Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salii

quote:

Orijinalden alıntı: 353dönem

quote:

quote:

quote:

quote:

DUYURU

1. Ağustos 2013 yedek subay celbinden itibaren yedek subay celp dönemleri tıp doktoru ve karışık sınıf ayrımı yapılmaksızın yılda dört celp olarak düzenlenmiştir.

2. Bu kapsamda Ağustos 2013 yedek subay celbi için erken sevk müracaatları ve sevk tehir iptal işlemleri 15 Mayıs 2013 tarihine kadar kabul edilecektir.

Ben son sınıftayım. Sanırım kasıma kaldım :( Mayıs'a kadar başvurabilir miyim ?

HANGİ OKUL? BÖLÜM

Yıldız Teknik Üniversitesi - Harita Mühendisliği

15 mayısa kadar mezuniyet belgeni veya diplomanı alamazmısın?
    alamazsan kasıma kaldın kardeşim

Kardeş okul daha haziranın başında bitiyor :) Nasıl alacam belgeyi. Sadece belki mezun olabilecek durumdadır diye yazı alınabilir de neyse :) Bakacaz artık.

o yazıyı asal kabul etmiyor bilgine..
    KASIM CELBİ
    16 MAYIS –15 AĞUSTOS

• şayet ağustosa sadece mayıs 15 e kadar tecili bitecek olamlar gidiyorsa o zaman ağustosta yedek subay çıkma ihtimali çok yükselir,peki ağustosa kadar tecilli olanlar kasım celbine mi sevk edilmiş öyle bir şey yazmıştı gecen gün arkadaşın biri
  • Arkadaşlar son duyurudan sonra ben ağustosta gidemiyorum. Malum başvuru yetişmiyor. :) Kasım da planlarımı alt üst edecek bir dönem o yüzden şu aşamada askere gitme durumundan vazgeçtim ben. Beni listeden çıkarabilirsiniz.
  • quote:

Arkadaşlar son duyurudan sonra ben ağustosta gidemiyorum. Malum başvuru yetişmiyor. :) Kasım da planlarımı alt üst edecek bir dönem o yüzden şu aşamada askere gitme durumundan vazgeçtim ben. Beni listeden çıkarabilirsiniz.

Hayırlı olsun kardeşim bunda da vardır bir hayır
  • Selamlar.

Öncelikle güncel duyurular için teşekkürler. Son duruma göre Ağustosta gidersek bu yıl bahar döneminde mezun olacak hiç kimse askere alınmayacak ve Kasım celbi şişecek demektir.
    Acaba Ağustos celbi daha tenha ve yedek subaylık ihtimali daha yüksek mi olur? Hani 2.5 ay eğitim ve kalan 7.5 ay boyunca ortalama 2000 lira maaş fena değil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aöf son sınıfım haziranda sınavlar var sonuçlar açıklanır ve yetişirse ağustos gidebiliyormuyum =?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailnayir

iyi günler.
    yorumları ve duyuları okudum.
    ama yine sormak istiyorum.
    açıköğretim lisans son sınıftayım. güz dönemini geçtim. bahar dönemini de geçeceğimi düşünüyorum.
    sorularm
    1 ağustos aynda askere gitme şansım nedir.
    2 finallerden sonra sonuçların açıklanmasından sonra en kısa ne sürede mezuniyet belgesi alabiliyoruz.
    3 erken sevk için başvursam ne olur. ağustos ayı için erken sevk tarihleri denir.

kısaca ağustosta gitme ihtimali nedir.
    bu hafta bunları öğrenmek için açıköğretim bürosuna ve askerlik şubesine gitmeyi düşünüyorum.

Bu kapsamda Ağustos 2013 yedek subay celbi için erken sevk müracaatları ve sevk tehir iptal işlemleri 15 Mayıs 2013 tarihine kadar kabul edilecektir

• quote:

quote:

iyi günler.
    açıköğretim lisans son sınıftayım. güz dönemini geçtim. bahar dönemini de geçeceğimi düşünüyorum.
    sorularm
    2 finallerden sonra sonuçların açıklanmasından sonra en kısa ne sürede mezuniyet belgesi alabiliyoruz.
    3 erken sevk için başvursam ne olur. ağustos ayı için erken sevk tarihleri denir.

bu hafta bunları öğrenmek için açıköğretim bürosuna ve askerlik şubesine gitmeyi düşünüyorum.

Bu kapsamda Ağustos 2013 yedek subay celbi için erken sevk müracaatları ve sevk tehir iptal işlemleri 15 Mayıs 2013 tarihine kadar kabul edilecektir

yani aof son sınıftakiler mezun olsalar bile kasım celbine kalıyor ? doğrumudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seffaf1

quote:

quote:

iyi günler.
    sorularm

yani aof son sınıftakiler mezun olsalar bile kasım celbine kalıyor ? doğrumudur ?

15 mayıstan sonra diploman eline gecerse kasım 2013 kalırsın

• 353 e beni de ekleyiverin arkadaşlar
  • quote:

aöf son sınıfım haziranda sınavlar var sonuçlar açıklanır ve yetişirse ağustos gidebiliyormuyum =?

daha önce yetiştiği oldu ama malesef alımlar hazıran sonunda bitcek ve senın diplomayı almn temmuzu bulur sen bi sonraki alıma kalıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

Selamlar.

Öncelikle güncel duyurular için teşekkürler. Son duruma göre Ağustosta gidersek bu yıl bahar döneminde mezun olacak hiç kimse askere alınmayacak ve Kasım celbi şişecek demektir.
    Acaba Ağustos celbi daha tenha ve yedek subaylık ihtimali daha yüksek mi olur? Hani 2.5 ay eğitim ve kalan 7.5 ay boyunca ortalama 2000 lira maaş fena değil gibi.

En tenha celp dönemi Nisan'dır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Selamlar.

Normalde öyle fakat bu yıl biraz farklı olacak.

• quote:

quote:

Selamlar.

Dostum, arkadaşın boyle demesinin nedeni, başvuruların 45 gün geri çekilmesi. Bu ağustosta yeni mezunların hiç biri gidemeyecek. Bilmiyorum tanıdık falan devreye koyarak gidilebilir mi ama biz mezun olacaklara büyük bir şok oldu. Daha fazla yaş ilerlemeden gidip gelmek istiyordum. Ama tüm imkanları değerlendireceğim gitmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hillshade -- 18 Mart 2013; 20:22:47 >

• Moral bozmak gibi olmasın ama devreye kimi sokarsan sok olay sistem üzerinden yürüdüğü için Asal başvurular bitmesiyle birlikte sistemi kapattığından tanıdık filanla olmuyor malesef birebir başıma geldiği için söylüyorum ben bu yüzden Nisan celbini kaçırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korfezli61

Moral bozmak gibi olmasın ama devreye kimi sokarsan sok olay sistem üzerinden yürüdüğü için Asal başvurular bitmesiyle birlikte sistemi kapattığından tanıdık filanla olmuyor malesef birebir başıma geldiği için söylüyorum ben bu yüzden Nisan celbini kaçırdım.

Dostum mezunmuş gibi işlem yaptirsam? Olmaz mi ? Senin başına ne gelmişti? Özel değipse anlatamaz mısın?

• quote:

quote:

quote:

Selamlar.

Normalde öyle fakat bu yıl biraz farklı olacak.

Hangi bölümden mezunsunuz acaba?

• quote:

quote:

Moral bozmak gibi olmasın ama devreye kimi sokarsan sok olay sistem üzerinden yürüdüğü için Asal başvurular bitmesiyle birlikte sistemi kapattığından tanıdık filanla olmuyor malesef birebir başıma geldiği için söylüyorum ben bu yüzden Nisan celbini kaçırdım.

Dostum mezunmuş gibi işlem yaptirsam? Olmaz mi ? Senin başına ne gelmişti? Özel değipse anlatamaz mısın?

22 Şubat Cuma günü tek ders sınavına girdim 28 Şubata kadar çıkış belgesi yetişmeyeceği için mezun olabilir durumda olduğuma dair belge aldım şubeye gittim şubeden bunun bir geçerliliği olmadığını söylediler onların kendi sistemine girip baktılar halen öğrenci olduğum sistemlerinde gözüküyor ,bende durumumu anlattım dilekçe falan yazıp bir şekilde haftaya getirsem Nisana yetişemem mi diye sordum ,onlar da işlemlerin Asal sistemi üzerinden yürüdüğü için mümkün olmadığını söylediler.Bende seninle aynı düşüncedeydim 1 hafta yüzünden 1 celp dönemi kaybetmek kötü bir de yaş gittiğinden bir an önce gidip gelmek istiyo insan ama olmayınca olmuyor malesef hayırlısı diyelim artık umarım açıklayıcı olmuştur anlattıklarım.

• quote:

quote:

quote:

22 Şubat Cuma günü tek ders sınavına girdim 28 Şubata kadar çıkış belgesi yetişmeyeceği için mezun olabilir durumda olduğuma dair belge aldım şubeye gittim şubeden bunun bir geçerliliği olmadığını söylediler onların kendi sistemine girip baktılar halen öğrenci olduğum sistemlerinde gözüküyor ,bende durumumu anlattım dilekçe falan yazıp bir şekilde haftaya getirsem Nisana yetişemem mi diye sordum ,onlar da işlemlerin Asal sistemi üzerinden yürüdüğü için mümkün olmadığını söylediler.Bende seninle aynı düşüncedeydim 1 hafta yüzünden 1 celp dönemi kaybetmek kötü bir de yaş gittiğinden bir an önce gidip gelmek istiyo insan ama olmayınca olmuyor malesef hayırlısı diyelim artık umarım açıklayıcı olmuştur anlattıklarım.

Eyvallah sağ olasın ;) Bu yazdıklarından sonra ben daha fazla bir girişimde bulunmam ;) Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi Kasım celbi benim için tüm planları alt üst eden bir dönem. O yüzden bir sene sonra 25 yaşında askerim inşallah ;)

Çok teşekkürler. Hepinize hayırlı tezkereler ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

quote:

aöf son sınıfım haziranda sınavlar var sonuçlar açıklanır ve yetişirse ağustos gidebiliyormuyum =?

daha önce yetiştiği oldu ama malesef alımlar hazıran sonunda bitcek ve senın diplomayı almn temmuzu bulur sen bi sonraki alıma kalıyorsun.

mayıs 15 sonmuş herhalukarda kasıma kaldık napalım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.