Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TeArSEmre

Vakit geldi Ağustos da bende gitme kararı aldım yüksek lisansı tamamlamadan gidip geleyim gelince bakarız :)

arkadaşım öncelikle hayırlı olsun kararın hedefin mesleki asteğmense ben tamamlamadan yanayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETAACK

quote:

Vakit geldi Ağustos da bende gitme kararı aldım yüksek lisansı tamamlamadan gidip geleyim gelince bakarız :)

arkadaşım öncelikle hayırlı olsun kararın hedefin mesleki asteğmense ben tamamlamadan yanayım

Eyvallah çok teşekkürler,

Herhangi askeri kariyer hedefim yok mümkünse en kısa vakitte bitirip gelmek istiyorum bekleyen çok iş var :)
    Lise ve üniversite de yatılı dışarıda okuduğum için gurbet alışkanlığım var mümkünse izin bile kullanmak istemiyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

Herhangi askeri kariyer hedefim yok mümkünse en kısa vakitte bitirip gelmek istiyorum bekleyen çok iş var :)
    Lise ve üniversite de yatılı dışarıda okuduğum için gurbet alışkanlığım var mümkünse izin bile kullanmak istemiyorum :)

Hocam ben de yüksek lisans kazanırsam. Kazanıp eğitime başlamadan dondurduktan sonra askerlik yapmakistiyorum. Şu an son dönemimdeyim. Umarım olur böyle bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: salii

quote:

quote:

quote:

Hocam ben de yüksek lisans kazanırsam. Kazanıp eğitime başlamadan dondurduktan sonra askerlik yapmakistiyorum. Şu an son dönemimdeyim. Umarım olur böyle bir şey.

İnşallah dilediğiniz gibi olur.

ama çok dert etmene gerek yok ALES e yeni girdiysen 3 yıllık geçerlilik süresi var kaydını askerlik sonrası da yapabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah dilediğiniz gibi olur.

ama çok dert etmene gerek yok ALES e yeni girdiysen 3 yıllık geçerlilik süresi var kaydını askerlik sonrası da yapabilirsin.

Biliyorum da :) Garantiye almak daha iyi bir şey olur :)

• Beyler ben de ağustos celbinde gitmeyi düşünüyorum.
    son gelişmeler neler? konu içinde bile tutarsızlıklar var
    net bilgi verebilecek kimse var mı

ağustosta gidenler için test olacak mı?
    sizce test olması avantaj mı devavantaj mı??
  • benim tecilim 14 haziranda bitiyor ama kasım celbinde askere gitmek istiyorum. askerlik şubesi 15 mayıstan sonra ertelemesi bitenlerin kasım celbine kalacağını söyledi ama net bilgi yok 1 aya netleşir dediler. bilgisi olan var mı ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmaz262

benim tecilim 14 haziranda bitiyor ama kasım celbinde askere gitmek istiyorum. askerlik şubesi 15 mayıstan sonra ertelemesi bitenlerin kasım celbine kalacağını söyledi ama net bilgi yok 1 aya netleşir dediler. bilgisi olan var mı ne yapmalıyım

hocam haziranda okulu bitenler o zaman kasıma mı kalacak yani ? haziranın sonuna kadar şubeye başvurma hakkımız var diye biliyorum ben.
  • http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2012/06/20120602-5.htm

Arkadaşlar bu yönetmelikte Ağustosta seçim işleminin nasıl yapılacağı yazıyor.
  • Ekle kardes benıde Buyuk bısey cıkmazsa bende agustosta askerım

Yas :28
    Lisans : AOF İşletme
    Dogum :Eskişehir
    İkamet : İstanbul
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: korkmaz262

benim tecilim 14 haziranda bitiyor ama kasım celbinde askere gitmek istiyorum. askerlik şubesi 15 mayıstan sonra ertelemesi bitenlerin kasım celbine kalacağını söyledi ama net bilgi yok 1 aya netleşir dediler. bilgisi olan var mı ne yapmalıyım

hocam haziranda okulu bitenler o zaman kasıma mı kalacak yani ? haziranın sonuna kadar şubeye başvurma hakkımız var diye biliyorum ben.

başvurabilir galiba hocam tecilini bozdurabilir ama ben kasımda gitmek istiyorum zaten. başka şubeye de soramadım diğer şubeler telefonla bilgi verir mi acaba
  • arkadaslar merhaba,

beni de yazalım, insallah bende agustosta askerim.

Yas: 24
    İsletme Fakultesi
    Dogum Yeri: İstanbul
    İkamet: Bursa

Benim bir sorum olucak. ben su an ispanyadayım. 2014 ortasına kadar tecilim var ama agustosta gitmek istiyorum. Turkiyeye donusum haziran ortası. O zaman basvuru icin gec kalmıs olur muyum? Bir de ne islemler yapmamız gerekiyor? yardımcı olabilicek arkadaslar varsa cok sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.
  • Ben bu konunun şu an açılışın yapan kişi başlığında devam etmesini istemiyorum hem geri dönüşler hemde listeleme geç ilerleyecek kendisi de buna katılıcaktır emınım vakti ve bilgisi olan başka bir arkadaşın açacağı konudan devam etme taraftrarıyım konu başlığı ve liste silinerek gerıde bırakılması gerek.
    Saygılar!..
  • beyler beni de listeye ekleyin,

sosyal bilgiler öğretmeni
    doğum yeri: kayseri
    ikametgah: kars

merka ettiğim soru şu: ağustosta sınav olmayacak mı? asker öğretmen vs neye göre belirlenecek anlamadım
  • Konuyu acan arkadas bu konuyu siler misin yarin ben acayim yeni bir konu?

• Benim Tecilim Ağustos 2013'de bitiyor...
    Ağustos ayında askere gidecem büyük ihtimal...
    Sınav olmayacak mıyız biz. inşallah kısa çıkar...
    Bide Ağustos'un kaçında Gideceğimiz belli mi ???
  • quote:

Konuyu acan arkadas bu konuyu siler misin yarin ben acayim yeni bir konu?

katılıyorum kardeş benide listeye eklemeyi unutma:D
  • İnşallah haziran 1 de mezun oluyorum. 353. dönemde askere alırlar mı beni. bilgisi olan varmı ? ayrıca kısa dönem yapmak istiyorum ama duydugum kadarıyla bunun benım ıstegıme bı alakası yok askeriye isterse alır. peki neye göre alır. bilmemın faydası olabılecek şeyler neler bahsedersenız sevırım. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

Ben bu konunun şu an açılışın yapan kişi başlığında devam etmesini istemiyorum hem geri dönüşler hemde listeleme geç ilerleyecek kendisi de buna katılıcaktır emınım vakti ve bilgisi olan başka bir arkadaşın açacağı konudan devam etme taraftrarıyım konu başlığı ve liste silinerek gerıde bırakılması gerek.
    Saygılar!..

o konuda şüphen olmasın
    351 e ne kadar önem veriliyorsa 353 e de aynı önem verilecektir
    Saygılarla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetressive -- 11 Mart 2013; 0:33:10 >
  • Mezun olup, bir problem olmazsa bende agustosta gidecegim. Herkese hayirli olur insallah.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.