Şimdi Ara

35 yaşında web tasarım+php öğrenmek imkansızmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
5.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neredeyse gözlerim dolacak, 9 sene önce bu başlığı görmüştüm ve bir şey yazmamıştım. @orcnd üstatta cevap vermiş, şimdi tekrar görünce duygulandım yahu :)

• oralunal kullanıcısına yanıt

umut verdik ama başaramadık. şimdi ben aynı yaşlara geldim. bu gün artık kodlama öğrenmek çok daha kolay. o yüzden başlık güncelliğini koruyor diyebiliriz :)

• ceniko C kullanıcısına yanıt

1 yıl ististanız 3-4 saat vakit ayırdınız ve başarısız mı oldunuz yoksa bu süreçte kısa süreçlerde çalışıp mı başarısız oldunuz? eğer bahsedildiği gibi günde 3-4 satten haydi haftaada 1-2 istisna sayaalım başarısız olma şaansınız çok düşük bir ihtimal gibi geliyor bana.

• aloo dayıı cevap versene @ceniko

• admindh A kullanıcısına yanıt
    10 yıl önce web + php öğrenmeye başlayıp bırakmış birinden hızlı yanıt beklememelisin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azrail

• oralunal kullanıcısına yanıt
    9 sene önce gördüğün başlığı hatırlaman çok ilginç. Kodlama forumlarını takip eden insanlar hergün benzer sorularla karşılaşır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 35 yaşındayım ve mobil geliştirme öğrenmeye başladım. Mesleğimi sevmiyordum 8 yılımı şantiyelere verdikten sonra iyice nefret ettim. yazılımın önü açık ve açıkçası kendi kendine de oturup öğrenilebilecek birşey. Yeter ki azim ve gayret olsun. İstikrar çok önemli bir faktör bu konuda.

• Ne tipler var yahu memlekette  

• Ben 36 yaşındayım. Açıkcası web site kurulumu, yönetimi gibi şeyler yapıp freelance olarak çalışmayı düşünüyorum. Kafam o kadar dolu ki bunu öğrenecek enerjiyi de kendimde bulamıyorum.

Bir ara JS çalıştım yarım kaldı. Udemy' den epeyce içerik de aldım. İngilizcem alt yazılı videoları anlayabilecek seviyede ama bilmiyorum nasıl yapacağım. Sanırım tek çözüm tüm bahaneleri bir kenara bırakıp direkt olayın içine girmek gibi.

• Böyle bir soru sormandan basarısız olacağın zaten belliymis

• Algoritma kodlama mantığına erişim sağlayabilirseniz, tüm diller hizmetinizdedir..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.