Şimdi Ara

34. Beşiktaş Başkanlık Seçimi / Başkan Yeniden Fikret Orman (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
6
Favori
38.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Bir duyum aldım Adalı seçilirse TD Felix Magath - Cardozo + Mohamed Sissoko gelecekmiş.

Genelde Faki Yeşil ve Evren günahı boynuna sallıyor birşeyler.. Magath gelirse bütün kadro değişir zaten Genelde Orman'ın bir iş beceremeyen ve sürekli Erman Kılıç Holmen vs. anadolu topçusu diye tabir edilen adamları topladı kulübü batırdığı; Adalı'nın ise takıma dünya yıldızlarını alarak dünyanın önde gelen takımlarının arasına soktuğu ileri vizyonlu el attığı işi bitiren bir adam olduğu iması yaratılıyor.. Bu çok saçma, bir kişi de demiyor ki elinde milyon avrolar vardı da Orman gidip Uğur Boral'ı mı aldı?

Adalıyı desteklediğim yok læ duyduğumu yazdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Bir duyum aldım Adalı seçilirse TD Felix Magath - Cardozo + Mohamed Sissoko gelecekmiş.

Genelde Faki Yeşil ve Evren günahı boynuna sallıyor birşeyler.. Magath gelirse bütün kadro değişir zaten Genelde Orman'ın bir iş beceremeyen ve sürekli Erman Kılıç Holmen vs. anadolu topçusu diye tabir edilen adamları topladı kulübü batırdığı; Adalı'nın ise takıma dünya yıldızlarını alarak dünyanın önde gelen takımlarının arasına soktuğu ileri vizyonlu el attığı işi bitiren bir adam olduğu iması yaratılıyor.. Bu çok saçma, bir kişi de demiyor ki elinde milyon avrolar vardı da Orman gidip Uğur Boral'ı mı aldı?

Adalıyı desteklediğim yok læ duyduğumu yazdım.

Biliyorum canım Sadece yaratılmaya çalışılan genel kanıyla ilgili bahsettim..

Wederson, Jovanovic, Erman, Holmen falan almıştı Orman sanırsam bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

Almanya 3.lig ekibinin 2. kalecisini alan bir başkan ve hala bazı kesim taraftar beşiktaşın bu zihniyetle ileri gidecegini düşünüyor. Bu dh deki bazı kesim hariç bütün forum ve haber sitelerinde bırakın eleştirmeyi ormana hakaretler almış başını gidiyor. 10 gün sonra Adalı bu ormandan kurtarıcak kulübü. Büyük bir kulüp-Takım nasıl yönetilir görecek herkes.

tanju ve burak geldiğindede adalıya aynınımı demiştin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

quote:

Bu Makarna+ Kömür işine benziyor..
    Eğer seçilirsem size kömür ve makarna vereceğim?

eee abi..
    Yetenek sadece ingilterede doğmaz. Çin'de , Japonya'da ve Kanada'da ararsın bulursun. İlla çalım atan kanat alacaksın diye bir mevzu yoktur. Sistemin vardır ,
    gidip isim almazsın gider orta açabilen hızlı bir adam alırsın .. İsmin veremeyeceği katkıyı verir.

Valla bu gidişle Adalı alacak gibi seçimi. Fikret Orman'a bazı yerler hariç tamamen Adalıyı destekliyor.

Valla hocam hiç üşenmedim etmedim .. Tüm adalıyı destekleyenlerin ss'sini aldım fazla yok ama haber1903 yorumları dahi var. Ben sizi 3 yıl sonra göreceğim.
    Birde ben büyük ihtimal Fikret Orman'ın kazanacğaını inanıyorum.

• Yalniz keske secim daha once olsaydi. Cok zaman kaybettik bana gore sacma sapan bir tarihte yapiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu Makarna+ Kömür işine benziyor..
    Eğer seçilirsem size kömür ve makarna vereceğim?

eee abi..
    Yetenek sadece ingilterede doğmaz. Çin'de , Japonya'da ve Kanada'da ararsın bulursun. İlla çalım atan kanat alacaksın diye bir mevzu yoktur. Sistemin vardır ,
    gidip isim almazsın gider orta açabilen hızlı bir adam alırsın .. İsmin veremeyeceği katkıyı verir.

Valla bu gidişle Adalı alacak gibi seçimi. Fikret Orman'a bazı yerler hariç tamamen Adalıyı destekliyor.

Valla hocam hiç üşenmedim etmedim .. Tüm adalıyı destekleyenlerin ss'sini aldım fazla yok ama haber1903 yorumları dahi var. Ben sizi 3 yıl sonra göreceğim.
    Birde ben büyük ihtimal Fikret Orman'ın kazanacğaını inanıyorum.

Nereye baksam Adalıcılar var ki bunlarda gün geçtikçe artıyor . Bari bu Adalı kafası oycularda olmasa yoksa yandık

• ben ADALI cı olmama ramen, adamın anlattıkları bana ÇOK yüzeysel geliyor. bnede Fiko nun kazanmasını istiyorum, ama ben birleşsinler ve ADALI da Fikonun listesinde olsun istiyorum aslında asıl gönlümden geçen.

Adalı çok kral adamdır. burada üfrüyor herkes adamın hakkında ama kendisi ile 1 saat otursanız anlarsınız ne kadar güçlü ve klübe inançlı birisi olduğunu.
  • Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübü düzlüğe çıkartmak için borçları eritmeye devam ettiklerini söyledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, borçları yapılandırarak ödemeye devam ettiklerini açıkladı.

AA'nın haberine göre; borçlar konusunda titiz davrandıklarını belirten Orman, "Daha önce yöneticilik yaptığımız dönemde Beşiktaş'ın vadeli çeki, senedi yoktu. Fakat zaman içinde bunlar fazlalaşıp, Beşiktaş'ın itibarında zedelenmeler oldu. 14 aylık süreçte bunu ortadan kaldırdık. Beşiktaş'a 14 ay evvel hoca bulamıyorduk. Şimdiyse hamdolsun 100'lerce kişi Beşiktaş'a hoca olmak, tansfer olmak istiyor. Beşiktaş'ın bütün borçları yapılandırılmamıştır, ödenmiştir. Zaten bu nedenle UEFA lisansını almayı başardık. Haziran ayı sonunda da ikinci lisansı alacağız." dedi.
    "Stat zamanında bitecek"

Stat için yıkım ve hafriyat ruhsatını İstanbul Büyükşehir ve Beşiktaş belediyelerinden aldıklarını açıklayan Orman, "Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Şubat veya Mart ayında stadın 1000 gün içinde yapılacağı ve bu süre içinde Beşiktaş'ın kira ödemeyeceğine yönelik bir protokol yaptık. Bakanlık bize bu 1000 günlük süre başlamıştır yazısı verecektir. Maalesef bu, seçim sürecinde seçim malzemesi oldu ve üzüldük. İnönü Stadı'yla ilgili hiçbir hukuksal problem yoktur. Yıkımıyla ilgili bir tören yaptık. Ancak gezi olayları biraz fazla hareketli. Oradaki iş makineleri gasbedilip kullanılıyor diye emniyet bize rica etti. Olaylar 1-2 gün içinde biterse pazartesi günü çalışmalara başlayacağız. Bu, benim stadım değil, kendime yapmıyorum. Beşiktaş'ın stadıdır. Bu stat bir an evvel yapılmak zorundadır. Rakiplerimizle gelir farkı çok açılmıştır." şeklinde konuştu.

Çarşı grubunu çok beğendiğini de ifade eden Fikret Orman, zaman zaman hazırlanan yaratıcı tezahürat ve pankartlarının kendisini gülümsettiğini söyledi.

• "Orman şikeden yargılansa şikeci, Adalı yargılanıyorsa Beşiktaş için yatıyor.. Orman verdiği paraları geri alır (söylenti) Adalı 40 milyon kulübe hibe edecekmiş.."
    Algı..
  • Bana göre her 2 adayında + ları ve - leri var FO başkan paralarına dayanmayan tamamen sponsor gelirleri ile ayakta duran bir kulüp istiyor SA ise yanına aldığı zengin kişilerle yıldız transferler yapmak ıstıyor.FO nın yaptığı bana daha mantıklı geliyor ama kulübe yıldız transferler yapacak kadar para veren bir sponsor bulman ıcın başarılı olman şart bu işte kimse kusura bakmasın mcgregor la uğur boral la dentinho ile olacak iş değil mutlaka dünya çağında 1-2 yıldız şart FO benım gozumde bir konuda daha dustu Samet Aybaba nın gorevine son verılmesı sen Aybaba ya ne verdınkı ne ıstıyosun he adama verırsın 20 milyon euro kur takımı dersın kurar başarısız olur haklısın ama bu kadroyla bu kadar geçensene guti quaresma simao vardı naptı 4. ydük şimdi 3. ...
  • Serdal Adalı bugün 22:25'de Telegol'de olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Serdal Adalı bugün 22:25'de Telegol'de olacakmış

Ekürisini de alsın yanına, kahve ağzıyla - tehditlerle - boş boş konuşsun.

O konuştukça, batıyor.
  • Kadiköy Beşiktaş Kongre Üyeleri Platformu olarak Serdal Adalı ve Murat Aksu ile buluştuk..

Serdal Adalı 2 hoca ile görüşüyormuş.. 3-4 tanede futbolcuyla görüşmüş. Alacağımız adamlar hazır dedi.

Şöyle bir söz söyledi ; Taraftar olarak sabah kalktığımda rakiplerimizin transferlerini görünce bizde ne var diye merak ediyorum. Gençler , taraftarlar istiyor. Hiç kimse merak etmesin, seçimlerden sonra hoca ile beraber yeni transferlerle beraber kampa göndereceğiz takımı dedi.

Başkan konuşma yaparken

• Bu arada bütçesinide yazayım..

150 milyon dolar fon ve 50 milyon € nakit.. Direk böyle söyledi..

Amatör branşların her birine sponsor bulmuşlar bile.
  • Adalı Orman'ın yaptığı sportif başarıyı devam ettirecek mi? (Transfer alımları , Basketbol şubedeki A.Ş devamı Önder Özen'in ve ekibin bozulmadan devamı vs.)
  • quote:

Adalı Orman'ın yaptığı sportif başarıyı devam ettirecek mi? (Transfer alımları , Basketbol şubedeki A.Ş devamı Önder Özen'in ve ekibin bozulmadan devamı vs.)

Tabii ki edecekte..

Sportif başarı derken ligdeki 3.lükten mi bahsediyorsun ? Beşiktaş için başarı değildir. Beşiktaş'ın basketbol ve futbol'da ki şu durumunu Fikret Orman'ı bırak , başkansız bile formasının mücadele etmesi yeter. Kısacası Beşiktaş'ın forması yeter Fikret Orman dönemindeki yapılan başarılar'a. Basketbol'u A.Ş yapma ve Önder Özen'in getirilmeside muhteşem bir işti onunda hakkını vermek lazım. Ancak sponsorsuz kalması , 3 kupalı takımın bu hallere düşmesi başarısızlıktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Adalı Orman'ın yaptığı sportif başarıyı devam ettirecek mi? (Transfer alımları , Basketbol şubedeki A.Ş devamı Önder Özen'in ve ekibin bozulmadan devamı vs.)

Tabii ki edecekte..

Sportif başarı derken ligdeki 3.lükten mi bahsediyorsun ? Beşiktaş için başarı değildir. Beşiktaş'ın basketbol ve futbol'da ki şu durumunu Fikret Orman'ı bırak , başkansız bile formasının mücadele etmesi yeter. Kısacası Beşiktaş'ın forması yeter Fikret Orman dönemindeki yapılan başarılar'a. Basketbol'u A.Ş yapma ve Önder Özen'in getirilmeside muhteşem bir işti onunda hakkını vermek lazım. Ancak sponsorsuz kalması , 3 kupalı takımın bu hallere düşmesi başarısızlıktır..

Sportif dediğim kulüpte ilgi alanı olmayanların spor dallarına karışma durumuydu Fikret Orman'da profesyönelleştiriyordu kulübü. Devam ettirecek demişsin de transferler felan ben hiç ekibin veya Önder Özen'i dinleyeceğini sanmıyorum. Mesela teknik direktör transfer dahil bütün işleri Önder Özen bakacaktı Adalı bırakmaz hepsini . Veya kontrol edebileceği birini geçirir. O konuda hiç inanmıyorum. Bir daha katılırsan sorsana futbol şubesine karışacak mı yoksa bütün her şeyi Önder Özen mi yapacak diye (Td seçimi dahil)

• Adali gelirse bizim Aziz Yildirimimiz olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam Beşiktaş'ın formasını atsanız 3. olur diyorsunuz da Adalı döneminde çıplak mı oynadık?
  • Forumlardaki genel görüş bu dostum. @Dark Tranquillity
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.