Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.641
Cevap
137
Favori
685.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sudan adam

quote:

Orijinalden alıntı: slhpasha

quote:

evet beyler bende nisanda askerim allah izin verirse

Kütük : Konya\Ereğli

İkamet: KONYA

Meslek: Su Ürünleri Müh.

Kısa dönem tercih edicem askere gidecek devrelerime önerim kimsenin lafına bakmayın bu iş paşa yapılacak rahat olun çokk eğlencezz :D

sudan adam şimdiden hayırlı tezkereler. bende su ürünleri mühendisiyim hangi okuldu senin? kısa dönem acemilik iskenderun çıkma ihtimali yüksek orda görüşürüz belli mi olur :)

Eywalhh kardeşim ben Sinop Su ürünleri haziran 2011 mezunuyum büyük ihtimal kısa dönem iskenderun çıkar diye tahmin ediyorum ins tanışırız aynı yer olursa :D Hicret DÖNMEZ

Belki de tanışıyoruzdur :) Vayt Hico Salih ben la gündüzlerden, hayırlı olsun bakalım, aynı yere düşme şansımız var görüşürüz belki :)
  • tertipler herkese hayırlı tezkereler.... dün sormuştum ama cevap yok alamadım şu an itibariyle kaç kişiyiz kayıtlı form da ? nisan celbi avantajlı mı yoksa dezavantajlı mı daha önce nisan celbi yapanlar varsa bilgi verirlerse sevinirim... teşekkürler.
  • Beni de yazın arkadaşlar. :)) 351. dönem bizi bekle. :))
  • 120 civarı. gerçekten az kişiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekinoks_21_23

tertipler herkese hayırlı tezkereler.... dün sormuştum ama cevap yok alamadım şu an itibariyle kaç kişiyiz kayıtlı form da ? nisan celbi avantajlı mı yoksa dezavantajlı mı daha önce nisan celbi yapanlar varsa bilgi verirlerse sevinirim... teşekkürler.

Nisan celbi kısa dönem isteyenler için dezavantajken uzun dönem isteyenler için bir avantajdır. çünkü Nisan celbinde başvuran sayısı az oludğundan uzun dönem çıkma ihtimali daha yüksektir, birde komutanların tatile gitmeleri, havaların ısınmasıda avantaj olarak söylenenler arasında
  • cevap için teşekkür ederim arkadaşlar... bölüm kamu yön. kısa dönem tercihim ama nisan celbi burdaki kayıtlara bakılnca az görünüyor e tabi geneli ne kadar kapsar bu sayı bilinmez ama uzun dönem çıakrsa da şans artık ordunun ihtiyacı bölüm kişi tercihi vs. hayırlısı olsun..
  • sayı az ya da çok olsun, kaderde ne varsa o olacak nasılsa
  • quote:

cevap için teşekkür ederim arkadaşlar... bölüm kamu yön. kısa dönem tercihim ama nisan celbi burdaki kayıtlara bakılnca az görünüyor e tabi geneli ne kadar kapsar bu sayı bilinmez ama uzun dönem çıakrsa da şans artık ordunun ihtiyacı bölüm kişi tercihi vs. hayırlısı olsun..

Amin kardeşim, hepimiz için hayırlısı olsun, y e d e k s u b a y . t k sitesinde geçen nisanın istatisliklerine ve bölümüne göre kimler yedeksubay olmuş bakabilirsin, yalnış hatırlamıyorsam orda bir kamu yönetimi yedeksubay gördüm ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuzer120 -- 2 Mart 2013; 16:49:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinapS

sayı az ya da çok olsun, kaderde ne varsa o olacak nasılsa

+ 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzer120

quote:

cevap için teşekkür ederim arkadaşlar... bölüm kamu yön. kısa dönem tercihim ama nisan celbi burdaki kayıtlara bakılnca az görünüyor e tabi geneli ne kadar kapsar bu sayı bilinmez ama uzun dönem çıakrsa da şans artık ordunun ihtiyacı bölüm kişi tercihi vs. hayırlısı olsun..

Amin kardeşim, hepimiz için hayırlısı olsun, y e d e k s u b a y . t k sitesinde geçen nisanın istatisliklerine ve bölümüne göre kimler yedeksubay olmuş bakabilirsin, yalnış hatırlamıyorsam orda bir kamu yönetimi yedeksubay gördüm ben

ben orda makinacıları süzdüm genel olarak milletin istediği gibi çıkmış. kısa isteyip uzun çıkanların sayısı azdı :) Genelde kısa isteyene kısa, uzun isteyene uzun çıkmış
  • quote:

quote:

quote:

ben orda makinacıları süzdüm genel olarak milletin istediği gibi çıkmış. kısa isteyip uzun çıkanların sayısı azdı :) Genelde kısa isteyene kısa, uzun isteyene uzun çıkmış

şöylede bir istatistik keşfettim makinacılar için, tsk nın yedek subay olarak aldığı bölümlerin en başında makina mühendisliği geliyor (tabi tıp okyanları katmıyorum, onlar ayrı bir katagori oluyor)
  • artık şansa kalmış bişey uzun veya kısa kısmet
  • arkadaşlar son bir sorum daha olacak size.İşlemler yetişmediği için kaldı bu dönem gidemeyecem.
    Pazartesi tecil ettirmek için şubeye gideceğim.Aceleyle vesikalık çektirdiğim için sakalı unuttum :) kirli sakal+bıyıklı vesikalık tecil işleminde sorun olur mu? :)
  • bana göre sorun olmaz(sakal bıyık) ama tabi sonra kafayı duvara vurma
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şöylede bir istatistik keşfettim makinacılar için, tsk nın yedek subay olarak aldığı bölümlerin en başında makina mühendisliği geliyor (tabi tıp okyanları katmıyorum, onlar ayrı bir katagori oluyor)

onu zaten biliyoruz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet beyler bende nisanda askerim allah izin verirse

Kütük : Konya\Ereğli

İkamet: KONYA

Meslek: Su Ürünleri Müh.

Kısa dönem tercih edicem askere gidecek devrelerime önerim kimsenin lafına bakmayın bu iş paşa yapılacak rahat olun çokk eğlencezz :D

sudan adam şimdiden hayırlı tezkereler. bende su ürünleri mühendisiyim hangi okuldu senin? kısa dönem acemilik iskenderun çıkma ihtimali yüksek orda görüşürüz belli mi olur :)

Eywalhh kardeşim ben Sinop Su ürünleri haziran 2011 mezunuyum büyük ihtimal kısa dönem iskenderun çıkar diye tahmin ediyorum ins tanışırız aynı yer olursa :D Hicret DÖNMEZ

Belki de tanışıyoruzdur :) Vayt Hico Salih ben la gündüzlerden, hayırlı olsun bakalım, aynı yere düşme şansımız var görüşürüz belki :)

salih merhaba bnde diyorum su ürünleri olunca tanıdıkdır ins aynı yer olur kardeşim en kısa sürede görüşmek üzere :d
  • NİSAN 2013 KARIŞIK SINIF CELBİNDE SEVK EDİLECEK YEDEK SUBAY ADAY ADAYLARINA AİT TRT DUYURUSU
    http://www.asal.msb.gov.tr/
    ve
    http://www.trthaber.com/haber/yasam/milli-savunma-bakanligindan-duyuru-76647.html

sayfalarında 351lerle ilgili duyurular var
  • beyler cevap veren olursa sevinirim.. ben tecili bozdurdum nisanda gitmek için.. bu saatten sonra nisan değilde ağustosta gitmek için erteleme yapılabilir mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

beyler cevap veren olursa sevinirim.. ben tecili bozdurdum nisanda gitmek için.. bu saatten sonra nisan değilde ağustosta gitmek için erteleme yapılabilir mi??

NİSAN 2013 KARIŞIK SINIF CELBİNDE SEVK EDİLECEK YEDEK SUBAY ADAY ADAYLARINA MSB duyurusu
    Sevke tabi olanlardan;1111 sayılı askerlik kanunu’nun 47. Maddesinde yazılı yasal mazeretleri olmadan ,31 Mart 2013 (dahil) askerlik şubelerinden sevk evrakını almayanlar ile sevk evrakını aldıkları halde , 03 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar sevk edildikleri test ve mülakat merkezi komutanlığına katılmayanlar bakaya işlemine tabi tutulacaklardır

bu sayfalarda diğer bilgilerde var
    http://www.asal.msb.gov.tr/
    ve
    http://www.trthaber.com/haber/yasam/milli-savunma-bakanligindan-duyuru-76647.html
  • beyler yedek subay t.k. sitesinde 2011 de bilgilerini paylaşan 930 kişi varmış,2012 de de 900 kişi,2013 yani 351.dönem ise sadece 126 kişi,bu saatten sonra 900 e ulaşmaz hatta 500 zor görür gbi geliyo bana,eğer o sitedeki istatistiklern bize verdiği öngörü doğruysa 2013 nisanda kısa isteyip çok kişi uzun gidecek buna hazırlıklı olmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.