Şimdi Ara

3500+ sakın ha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • p tesi günü eksenden 3500+ aldım 0,09 nm koduda cbbid 0502bpaw işlemci resmen takoz 240 fsb 11 çarpan açmıyor bile daha 220 fsb de voltaj vermeye başlıyorum değiştirmeye çalıştım ellerindeki bütün işlemcilerin kodları aynıymış zaten geride almıyorlar kısacası eğer bu işlemciyi alıpta OC yapacaksınız uzak durun yoksa benim gibi gireni çıkarmaya çalışırsınız

• A64 için kodlar yazılmıştı foruma.Keşke oraya bakmadan almasaydın.Geçmiş olsun...
  • Geçmiş olsun dostum neyse artık bir dahaki sefere forumda kodları iyice araştırır öyle alırsın
  • valla iyice araştırmak lazım şu kodları bendeki 2500+ da iğrenç bir işlemciymis default 60derece de calısıyo
  • yok ya ben izmirdeyim burada 3500+ bulmak imkansız kumar oynadık ve çok kötü kaybettik demekki netten birşey almamak lazım eksene iade edeyim dedim geri de almıyolarhay şansımı ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: dardo

yok ya ben izmirdeyim burada 3500+ bulmak imkansız kumar oynadık ve çok kötü kaybettik demekki netten birşey almamak lazım eksene iade edeyim dedim geri de almıyolarhay şansımı ....

Defaulth kullancan artık.Ne çıkarsa bahtına olmuş seninki.

• ayrı yeten şu anda tr deki bütün 3500+ (yeni girenler)aynı kod heryere açıp kod sordum yani kısacası uzak durun
  • Bence amd'lerde en iyi o/c performansı serinin en düşük işlemcisinde oluyor. Örneğin 2500 barton'un o/c kapasitesi 3000'inki ile hemen hemen aynı. Onun için serinin en düşük işlemcisini alıp o/c yapmak en mantıklısı. amd 64 için en uygunu 2800 olur diye düşünüyorum.
  • Valla ben memnunum. Ama benimki yurtdışından gelme 3500+ XPMW kodlu. Fazla zorlamadım. Voltaj vermeden hiç bir ayarına dokunmadan ilk denemede 250 yi yedi. Ama ben şimdilik defaultda kullanıyorum. Bu işler biraz da şans işi. 3500+ olarak da kullansan iyidir boşver. Güle güle kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgboy

Valla ben memnunum. Ama benimki yurtdışından gelme 3500+ XPMW kodlu. Fazla zorlamadım. Voltaj vermeden hiç bir ayarına dokunmadan ilk denemede 250 yi yedi. Ama ben şimdilik defaultda kullanıyorum. Bu işler biraz da şans işi. 3500+ olarak da kullansan iyidir boşver. Güle güle kullan.

müsadenle yesin, anakartın nf4
  • Geçmis olsun ne diim...Bu 3500lerden çok ii cikani duymadim zaten...Allahtan açilio bizdeki 11*240

modlu biosu yukle daya voltaji islemciye walla...madem seni urastirio sende onu ugrastir
  • geçmiş olsun
  • @dardo Bende eksenden almıştım,sen kaça aldın
  • quote:

Orjinalden alıntı: SensitivE

@dardo Bende eksenden almıştım,sen kaça aldın

ya kardeş iş yapsında fiyatı boşver iyi keklendik ama seninkide aynıdır muhtemelen artık en pahalı 3000+ olarak kullanıcaz 3500+ ü sağlık olsun zaten fazla elimde tutmam ben bunu
  • henüz extra soğutma takmadım ama hyper 6 filam takarsam 3000+ beni yakalayamaz
  • yaw bende de 3500+ var öyle bi sorun yaşamadım ama pegasus sendekinin kodu ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dardo

p tesi günü eksenden 3500+ aldım 0,09 nm koduda cbbid 0502bpaw işlemci resmen takoz 240 fsb 11 çarpan açmıyor bile daha 220 fsb de voltaj vermeye başlıyorum değiştirmeye çalıştım ellerindeki bütün işlemcilerin kodları aynıymış zaten geride almıyorlar kısacası eğer bu işlemciyi alıpta OC yapacaksınız uzak durun yoksa benim gibi gireni çıkarmaya çalışırsınız

abi senin adına üzüldüm be
    sağlık olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: SensitivE

henüz extra soğutma takmadım ama hyper 6 filam takarsam 3000+ beni yakalayamaz

ben bu değerleri su spğutma ile söylüyorum yalnız ki bu su soğutma p4 prescott u (3.0) load 3.95 ghz 46 derecede tutmuş bir soğutma

ayrı yeten on line desteğinden dolayı CANDOSTUM ' a çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu

birde 3500+ kullanan arkadaşlar işlemci limitlerini ve kodlarını yazsalar çok iyi olur bilgilendirme açısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardo -- 17 Şubat 2005, 19:25:57 >

• Benimki .13 mikron ama valla daha iyi o/c oluyor, anlamadım bu işi. 245*11 yapıyor ama ben düşük çarpanda çalıştırıyorum.
    Kodu DH7-CG, hava soğutma ve stok fanla yani. Bence voltaj vermeyi unutma. Benim "güya" overclock olmayan asus a8n sli 265 fsblere bu takoz işlemciyle çıkıyor.
  • Biz malum hava soutma ile uğraşıyoruz daha...Ama örnek olması açısından bendeki işlemci we mobo ile Arbiter'in su soutma ile yaptığı bir SS vereyim...

3500+ sakın ha

Bende hava soğutma kullandığım için günlük 9*289 kullanıyorum...Ramler 2.5 3 3 5...ramler daha fazlasına izin wermediği için cl 2.5 olarak burda kaldık...

İŞlemcinin koduda WBPW...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.