Şimdi Ara

341. DÖNEM (AĞUSTOS 2011) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.053
Cevap
10
Favori
604.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluespark

quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

quote:

Orijinalden alıntı: bluespark

quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

Selam devreler :)

Ben de 3. gün etimesgutta gireceğim sınava. Sabah 10 gibi filan giderim heralde.

selam dostum seni etimesguta yolladılar değilmi konuşmuştuk hani burda sarı zarfı alırken ne lazım oldu peki sana şubede?

merhaba dostum, lisans ve yüksek lisans diploma orjinal + fotokopileri + kimlik gerekti

ok dostum sen kısa dönem'mi seçtin peki?

Evet kısa dönem (er) seçtim.

• bayramda ne yapıcaz diyen arkadaşlar vardı önce ki sayfalarda. arkadaşlar anlatmışlar kendilerince. askerlik herkes için zor ama evli olan ve baba olan için bin kat daha zor olmalı.

http://yedeksubaylik.tr.gg/Askerde-Bayram.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompliman

arkadaşlar ankara etimesgut ta sınava giren veya girecek olan kimse yok mu??

ben de etimesgutta giricem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

saat 1 gibi küçükyalıya gitmeyi planlıyorum.. bakalım ne war ne yok..

gidince ordaki durumu foruma yazabilirsen çok iyi olur valla.
  • elimden geldiğince çabuk yazarım..
  • quote:

elimden geldiğince çabuk yazarım..

çok iyi olur gerçekten.
  • küçükyalı da baya sınava girecek olan varmış burda. ben 2.gün gidicem varsa 2.gün girecek olanlar toplanalım.
  • arkadaşlar hayırlı akşamlar. Yolumun üstündeyken kucukyaliya gittim 10 gibi. Usttegmen ile konuştum. Sabah 7 de numara vereceğiz dedi. Siz kendi aranızda bi sıra oluşturabilirsiniz diye ekledi. Gittiğimde 3 4 arabada bekleyen vardı. 1 saat sonra yine gideceğim. Liste falan oluşturuluyor mu diye bakacağım. Ayrıntıları gidince tekrar yazarım. Hepimize kolay gelsin.
  • Arkadaşlar ben 2. gün giricem İzmir Narlıdere'de. Aynı gün girecekler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorty

küçükyalı da baya sınava girecek olan varmış burda. ben 2.gün gidicem varsa 2.gün girecek olanlar toplanalım.

bu arada şu 341 dönem imzasi nasıl yapılıyor bir türlü bulamadım da :)
  • sabah 06:00 da küçükyalı'dayım.küçükyalı'ya gidecekler toplanalım bir yere :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: carloso

sabah 06:00 da küçükyalı'dayım.küçükyalı'ya gidecekler toplanalım bir yere :)

aydınevler girişinde ki kavşağın orada toplanabiliriz.
  • Arkadaşlar 2. gün ankara mamakta sınava girecek olan varmı. Kayseriden gidecek olan varmı.:)
    Sınava giderken yanımızda sadece sarı zarı götürmek yetermi arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberlink84 -- 31 Temmuz 2011; 23:55:50 >
  • arkadaşlar etimesgutta hangi gün ve saat kaçta gidilirse avantaj olur fikri olan var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoss

quote:

Orijinalden alıntı: Fatihisland

Yarın sabah küçükyalıda sınava girecek olan varmı ? Ben Sarıyerden kendi arabamla gidicem gelmek isteyen olursa beraber gideriz ?

Sabah kaçta gideceksin hocam.

YARIN SABAH SAAT 5.30 DA ORADA OLMAYI PLANLIYORUM SEN NEREDE OTURUYORSUN ? VE TÜM KÜÇÜK YALIDA GİRECEK ARKADAŞLAR DEDİĞİNİZ GİBİ BULUŞALIM MUHABBET EDERİZ. BANA MAİL ATIN fatihisland@hotmail.com maillerini bekliyorum cep telefon numaralarımızı verelim birbirimize orada biryerde veya dediğim gibi varsa sarıyer tarabya çevresinde olan buluşuruz. Ben arabayla gidicem gelmek isteyene seve seve yardımcı olurum.

• Ramazanın ilk günü ve çoğu kişi ilk gün kalabalık olur diye gelmeyecek.Etimesgut'a sabah gideceğim. Biçok yerden gördüğüm kadarıyla 3.gün facia olacak...
  • avantaj yok sanırsam.. hangi gün girersen gir.. 1.gün 2. gün önceden belirlenmiş oluyor.. ihtiyacı varsa alıyor.. doğu batı güne göre değil kısaca.. geçen sene 2 arkadaşımda 3. gün girdi sınava birisi jandarma olarak vanda tamamladı diğeride havacı olarak eskişehirde yaptı.. ilki antrenördü ikincisi itü makina mühendisliği.. şans işi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a-seker

quote:

Orijinalden alıntı: carloso

sabah 06:00 da küçükyalı'dayım.küçükyalı'ya gidecekler toplanalım bir yere :)

aydınevler girişinde ki kavşağın orada toplanabiliriz.

Kardeşim topalanalım bencede özel mesajta sorun var mail atarsan telefonlaşalım benim mail fatihisland@hotmail.com
  • quote:

avantaj yok sanırsam.. hangi gün girersen gir.. 1.gün 2. gün önceden belirlenmiş oluyor.. ihtiyacı varsa alıyor.. doğu batı güne göre değil kısaca.. geçen sene 2 arkadaşımda 3. gün girdi sınava birisi jandarma olarak vanda tamamladı diğeride havacı olarak eskişehirde yaptı.. ilki antrenördü ikincisi itü makina mühendisliği.. şans işi ...

1.gün 2.gün önceden belirlenmiş oluyor derken ne demek istediğini tam olarak anlayamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

quote:

Orijinalden alıntı: emrecorduk

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

karar verdim 3. gun gidecem. corumdan etimesguta 3. gun ogle 12 de varirim heralde

Çorumlumusun ???

evet

Çorum mecitözü bende hemşerim
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.