Şimdi Ara

34 VP 8196 - HERKES BAKSIN LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN SESİME KULAK VERİN. ARABAM 7-8 AY ÖNCE ÇALINDI.

ARABAM İLE BİRLİKTE ÇALAN KİŞİYİ EMNİYET POLİS HER YERDE ARAMAKTA TAM 8 AY OLDU.

YER YARILDI İÇİNE GİRDİLER, HALA BULUNAMADILAR.

HACİZ GELECEK KORKUSUNDAN TÜM MAAŞIM BU ARABANIN SENEDİNE GİDİYOR.

SİZLERDEN RİCAM BU PLAKAYI: 34 VP 8196 / RENAULT MASTER PANELVAN / BEYAZ GÖRÜRSENİZ.

ALLAH RIZASI İÇİN... 0507-733-04-34 NUMARAYI ARAYIN VEYA BİR MESAJ BIRAKIN... PM YOLUYLA İLETİŞİM KURUN.

DİLERİM ALLAHIM KİMSEYİ BU SIKINTIYA DÜŞÜRMESİN 8 AYDIR EVİME EKMEK ALAMAZ OLDUM. EŞİMİN ELİNE BAKIYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReakaR -- 23 Aralık 2010; 2:29:17 >

• geçmiş olsun, hocam araca sahte plaka takmışlardır yoksa istanbulda o plaka ile çoktan yakalanırdı kameralara. en kısa zamanda bulunur umarım.
  • Araç sahibi ben değilim, kendisi komşum... yazdıklarımı iş dönüşü çocuğu verdi.

İnternete çok girdiğim için, benden rica etti. Durumlarını bildiğim için bende bu forumu uygun buldum.

Ailenin durumu perişan, allah kimseyi düşürmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReakaR -- 23 Aralık 2010; 2:28:30 >
  • allah belasını versin o adi hırsızların umarım yakalanır cezasını bulur.. cok gecmiş olsun diliyorum aileye allah sabır versin. çalınan aracın kredisini ödemek de ayrı bi dert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bawwgs33 -- 23 Aralık 2010; 3:24:54 >
  • Komşunuza geçmiş olsun ama sahte plaka takılmıştır. aracını internetten arasın.
  • görürsek mutlaka ararız ama arkadaşların da dediği gibi plakayı değiştirmişlerdir..kaskosu olsaydı keşke
  • Bu tip arabalar genellikle soygun için çalınıyor. Arabayı soygunda kullanıp sonra terk ediyorlar.

Aynısı başımıza geldi. Şirketin SW aracı kapımızın önünden çalındı. Jandarma "bir yerleri soyup sonra terk ederler. Bu arabaların parçası para etmez" demişti. Aynen dediği çıktı. Bir kaç gün sonra arabanın arkası deterjan tozuna bulanmış halde bir sokakta terk edilmişti.

Arkadaşınız önce mümkün olduğu kadar fazla karakola bu araçtan terk edilmiş var mı sorsun. Büyük olasılık uzun süre bir yerde beklediyse, mahalleli polis veya jandarmaya haber vermiş ve araba bir otoparka çekilmiştir. Plaka da söküldüyse, o halde unutulup gitmiştir. (Ya da hala bir yerlerde bekliyordur)
  • Sürekli trafik sigortası şirketlerinin toplu bir sitesi var şimdi hatırlamıyorum ordan kontrol edin kaza yapmış mı hiç diye, trafik sigortası yapılmış mı diye. Ben tesadüf eseri bakarken arkadaşımın çalınan kamyonetini bursada buldum trafik sigortası yapılmış, kaza yapmış tutanak tutulmuş, sigortadan para alınmış. fakat 3 kere polislerle konuştuğumuz halde hiçbirşey yapamadılar. Savcılık kağıdı olmaksızın trafik sigortasından aracı sigorta eden kişinin adını alamıyorlar. Çalıntı araç sigortalanıyor ve kaza yapıp kaza tutanağı tutuluyor, araç tamir ediliyor ama polis bilgi alamıyor. Arkadaşımın aracı maks 6-7 bin lira ediyordu, haklı olarak sinirlendi, 6-7 milyar için polisin kafasını gözünü kırma riskine ve sinirlerini oynatma riskine girmedi, aynen peşini bıraktı aracın. Bende sigorta şirketini aradım, herife diyorum çalıntı aracı sigortalamışsınız, gizli bilgimiz polise bile vermeyiz diyor isim. Bir savcılıktır gidiyor. Ulan ben savcıya gidip kağıdı alıp ismi öğrendikten sonra polise ne gerek var. Gider aracı kendim alırım Burası Türkiye. Araç şuanda Bursada trafik sigortası yapılmış şekilde geziyor, kaza yaparsa bile sorun olmuyor demekki çalıntı araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Sürekli trafik sigortası şirketlerinin toplu bir sitesi var şimdi hatırlamıyorum ordan kontrol edin kaza yapmış mı hiç diye, trafik sigortası yapılmış mı diye. Ben tesadüf eseri bakarken arkadaşımın çalınan kamyonetini bursada buldum trafik sigortası yapılmış, kaza yapmış tutanak tutulmuş, sigortadan para alınmış. fakat 3 kere polislerle konuştuğumuz halde hiçbirşey yapamadılar. Savcılık kağıdı olmaksızın trafik sigortasından aracı sigorta eden kişinin adını alamıyorlar. Çalıntı araç sigortalanıyor ve kaza yapıp kaza tutanağı tutuluyor, araç tamir ediliyor ama polis bilgi alamıyor. Arkadaşımın aracı maks 6-7 bin lira ediyordu, haklı olarak sinirlendi, 6-7 milyar için polisin kafasını gözünü kırma riskine ve sinirlerini oynatma riskine girmedi, aynen peşini bıraktı aracın. Bende sigorta şirketini aradım, herife diyorum çalıntı aracı sigortalamışsınız, gizli bilgimiz polise bile vermeyiz diyor isim. Bir savcılıktır gidiyor. Ulan ben savcıya gidip kağıdı alıp ismi öğrendikten sonra polise ne gerek var. Gider aracı kendim alırım Burası Türkiye. Araç şuanda Bursada trafik sigortası yapılmış şekilde geziyor, kaza yaparsa bile sorun olmuyor demekki çalıntı araç.

komşunuza büyük geçmiş olsun, benimde eve hırsız girdi, polis bildiği halde hiç bir şey yapmıyor,
    eğer devlet büğünüz yok ise oyle kala kalıyorsunuz.

her sabah emniyet sarayının önünden geciyorum
    duvarda
    '' Herkesin Polisi Kendi Vicdanıdır, Polis Vicdanı Olmayanların Karşısındadır '' yazıyor !

• quote:

Orijinalden alıntı: ReakaR

Araç sahibi ben değilim, kendisi komşum... yazdıklarımı iş dönüşü çocuğu verdi.

İnternete çok girdiğim için, benden rica etti. Durumlarını bildiğim için bende bu forumu uygun buldum.

Ailenin durumu perişan, allah kimseyi düşürmesin.

Ailenin durumunun perişan olduğu muhakkak. Çünkü panelvan araç. O araç ile taşımacılık yapacaktı ve ailesinin nafakasını sağladığı gibi arabayı da ödeyecekti. İnşallah bulur. Ne diyelim. Dua etmekten başka çare yok. Çalanlar da inşallah hayır yüzü görmesin. Ölümleri bir araba üzerinde olur inşallah. Görürler ebelerinin hörekesini.

• plaka değişmiştir mutlaka, araçta belli bir iz vs. gibi birşey var mı? bu konularda bilgi verirseniz belki birilerinin gözüne çarpabilir.
  • Bu ülkede oto hırsızlığının cezası bu kadar hafif olduktan sonra ne deseniz boş!

Çok çok geçmiş olsun arkadaşım,umarım kısa sürede bulunur...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • araç kaç model 2008 sonrası ile öncesi arasında ön tarafta ayırt edilecek kadar fark var
  • 2008 model öncesi

2008 model ve sonrası
  • umarım bulunur
  • Çok zor bir durum. Umarım bulunur.
  • Hepinize teker teker teşekkür ediyorum, ilginizden dolayı...

Ailenin durumu gerçekten vahim, adam gariban olduğu için kimse ilgilenmiyor.

Araba en son İstanbul - Tavukçuyolu tarafında görülmüş, çalan adamın adı adresi var fakat adam yok diye polis birşey yapamıyor.

Çalan kişinin kızkardeşiyle, bizim komşu konuşuyor yerlerini gizliyorlarmış...

Benim korkum bu adam bir gün çıldırıp alayına kıyacak sonu yine adama dokunacak. Allah sabır versin.

Selametle.

quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu2009

2008 model öncesi

2008 model ve sonrası

2008 Model Öncesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReakaR -- 23 Aralık 2010; 20:41:14 >

• İnş. bulunur be kardeşim.
    Bi garibanın canını yakanın Allah'ta canını yaksın.Yazıktır günahtır çok üzüldüm gerçekten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReakaR

Hepinize teker teker teşekkür ediyorum, ilginizden dolayı...

Ailenin durumu gerçekten vahim, adam gariban olduğu için kimse ilgilenmiyor.

Araba en son İstanbul - Tavukçuyolu tarafında görülmüş, çalan adamın adı adresi var fakat adam yok diye polis birşey yapamıyor.

Çalan kişinin kızkardeşiyle, bizim komşu konuşuyor yerlerini gizliyorlarmış...

Benim korkum bu adam bir gün çıldırıp alayına kıyacak sonu yine adama dokunacak. Allah sabır versin.

Selametle.

quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu2009

2008 model öncesi

2008 model ve sonrası

2008 Model Öncesi...

Çalan kişinin kızkardeşini sıkıştırın. Mutlaka biliyordur yerini.

• Aslında olaya el atmak istemiyorum, el atarsam kesin katil olurum.

Bu adamda gariban birşey yapamıyor, kız kardeşini en sonunda polis tespitiyle bulup gecede çökücem üstlerine...

Allah islah etsin, valla bu ay çıksın ben karışıcam artık... bu adam her allahın günü ağlıyor benden yardım istiyor.

Üzüntüden piskolojim alt üst oldu. Allah böyle insanları kötülükle islah etsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.