Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.641
Cevap
137
Favori
685.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardes bende samsunda sınava girecem ve sınop boyattan gelıcem termınalden sınava gırecegımız yere sence nasıl gıtmelıyım taksı cok yazarmı yoksa hangı mınubus yada otobuslere bınebılırım cevaplarsan cok sevınırım
  • Sevk evraklarını almaya gidince neler yaşanıyor bilgili ya da giden arkadaşlar paylaşsın yaw :))
  • bu liste işi iyi oldu çoğalmaya başladık ankaralı arkadaşlar eklesin kendini.

ysk8919
    bloodwell
    ruhadam06
    yalniz1opera
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertD.

Sevk evraklarını almaya gidince neler yaşanıyor bilgili ya da giden arkadaşlar paylaşsın yaw :))

fazla bi şey yaşanmıyor optik formu ve bi kaç evrak dolduruyosun. yol paranı alıyosun. 10 dakka bile sürmüyo sıra filan yoksa.

yukarda bir arkadaş sormuş evrakları almaya gittğinizde tekrar doktora gidilmiyo.
  • arkadaşlar bende nevşehirliyim yalnız ankarada sınava gireceğim doğal olarak, eğer bir ankara buluşması olursa fena olmaz.
  • quote:

Benim de Angara amma birbirimizi bulacağımızı sanmıyorum şahsen ben sınav yerlerinden sınav bitince direk eve gelip uyudum hayatım boyunca

bi gün de sınav bitince bi kaç saatini ayırıp yeni arkadaşlar edinebilirsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ytkbrs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ytkbrs

arkadaşlar sizlere çok önemli bir konuda danışmak istiyorum..

Sülüsümü aldım nisanda askere gitmek istiyorum Allah ın izniyle... benim biraz karışık bir okul durumum var öğrenciyim (yük lisans ) .bu saatten sonra (sülüsümü aldım) okulun tecil ettirme gibi bir durumu olur mu?

Normal öğrenciysen okulun uzamadıysa yani. okul tecil ettirmiştir olmalı sülüs önemli değil o zamanı gelince gönderiyorlar diye biliyorum benim sülüs memlekete Erzuruma gitmişti ben umursamadım bile okul otomatik tecil ettirmişti benimkini

hayır uzamadı. ancak tecilimi bozdurdum ben ve sülüsümü aldım bu saateen sonra tecil mi olur şimdi ?

O durumu bilmiyorum malesef ama asal'ın sitesinden bulundugun yerin telefon numarasını bul ve sor çok ilgileniyorlar oradan net cevabı alabilirsin

Anladığım kadarıyla sen sülüsü alabildiğine göre okul sen yüksek lisans başladığında tecilini bildirmemiş bağlı olduğun askerlık sube baskanlıgına.Oyle bısey olsa askerlık subesınde sıstemde gozkuyor ve okulun erken sevk belgesı yollaması gerekıyor

Benımde oyle bır sorunum vardı ocak ayında savunma sınavımı verdım okulla bır ilşkm kalmadı ama dıplomada 28 subata kadar yetısmıyodu ( Tabı okulum tecıl işlemını kendı yaptırmıs 2014 kadar tecıllıydım) Okulla gorustum ve subatın sonuna kadar sevk terhımı bursa asker alma daire başkanlıgına ulastırdılar. Bende bulundugum yerde askerlık subsıne gıttıgımde Mart ta gel basvur dedıler. Sen zaten sulusunu almssın bu saaten sonra okul bısey yappamaz ama okulunu dondurmayı unutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: silici4190

quote:

Sevk evraklarını almaya gidince neler yaşanıyor bilgili ya da giden arkadaşlar paylaşsın yaw :))

fazla bi şey yaşanmıyor optik formu ve bi kaç evrak dolduruyosun. yol paranı alıyosun. 10 dakka bile sürmüyo sıra filan yoksa.

yukarda bir arkadaş sormuş evrakları almaya gittğinizde tekrar doktora gidilmiyo.

Hocam peki diploma vb. belgeleri istiyorlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysk8919

quote:

Benim de Angara amma birbirimizi bulacağımızı sanmıyorum şahsen ben sınav yerlerinden sınav bitince direk eve gelip uyudum hayatım boyunca

ysk8919 İstanbul'da olsa idin seninle tanışmayı isterdim.

Bir de bakmışsın aynı yere düşmüşüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhadam06

quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: yalniz1opera

Selam Olsun Arkadaşlar<,
    Radyo Tv Sinema Bölümü
    İkamet Ankara
    Kütük Niğde
    Kısa Dönem...

Ankaralı arkadaşlar sınavdan önce ikilafın belini kıralım derim bende:)...

Ankara milliyetçiliği yapmaya gerek yok kardeşim.

yaşasın büyük başkent ülkümüz :)

:) yok kardeş ne milliyetçiliği bakarsın aynı birliğe düşeriz devrelerimle... Destek oluruz birbirimize fena mı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: silici4190

quote:

Ya ben adam akıllı muayene bile olmadım boy kilo ölçtüler bi sorun var mı dediler yok dedim askerliğe elverişlidir dedi gönderdiler ondan sordum açıkçası :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysk8919

quote:

Çıkınca nerde olacağınızı yazın o zaman ben de gelmeye çalışıyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertD. -- 3 Mart 2013; 18:52:34 >
  • Arkadaşlar benide listeye ekleyin

KÜTÜK:Rize
    İKAMET:Rize/Fındıklı
    BÖLÜM: İşletme
    TERCİH: Tabi ki kısa dönem
  • Aramıza yeni katılan arkadaşlar, hepiniz hoş geldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vicetuning

Arkadaşlar benide listeye ekleyin

Kardeş hoş geldin aramıza
  • quote:

quote:

hoş bulduk hocam aslında yeni geldim siteye uzun zamandır üyeyim ve konuyu 2-3 aydır takip ediyordum ama şu ana kadar yanlızca okumakla yetindim ve artık listeye girmenin zamanı geldiğini anladım Allah hepimizin yardımcısı olsun.
  • quote:

quote:

quote:

hoş bulduk hocam aslında yeni geldim siteye uzun zamandır üyeyim ve konuyu 2-3 aydır takip ediyordum ama şu ana kadar yanlızca okumakla yetindim ve artık listeye girmenin zamanı geldiğini anladım Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Amiiin amiin Allah'ın yardımı olmazsa hiç bişi olmaz zaten inşaallah hayırlı yerler olur zor kolay değil önemli olan hayırlı olan yer onu da Allah biliyo sadece beklemek heyecan yapıyo açıkçası :))
  • Arkadaşlar, Nisan ayında askere gideceğim İnşAllah; yarın da şubeye gidip evrak işlerini halledeceğim. Şunu sormak istiyorum; Giderken herhangi bir belge vs götürüyor muyuz? Bir de diplomanın aslı şart değil sanırım. Geçici mezuniyet belgesi iş görür mü? Bir de askerlik şubesinde neler yaşanıyor ben de merak ediyorum, bilgilendirirseniz sevinirim :)
  • Anlamadığım husus herkes kısa dönem seçiyor, acaba asteğmen kadrosu nasıl dolacak.

351. Dönem için kaç tane asteğmen alacaklarmış ? Bilgisi olan var mı
  • o bilgiyi ben de merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.