Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (782. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.641
Cevap
137
Favori
685.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Günler çok çabuk geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetressive

Vay be 2 sene önce askerdeydik

Günler çok çabuk geçiyor

Konuyu aktif görünce şaşırdım ben de, cidden çok çabuk geçiyor zaman :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynenn yaa,, Manisa 1 nci piayade tugay komutanlığında idim,, çok rahat geçti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemi birliği Manisa batı kışla güzeldi ama usta birliği kötü yere gelmişti .

Gelibolu/ortaköye gidecek olan ayvayı yedi
  • vay be ne günlerdi. gitmeden ne büyük heyecanla bu başlığı takip ederdik. o günden bu güne evlendik, iş hayatına atıldık, çocuk sahibi olduk. çocuk bile 2 yaşına geldi... sonra bir bakmışsın onu askere uğurluyoruz...
  • Ulan zaman ne çabuk geçiyor :)

• Az takip etmedik bu konuyu vay be

• İçeriye telefon sokup hepinizin fotoğrafını çekmiştim oğlum.

Bilgisayarda kayıt arşivimde duruyor askere gelişimizin 5. Yılındayız ve hala hiç birinize vermedim o kayıtlardan bazılarınıza söz verdiğim gibi 20. Yılda yayınlanmayı bekliyor arşiv

• Konuyu hortlatalım

• askere 18 ay olarak gitmiştim ve üni okuyanların kısa dönem ve yedek subay olduklarını orada öğrenmiştim çok zoruma gitmiş çünkü gelince üni kazanıp okudum amaç önce vatan demekti, zaten 2 sene kaybım olmuştu liseden sonra kazanamayınca ama sınava bile girmeden mayıs ayında gitmiştim şimdiki sistem o zaman olacaktı vay be.
  • 8 sene olmuş... Oğlan 5 yaşına geldi. Kaçıncı dönem gittiğimi bile unutmuşum. yazdığım mesajlara bakıp da bulabildim başlığı. neler yaşadık bee... Çok garip bir duyguydu.
  • MERHABA TERTİPLER İŞ YERİNDE ÇALIŞIRKEN BİR AN AKLIMA GELDİ. MANİSADA YAPAN VAR MI ACEMİLİĞİ

• turan5523 T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Manisa Batı Kışla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 😅😅😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şimdi sadece gülüp geçmek 🤔

• Zaman çabuk geçiyor 🤔

• jetressive kullanıcısına yanıt

Vay bee 351. dönem maşallah. Ben 385.dönemi bekliyorum az kaldı 22 Ekimde açıklanıyor yerler

• jetressive kullanıcısına yanıt
    Evlenip çoluk çocuğa bile karıştık. Burada her gün üşenmeden bu başlıkta saatlerce vakit harcadığımız zamanları dün gibi hatırlıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nisanda 10 yıl oluyor. çocuk 8 yaşına geldi. Manisa batı kışla hala aklımda.

• Manisa Batı Kışla Bende. Sonra Oradan Çorlu Bakım Bölüğü. hayatımın geçmeyecek sandığım 6 ayı idi ama 10 yıl oldu. iki çocuk da sığdırdık:)

• 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.