Şimdi Ara

3370 TL -- MSI GP62M LEOPARD - Gtx 1050m ve Windows 10 lu -- VATAN PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3370 TL -- MSI GP62M LEOPARD - Gtx 1050m ve Windows 10 lu -- VATAN PC

Sicak firsat oldugunu dusunuyorum arkadaslar..1 adet siparis gectim ben..

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gp62m-leopard-core-i5-7300hq-2-5ghz-8gb-1tb-hdd-15-6-gtx1050-2gb-w10.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• SSD bulunmaması ve ekran kartı vram i 2gb olması dışında herşey güzel aslında :) yeni nesil oyunlar çok vram tüketiyor Saldırmayın hemen :D
  • bitmiş :(
  • Msi I arayip sordum ssd takmak garantiyi bozmuyormus suan icin dusunmuyorum ama ileride olabilir..

Stokta suan gorunmuyor kalmamis diyor sitede ama alacak arkadaslar hergun baksin stoklara yeniden girecektir 2 gun oncede yok diyodu 3999 liraydi bugun 3370 den aldim 1 adet :D

Piyasada bu fiyata gtx 1050 li makina yok hemde Msi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 13 Mart 2017; 14:4:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Msi I arayip sordum ssd takmak garantiyi bozmuyormus suan icin dusunmuyorum ama ileride olabilir..

Stokta suan gorunmuyor kalmamis diyor sitede ama alacak arkadaslar hergun baksin stoklara yeniden girecektir 2 gun oncede yok diyodu 3999 liraydi bugun 3370 den aldim 1 adet :D

Yanlış fiyat mı girdiler acaba normalde şu ürünü ucuzlattılar:http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gp62-leopard-pro-core-i7-6700hq-2-6ghz-8gb-1tb-hdd-15-6-gtx950m-2gb-w10.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Ürün kargolandığında haber edin hocam bende kovalayım madem fiyatına göre bayağı iyi ürün.

• Msi kaçın
  • Buna benzer monster n11 %10 indirim ile 3600'e geliyor 1050 4GB , i7 7700 fazlası , windows 10 eksiği
    marka kalitelerini bilmiyorum ona bir şey diyemem. Bir düşünmek lazım http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/monster-abra-a5-v111-core-i7-7700hq-38ghz-8gb-gtx1050-4gb-P167484592

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Facti0n -- 13 Mart 2017; 16:2:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fierce Tiger

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Msi I arayip sordum ssd takmak garantiyi bozmuyormus suan icin dusunmuyorum ama ileride olabilir..

Yanlış fiyat mı girdiler acaba normalde şu ürünü ucuzlattılar:http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gp62-leopard-pro-core-i7-6700hq-2-6ghz-8gb-1tb-hdd-15-6-gtx950m-2gb-w10.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Ürün kargolandığında haber edin hocam bende kovalayım madem fiyatına göre bayağı iyi ürün.

Kesinlikle ..Ne zamandir arastiriyorum ben bir arkadasa almak icin bugün 3370 i gorunce hemen vatani ve msi i aradim ve siparisi gectim..Piyasada suan Gtx 1050 li ve windows 10 lu makina yok bu fiyata en ucuz monsterda var oda freedos suz model 4000 lira..

• Bu seviyedeki ürünlerde 2GB ekran kartı ciddi darboğaz yapacaktır.
  • 2 gb gtx 1050 kullanan baska arkadas var hic sikinti yasamiyor cok sorun olacagini dusunmuyorum bu fiyata cok iyi
  • Bayadir pc bakiniyordum. Son pcyi ben aldim herhalde. Tesekkuler.
  • Ne demek gule gule kullan dostum bende bugün 3370 den aldim 1 adet ..Stoklarda yoktu suan yeniden stoklara girdi fakat 3977 lira suan ama alacak arkadaslar fiyati hergun takip etsin surekli degisiyo hafta sonu 4000 liraydi ben bugün 3370 den aldim..
  • Güzel fiyata almışsın arkadaşım. Hayırlı olsun.
  • başliık hatalı 1050m değil gtx 1050 olacaktı
  • Konu ile alakasız olacak ama 2.ele bakıyorum hala 960m li laptoplara 3 bin civarı para isteyenler var adamlar yeni nesle para eklemeden geçmeye düşünüyor galiba.
  • MsSsS M kullanıcısına yanıt
    Bu forumun ikinci el bölümünden birşey alınmazda satılmazda.
    1. tip olanlar amazondan alıp olayı bilmeyen saflara yuksek fıyatlarla kaktırmaya çalışanlar.
    2. tip olanlar ise alıp kullanıp normal satış fiyatına ittirmeye çalışanlar.

Şimdi 1. tip olanlar neyse onlar burada satamazlarda sahibindede felan kerizleri silkeliyorlar ona eyvallah ,adam fırsat kovalamıs almış sevabına verecek değil.
    Bu 2. tip olanlar fena 1 sene önce almış cihazı inana 3 kere ya açtım ya açmadım felan diye başlar ilana , 0 dan tek farkı jelatının sökülmesi felan der.Zaten cıhazda takometre yok ki anasını satayım kim ne fetiş yapmış bilemezsin.Peder bey tableti bozunca dedim laptop alayım ucuz yollu ,sitedende almayayım ihtiyacı olana gitsin felan.Ben o kadar ınceledim ha şu makulmuş diyebileceğim bir ilana rastlamadım.2000 küsür tl nakit vereceksem makul fıyata almaıyım ,0 a yakın fiyat çekersen kıvranır durursun ,ekimden beri uplarsın konuyu.Adam 2. el cihazını dolar kuruna bağlamıs aldıgımda dolar suydu şimdi şu kadar,yok şimdi fiyatı bu felan sanki 2. el pc değilde kıymetli evrak/hisse senedi satıyor paşam.
    Neyse gereksiz uzattım bastım parayı aldım sıfır cıhaz kafam rahat hemide taksitle.

Arkadaşın actığı cihaz makul ben 1 ay evvel aynısını hepsi burada satarken açmıştım ama bu kalibrede cihaz alacaksanız n11 in yapmıs oldugu monste kampanyasından alın derim cihaza ilave bu fıyata +256 gb ssd si var ve i7 işlemcili ve ekran kartıda 4 gb .

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/monster-abra-a5-v1111-core-i7-7700hq-38ghz-8gb-gtx1050-4gb-P167485694
    3780 cihaz

• Monster'da da HDD yok, sadece SSD var.
    SSD olmadan idare edilir 1 TB hafızayla ama 256 GB SSD yetmeyebilir, tabii kişiye göre de değişebilecek bir durum bu.
    Ekran kartı belleği daha iyi ama aradaki fiyat farkı fazla. Bu modelin sanki 1- 2 hafta önce 3 500 TL civarına satıldığını hatırlıyorum, konusu vardı burada. O zaman bu Monster mantıklı olabilir.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    n11 9 taksit :D
  • Banka puanı ve hediye çekleriyle N11 çok daha cazip ama yetmez, gene de ek indirim şart.
    Bu arada bilgisayarın fiyatını arttırmışlar, sevgili Monster yetkilileri forumu yakından takip ediyor belli ki, fiyatı 4 200 TL yapmışlar. Önceki fiyat muhtemelen kendi sitelerindeki fiyat üzerine N11 komisyonuydu ama bu fiyat "4 199" olarak N11'e özel "cilalanmış" fiyat.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    N11 sitesinin monster notebooklar için yapmıs oldugu % 10 sepet indirimi var bu sepeple 4200 tl olan fiyat 420 tl indirimle 3780 oluyor.İlave kupon kombosu olmuyor.
    Yani ihtiyaç dahilinde her iki cihazda alınabilir ama vatan pc de satılanın fıyatı arttıı ve artık eskı fıyatın geçerliliği yok ama monster için fiyat ay sonuna kadar devam edecek.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.