de şubat döneminde hangi şube asker alımı yapıyor ise oraya mı gitmek gerekir. İzmirden örnek veriyorum konak şubatta alıyor fakat buca ağustosta bu durumda konak tan mı başvuru yapmam gerekir ?

Hocam gerekli evraklar ilk mesajda yazılı, bende İzmir den hallettim işimi, şubeler arası tarih değişikliği yok dediğin gibi, hangi şubeye gidersen git aynı tarihte askere alınırsın, eğer İzmir e kayıtlıysan bornova şubeye gidebilirsin, en sakin yer orası bende orada hallettim. Son tarih 15 kasım kaçırırsan bi sonraki döneme kalırsın bilgine.
  • Beyler havacı olarak acemiliğim bittiğinde ve usta birliğine geçtiğimde ilk fırsatta izlenimlerim ile ilgili uzun bir yazı yazacağım.
    Hepinize hayırlı uğurlu olsun.
  • mertulan-23-marmara üniversitesi-sermaye piyasası-istanbul

hayırlı olsun şimdiden
  • açıköğretim işletme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın şubeye gidiyorum tertipler ayrıntıları yazarım.

Ameliyat raporlu gideceğim (ÖÇB ameliyatı) bakalım neler olacak.
  • Şubeye gidenler hangi şubeye gittiklerini ve yoğunluk durumunu da yazsınlar. Bende pazartesi ya da salı gitmeyi planlıyorum.

Benim bakaya olmam şubeye gittiğimde neyi değiştirir nasıl farklı işlemler olur bilen var mı?
    Ben gittiğimde hooop hadi hemen askere demezler değil mi? Bütün planlarım şubat üzerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murthy_06

Şubeye gidenler hangi şubeye gittiklerini ve yoğunluk durumunu da yazsınlar. Bende pazartesi ya da salı gitmeyi planlıyorum.

Benim bakaya olmam şubeye gittiğimde neyi değiştirir nasıl farklı işlemler olur bilen var mı?
    Ben gittiğimde hooop hadi hemen askere demezler değil mi? Bütün planlarım şubat üzerine.

aynen bilen birileri cevap versin arkadaşımıza bende aynı durumdayım

haziranda bitti benimde gitmedik şubata karar kıldık hayırlısı artık ne diyelim.

hocam sende ankaradasın anladığım kadarıyla abidinpaşadaki asal a gidecez sanırım ama çok kalabalık oluyor bu aralar.bende bankada çalışıyorum yarım gün izin alıp gidecem umarım halledebiliriz işlemleri.

sanırım farklı olarak diger arkadaşlardan bakaya kalmamızla ilgili bir mazeret dilekçesi yazıcaz benim tahminim o yönde.

başvurumuzu yapalım bizde sayfaya ekleriz ismimizi napalım.askerlik geldi çattı sonumuz hayrolsun

• Beyler ben izmir bornova şubeye gittim, gitmemle işlem yaptırmam bir oldu, hiç sıra yoktu. Ama şu an kasım Celbine gidenler sülüs almaya gittiği için çok kalabalık. Sizin daha 15 kasıma kadar vaktiniz var. Bekleyin kasımcılar gitsin bürolar rahatlasın halledersiniz bir hafta sonra.
  • şubat celbinde gidecek olan bursalı kim var?bnm işlemleri yapmadılar tecilim bitmiş herhalde aralıkta geliceksin dediler.
  • 354 ler 4 kasima kadar gitmesinler lutfen ,su an 353 lerden ortalik fena karisik
  • Umraniyeye sonra sariyer e gittim beyler uzak durun kasimda gitmek daha mantıklı gibi
  • hayırlı olsun arkadaşlar görüşmek dileğiyle usta birliğiniz yozgata düşerse beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

quote:

Orijinalden alıntı: murthy_06

Şubeye gidenler hangi şubeye gittiklerini ve yoğunluk durumunu da yazsınlar. Bende pazartesi ya da salı gitmeyi planlıyorum.

aynen bilen birileri cevap versin arkadaşımıza bende aynı durumdayım

haziranda bitti benimde gitmedik şubata karar kıldık hayırlısı artık ne diyelim.

hocam sende ankaradasın anladığım kadarıyla abidinpaşadaki asal a gidecez sanırım ama çok kalabalık oluyor bu aralar.bende bankada çalışıyorum yarım gün izin alıp gidecem umarım halledebiliriz işlemleri.

sanırım farklı olarak diger arkadaşlardan bakaya kalmamızla ilgili bir mazeret dilekçesi yazıcaz benim tahminim o yönde.

başvurumuzu yapalım bizde sayfaya ekleriz ismimizi napalım.askerlik geldi çattı sonumuz hayrolsun

Ankaradayım. Bu sabah askerlik şube önünden geçtim cebeciden saat 7:30 civarıydı ve min 35-40 kişi kuyruktaydı.

Ben ekledim listeye artık hayırlısı :)

• murthy_06 kullanıcısına yanıt
    O saatte o kadarsa isimiz yas

Kasim celbindeki arkadaslar evrak falan aliyorlarmis galiba bu aralar gelecek hafta biraz daha rahatlar sanki.gidip basvuracaz kacis yokta ne kadar ceza odeyecez orasini cozemedim 118 lira mi 100 lira mi 593 lira mi herkes birsey soyluyor valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

354 ler 4 kasima kadar gitmesinler lutfen ,su an 353 lerden ortalik fena karisik

Aynen hocam 5 kasım salı gününe ayarlıyorum bende iznimi.
  • İsmini yazdıran gitmek zorunda beyler şimdiden söyliyeyim, sonradan caymak yok, isim yazdırıpta gitmeyenlerin ip leri genel kurmaya ihbar ediyoruz direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

O saatte o kadarsa isimiz yas

Kasim celbindeki arkadaslar evrak falan aliyorlarmis galiba bu aralar gelecek hafta biraz daha rahatlar sanki.gidip basvuracaz kacis yokta ne kadar ceza odeyecez orasini cozemedim 118 lira mi 100 lira mi 593 lira mi herkes birsey soyluyor valla

aynen bende borcumuz nedir hala anlayamadım ama ona yapacak bir şey yok artık. Bir de emniyete GBT ye bildirilmiş diyorlar. Yakalanırsak o daha büyük sıkıntı ve para cezası artacakmış. Çok sık şehir değiştiriyorum ve günümün çoğu trafikte geçiyor bir an önce gidip başvurmam lazım ki yoksa yakalanmam an meselesi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

İsmini yazdıran gitmek zorunda beyler şimdiden söyliyeyim, sonradan caymak yok, isim yazdırıpta gitmeyenlerin ip leri genel kurmaya ihbar ediyoruz direk.

Ben kararı verdim cayma yok ki işyerine bile bildirdim almazlarsa işsiz de kalacam :D
    Bir de bu 1. grup 2. grup olayı var bu nedir arkadaş şimdi 12 şubatta ya da 45 gün sonra 26 martta mı teslim olacağız?
    İşimizi v.s. ona göre ayarlayacağız bu hangi grupta olduğumuz ne zaman belli oluyor?
    İşleri devredip gideceğiz diye niyetleniyoruz sonra 45 gün sonra gideceksiniz derlerse işler çok karışır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.