Şimdi Ara

341. DÖNEM (AĞUSTOS 2011) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.052
Cevap
10
Favori
604.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatihisland

quote:

Orijinalden alıntı: a-seker

quote:

Orijinalden alıntı: carloso

sabah 06:00 da küçükyalı'dayım.küçükyalı'ya gidecekler toplanalım bir yere :)

aydınevler girişinde ki kavşağın orada toplanabiliriz.

Kardeşim topalanalım bencede özel mesajta sorun var mail atarsan telefonlaşalım benim mail fatihisland@hotmail.com

selam. bende tarabyadayım. yarın mı gitsem ikinci gün mü gitsem kararsızım hala. fatih msn e ekledim bu arada seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: tytolga

quote:

Orijinalden alıntı: 341341341

Ağustos 2011 celbinin yemin töreni 16 Eylül 2011 Cuma günü mü olur acaba? Terhis zamanı da 14-15 Ocak 2012ye mi denk gelir yaklaşık olarak?

buna bağlı olarak bir soruda ben sorim.. eğer 16 eylül olursa yemin töreni izinleride sayarsak pazartesimi birliğe teslim olacaz tekrar

sorumu tekrarlayim dedim yok mu bilen bi arkadaşımız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker

quote:

quote:

quote:

Kardeşim topalanalım bencede özel mesajta sorun var mail atarsan telefonlaşalım benim mail fatihisland@hotmail.com

selam. bende tarabyadayım. yarın mı gitsem ikinci gün mü gitsem kararsızım hala. fatih msn e ekledim bu arada seni.

Gel kardeşim gidelim bitsin ilk günden, Ben msn de göremedim bir mail at istersen arıyayım seni

• Yarın Tuzla'ya gidecek var mı?

Ben 2. gün gideceğim, artık kalaba veya değil farketmez. Sabah 8-9 arası anca Tuzla'da olabilirim şansımıza ne olursa...
  • kısa dönemler dagitima cikioyormu gittigi birliktemi kaliyor arkadaslar ilk 18 gün sonunda sinav yapılıyormuş galiba dagitim için kısa dönemler içinmi bu sinav
  • küçükyalıdan haber var mı sıra durumlarıyla ilgili ?
  • ilk gun girerseniz sehir disindan gelenler ile beraber agac olursunuz ilk gun gidipte kurtulayim diyen cok olur ben sabah beste gidip oglen 3 de bitirip ciktim su bile vermediler o sicakta ter kan icinde kalmistim askere baslamadan bu vatan gorevi bitmez yarin itibariyle ilk gunu yiyeceksiz hayirli olsun askerliginizin ilk gunu.acemilikte size tavsiyem oruc tutmayin bizde bayilanlar coktu sicakta tum gun sabah 7 aksam 5 disarda egitimdesiniz bisey yapmasanda otursanda golgelik yer bulamassin bu sicaklarda Allah yardimciniz olsun ankaraya dusenler bildigim amerikan nano kiyafet giyecekler ankarada acemiligi cikip baska sehire giden askerler normal yazlik askeri kamuflaj giyecek pisik icin mutlaka ilac goturun en onemli ihtiyac pisik ilaci butun gun ter ustunde kuruyo ve sen belki 3gunde bir yikancaksin bazen halin olmayacak ben bir gun halim yok kamuflaji cikarmadan girdim hem kendimi hem kamuflaji yikadim acemilik zordur ilk zamanlar bende acemilikte usta birligi de guzeldi ama karakola gittigimde cennet gibi gelmisti her karakol boyle degil o ayri tum komutanlarimiz on numaraydi cok iyiydik umarim sizlerede boyle askerlik nasip olur

• quote:

Sabah 4.30 da ordayim.bekleriz:))
  • Arkadaşlar sınav sonuçlarını e-devlet şifresiylemi öğreneceğiz? Ve tahminen kaç gün sonra açıklanır?
  • Beyler bi kac kisiyle forum sayesinde tanistim.telefonla konustum...yarin erkenden bi kac kisi kucukyalidayiz...forumda okumustum : 2 kisi forum sayesinde tanismis.beraber gitmisler sinawa.o da yetmemis gibi ayni ranzaya dusmusler..yok artik dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfkbs

Ramazanın ilk günü ve çoğu kişi ilk gün kalabalık olur diye gelmeyecek.Etimesgut'a sabah gideceğim. Biçok yerden gördüğüm kadarıyla 3.gün facia olacak...

Forumda Etimesgut'ta gireceklerin ben dahil çoğu ilk gün girecek , şahsen oldukça kalabalık olacağını düşünüyorum , 3-4 saat sonra çıkacağım evden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo5558

quote:

Orijinalden alıntı: victorty

küçükyalı da baya sınava girecek olan varmış burda. ben 2.gün gidicem varsa 2.gün girecek olanlar toplanalım.

bu arada şu 341 dönem imzasi nasıl yapılıyor bir türlü bulamadım da :)

12/08/2011
    ../01/2012

alıntı yaparmış gibi yap. ordaki yazımı kopyala. bitiş tarihini yazmadım ben sen onu doldur. imza kısmına yapıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahbikan

Arkadaşlar sınav sonuçlarını e-devlet şifresiylemi öğreneceğiz? Ve tahminen kaç gün sonra açıklanır?

sınav sonucu yok sadece kısa dönemmi yoksa uzun dönemmi o belli olacak o da 9 ağustos gecesi açıklanacak 00:00 civarı e-devlet şifresiyle öğrenilip öğrenilmeyeceğini bilmiyorum her ihtimale karşı şifreyi almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tytolga -- 1 Ağustos 2011; 0:09:36 >
  • @victorty eyvallah hemen denicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompliman

quote:

Orijinalden alıntı: dewr

avantaj yok sanırsam.. hangi gün girersen gir.. 1.gün 2. gün önceden belirlenmiş oluyor.. ihtiyacı varsa alıyor.. doğu batı güne göre değil kısaca.. geçen sene 2 arkadaşımda 3. gün girdi sınava birisi jandarma olarak vanda tamamladı diğeride havacı olarak eskişehirde yaptı.. ilki antrenördü ikincisi itü makina mühendisliği.. şans işi ...

1.gün 2.gün önceden belirlenmiş oluyor derken ne demek istediğini tam olarak anlayamadım..

ister 1. gün gir ister 2. gün.. hangi gün girersen gir senin gitceğin yeri kısa dönem uzun dönem olmanı etkilemiyor.. ihtiyacı varsa alıyor zaten yerimizde çoktan bellidir..

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker

quote:

quote:

quote:

ilker ekledim ben seni ama çevrimdışısın yarın geleceksen gidelim beraber

• mamakta sınava girecek olan var mı?
  • ilk gün çok kuyruk olacak ama evde durup sıkılıcağıma gidip orda geyik yapiyim:) 4.30-5 gibi küçükyalıdayım bende. ümraniyeden gelecek olursa yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahbikan

Arkadaşlar sınav sonuçlarını e-devlet şifresiylemi öğreneceğiz? Ve tahminen kaç gün sonra açıklanır?

E-devlet şifresine gerek yok diye biliyorum benhttp://pertem.kkk.tsk.tr/sonuc/sonuc.aspx bu siteden t.c kimlik no ile ögrenilcek galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayzinbey

quote:

Orijinalden alıntı: mstfkbs

Ramazanın ilk günü ve çoğu kişi ilk gün kalabalık olur diye gelmeyecek.Etimesgut'a sabah gideceğim. Biçok yerden gördüğüm kadarıyla 3.gün facia olacak...

Forumda Etimesgut'ta gireceklerin ben dahil çoğu ilk gün girecek , şahsen oldukça kalabalık olacağını düşünüyorum , 3-4 saat sonra çıkacağım evden.

arkadaşa katılıyorum.bende etimesgutta gireceğim sınava dört gibi çıkacağım evden
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.