Şimdi Ara

345 sınavdaki seslerden şikayet edenlere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oğğğğğğğlum siz gerçek sınav dört dörtlük mü sanıyorsunuz.size daha bu sene yaşadığım duyduğum olayları anlatacağım.

tytde son 15 dakika kala sınıftan çıkmak yasak olduğu halde bir kız optik kitapçığı masanın üzerinde bıraktı hızlı adımlarla sınıftan çıkmaya kalktı.o ara da hocalar peşinden koştu arkasından seslendi kız niye diye soruyor falan bi öyle gitti

aytde sınava 30 dakika kala falan yaklaşık 30 yaşlarında obez bir kadın kitapçıklar bizde mi kalıyor diye bağırdı hocalar cevap verdi.

sınavın ortasında hocam sıram sallanıyor diyenler mi dersin......

ayrıca forumdan diamente35(umarım doğru yazdım)hocamızın telegram grubumuzda(pm gelebilirsiniz)anlattığı olaya göre sınıfına kedi girmişti ve sınıftan birinin sırasına atlamıştı

daha bunlar aklıma ilk gelenler

daha neler neler sanmayın ki sınav sessiz ortamda geçiyor sanmayın ki sınava herkes yıllarını verip hazırlanıyor.2 sınıftan ilk 50kya 1 kişi giriyor ortalama.

yani 345 sizi gerçek sınava tam anlamıyla hazırlıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• benim adım laz ziya kullanıcısına yanıt
    sorulara baktım o saçma tarih soruları, dunyanın en kolay matematik soruları, o iğrenç türkçe ile hazırlanılmaz diyorum

• yks her zaman tutarlı her zaman türkçesi yerinde matematiği orta mı sanıyorsun a

tamam kardeşim sen 345 ile hazırlan diğer denemeleri yasaklıyorum bakalım hangimiz daha yüksek yapacak

• tmm kaç yapiyon simdi

ne kaç yapıyorum

1) yks anı optik nasıl işaretlenir diye soru soran avatar görünümlü abi
    2) sınav ortası camı açar mısınız diye bağıran kız (birde saçı fosfor pembeydi ta kitapçığıma yansıdı rengi)
    3) tekrar aynı kız kalemi silahmışçasına kullanıp kitapçığa savaş açtı
    4) ayt de gözetmenler kendi arasında fısır fısır sohbet etti
    olabilir yani alışmak lazım:'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bashaki -- 6 Ocak 2024; 9:56:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.