Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Ve ben de geldim aranıza

kardeş sende mi kısa dönem er yada yedek subay aday adayı sın : ) hoş geldin o zaman

Vallaha gönlümüzden kısa dönem geçiyorde şu anda herkese yedek subay adayı belgesi veirp posatlıyorlar eylülde belli olacak herhalde onlar :)

vallahi hocam eylül sonrası belli olur eylülde gidip kısa veya uzun dönem muhabbetleri var birde benim pomeme girme ihtimali var inan işler biraz karışık : )

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    = ) hocam artık yavaş yavaş yerler belli olduktan sonra inşallah acemi birliğinde karşılaşmalar olur topikten arkadaşlar yoksa 94 lü bebe ler gidiyor bu sene askere vallahi kısa dönem de uzun dönemde çekilmez gibi
  • asteğmen olarak yapmak isteyip orduda kalmak isteyenler ?
  • bilalMW kullanıcısına yanıt
    öyle bir şey varsa , ben kalırım
  • arkadaşlar meslekçi yedek subay çıktı diyelim. İzin kullanmasam en erken hangi tarihte biter askerlik ,24 eylül ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokemon39

Askerlik şubesinde işlemlerimi yaptırırken yarbay kasımda mı gideceksin emin misin diye 3-4 defa sordu, 2. defa evrakları yarbaya götürdüm imzalamsı için ama gene aynı şekilde emin misin diye sordu.

sivil memur da işlem yaparken sordu.

Kasımda gitmenin ne olayı var yahu :D ?

aynısı banada sordu ama memur. kasımda mı gitmek istiyorsun diyor evet diyorum sonra bidaha sordu bende dedim en erken ne zaman alıyorsunuz o zaman alın ağustos varsa bana uyar dedim bişey demedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih54gs -- 18 Temmuz 2013; 2:28:47 >
  • arkadaslar meraba Kasım Celbine benide yazın :)

Eğitim : Turizm İşletmeciliği /Doğu Akdeniz Üniversitesi - Turizm Fakültesi
    Memleket : Sinop
    İkametgah: Sİnop
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalMW

asteğmen olarak yapmak isteyip orduda kalmak isteyenler ?

denizci uzun dönem alırsa kalırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

Kısa dönem isteyenler çoğunlukta sanırım = )

uzun dönem yapmakta avantajlı olabilir.
    bu arada benide listeye eklerseniz sevinirim

Eğitim : Anadolu Üni. İşletme Fakültesi
    Memleket : Çankırı
    İkametgah: Ankara
  • bilalMW kullanıcısına yanıt
    vallahi aga çıkarsa kalmak bilmiyorum koşulları görmek lazım bide pomem olma ihtimalim de var : ) bana kalırsa polis olmak daha iyi
  • Vakit gelse gitsek bir an önce, şu Ağustos'ta gitmemi engelledikleri için zaten kızgınım :) İşe başvuramıyorum şu durum yüzünden en erken Kasım'a kadar boş bekleyeceğiz.
  • 10 gün öncesine kadar kimse bana uzun dönem yaptıramaz diye düşünüyordum. ama şimdi ya uzun dönem çıkmazsa diye söylenir oldum.
    uzun dönem gidip kpss çalışmak istiyorum.hem parayıda biriktirir 20 binle döner kpss girer askerlik bittikten sonra direk atanırsın...plan güzelde işte herşey evdeki hesaba uymuyor
  • Bugün tecil bozdurma işlemlerini yaptık Hayırlı olsun. Uzun mu kısa mi secsem bilmiyorum büyük tereddüt içindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Bugün tecil bozdurma işlemlerini yaptık Hayırlı olsun. Uzun mu kısa mi secsem bilmiyorum büyük tereddüt içindeyim

kardeş tecil işlemlerini yaptırırken söylemiyormusun seçimini? yoksa başka bir zamanı mı var bu seçimin ?
  • Terzi_kamil T kullanıcısına yanıt
    1-30 eylül tarihindeki başvuru sırasında soracaklar bize hangisini istediğimizi ancak belirleyici sebep TSK'nın ihtiyacı.
  • peki kısa dönem mi yoksa uzun dönem mi olduğu ve acemi birliğinin neresi olduğu ne zaman belli olacak ?
  • Terzi_kamil T kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla oda ekim ayının 20 sinde belli olacak hatta e-devlet şifresiyle internetten öğrenebileceğiz
  • Beyler tecil bozdurmak için kimlik ile gitmek yeterli değil mi? Ben de kasımda gitmeyi düşünüyorum.Bir yandan 2014 kpss'ye hazırlanmak istiyorum.O yüzden şuan çok kararsızım askere gidip gitmemek konusunda.

Bir de ben de panik atak var.Oralarda napcam hiç bilmiyorum off

Yedek subay olursak kpss'ye hazırlanma imkanımız olur mu acaba
  • aöf işletme
    yaş 24
    memleket Tunceli
    ikamet istanbul .
  • Arkadaşlar kasım celbinde kısa dönem er olarak askere gidersek izin kullanmazsak ne zaman dönüyoruz askerden ?

1 inde asker gözüküp 12 sinde fln başlanıyormuş şimdi nasıl olacak 1 kasımda asker gözüküp 12 sinde mi başlayacağız yine?

ha bide doğum istanbul ikametgah ankara kütük niğde nereler çıkar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmhwish -- 18 Temmuz 2013; 14:54:10 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.