Şimdi Ara

333. DÖNEM(Nisan-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
11
Favori
549.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fb kardeş 9.95 alırsın muhtemelen, ,işlerini de umarım 1-2 saat de halledersin cok yogunluk olmazsa..
  • arkadaşlar acil cevap lazım. halıcıoğluna gittiğimde daha önce işlemlerimi hallettiğim yabancı şube olan fatih şubesindenmi sarı zarfımı alıcam. yoksa yine o içerdeki kulubeye gidip adam beni yeni bir yabancı şubeyemi yönlendirecek. direk nereye gidip ne yapayım. vakit kaybetmeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord987

arkadaşlar acil cevap lazım. halıcıoğluna gittiğimde daha önce işlemlerimi hallettiğim yabancı şube olan fatih şubesindenmi sarı zarfımı alıcam. yoksa yine o içerdeki kulubeye gidip adam beni yeni bir yabancı şubeyemi yönlendirecek. direk nereye gidip ne yapayım. vakit kaybetmeyeyim.

Evet yine içerideki kulubeye gideceksin, oradan gideceğin şubeyi söyleyip numaranı verecek.
  • öğleden sonra gitsem çok beklermiyim acaba. şimdi gitsem 11 de orda olurum. zaten 12:30 yemek paydosundalar işimi halledemezsem öğle paydosunda boş boş kalacam ortada. yoksa yarın erkendenmi gitsem. ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pennyilkay

bana ayın 15 ınden sonra gelıp işlemlerimi yaptırmamı soyledıler sarı zarf ıcın,
    benm durumunda olan arkadaslardan erken gıdıp halleden varmı ben yarınıda gecırıp 16 sında gitmeyı dusunuyorum...,

bu arada uzun dönem cok olur muhabbetı yapanlar, sınavın 1. gunu 3. gunu muhabbetı yapanlar
    bunları gecerlı bi nedene dayandırmaksınız çeşitli hurafelerle yapıyorsunuz, lutfen kimseyi yanlış yönlendırmeyın
    kar topu gibi buyuye buyuye herkes ınanrı oluyo bi zaman sonra lutfen biraz dikkat...

ben de anakara/abidinpaşadaki askerlik şubesine 2 martts gittim 15 martta gel dediler. 8 martta gittim herşey hazırdı aldım geldim

• http://docs.google.com/View?id=df3r7kww_1tzgw3jd4 arkadaslar bu link kaç kişi olduğumuzu ve şehirlerimizi belirlemek için kurulmuştur.9 nisan gecesi sonuçlar belli olunca belli olan birliklerin ,tlf numaraları ve e-mail adreslerinizin yazılabileceği ayrı bir liste oluşturulacaktır...

• ARKADASLAR FACEBOOK TA 587 kişiyiz fakat listede hala 250 yi deviremedik.kayıt yaptırmayan arkadaslar inşallah 9 nisan geceside yaptırmazlar...
  • Arkadaslar ayin tam 31 de mart 31 de sari zarfi alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PASA01

ARKADASLAR FACEBOOK TA 587 kişiyiz fakat listede hala 250 yi deviremedik.kayıt yaptırmayan arkadaslar inşallah 9 nisan geceside yaptırmazlar...

587 kişinin büyük çoğunluğu 331. ve daha önce ki dedelerimiz oluyor. her fırsatta diyorlar ya "biletlerimiz gelin diye"
  • Arkadaslar ayin tam 31 de mart 31 de sari zarfi alabilirmiyim nedeni is mevzusu... yani normalde 31 martta askeriz ama 31 martta sari zarf alinirmi birde sinava 3gumden hangisimr girme tercihi kime ait bize miYoksa tarih ve saat nelli mi

Bende sari zarfi almadim ama izmir gaziemirde girecegim beraber gidelim izmire arkadaslar
  • Şu an bizim listede yedek subay isteyenlerin oranı tam %25
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.kayra

Arkadaslar ayin tam 31 de mart 31 de sari zarfi alabilirmiyim nedeni is mevzusu... yani normalde 31 martta askeriz ama 31 martta sari zarf alinirmi birde sinava 3gumden hangisimr girme tercihi kime ait bize miYoksa tarih ve saat nelli mi

Bende sari zarfi almadim ama izmir gaziemirde girecegim beraber gidelim izmire arkadaslar

arkadaşım son gün alma şansın var ama benim tavsiyem son güne bırakma ne olur ne olmaz bi aksilik olursa ortada kalırsın
  • Aciillll soruma acil cevap veri tertiplerrr
    Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.kayra

Arkadaslar ayin tam 31 de mart 31 de sari zarfi alabilirmiyim nedeni is mevzusu... yani normalde 31 martta askeriz ama 31 martta sari zarf alinirmi birde sinava 3gumden hangisimr girme tercihi kime ait bize miYoksa tarih ve saat nelli mi

Tertip sen bi ara şubeyi en güzeli, kimse son güne bırakmayacağı için bilen yoktur sanırım.
  • arkadaşlar sarı zarfı alınca bize form doldurtacaklarmı. ne gibi bilgileri doldurulacak formda. yoksa direk gidip memura fotokopileri verim işimizi halledecekmi?
  • O zaman 30 martta aksama dogru alayim sari zarfi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord987

arkadaşlar sarı zarfı alınca bize form doldurtacaklarmı. ne gibi bilgileri doldurulacak formda. yoksa direk gidip memura fotokopileri verim işimizi halledecekmi?

evet bir kaç kağıt(tahhütname v.s.) birde optik form doldurtacaklar. imza falan alacaklar. sevk evraklarımı almak istiyorum diye bir dilekçe imzalatacaklar.
  • arkadaşlar bu cep telefonu olayına dikkat edin lütfen,bende cep telefonu olmadan yapamayanlardanım,sivil hayatta 24 saat açıktır telefonum ve biran yanımdan ayırmam,çünkü bütün işimi cep telefonu üzerinden yürütürüm,bütün bilgilerim ondadır,maillerim bile ondan kontrol ederim dışardayken,kısaca cep telefonunun bütün özelliklerini bokunu çıkartacak kadar kullanırım,ama askeriyeye kafa tutmaya gerk yok mantıgıyla cep telefonumu götürmicem,sonuçta bizi neyin beklediğini bilmiyoruz ve hayatımızı riske atmaya gerek yok,şöyleki bir arkadaş sicile işlenmez demiş fakat artık gbt de 1 gün bile kodeste kalsan hepsi çıkıyor,savcılıktan temiz kağıdı aldıgınızda da sicil kaydı vardır yazıyor,o yüzden yakalanma ve ceza alma riskini gözönüne alırsak,galiba ankesörlü telefon en mantıklısı,bunun dışında sınav tarihiyle ilgili efsaneler devam ediyor,bunlar gerçekten saçma,sonuçta askeriye ihtiyacına göre uzun dönem alıyor ve isterse 8. gün girsin farketmez,ihtiyaç varsa uzun dönem alınır,edindiğim bir bilgiye göre,genelde uzun dönem alımı mühendislikler ve öğretmenlerden oluyormuş üni tercihide genelde,marmara,itü,boğaziçi,yıldız,istanbul,odtü gibi ünilerdenmiş,bazı arkadaşlar olmaz öyle şey benim bi tanıdıgım var kayseriden mezun ama uzun dönem diye iddia edicektir şimdi eminim,açıklaması şu şekilde bu uzun dönem meselesi tabii ki kısmet ama eğer askeriye ihtiyacı olan bir alanda karşısında iki seçenek varsa,kayseri veya odtü diye odtüyü seçiyormuş,tabii tek etken bu değil,başka birçok etken daha var,(cemaat okullarıyla ilgisi varmı yokmu vs gibi meseleler) neyse benim edindiğim bilgiler bunlar,paylaşmak istedim,umarım hepmiz için biran önce bitecek bir askerlik olur...hepinize şimdiden şafak doğan güneş demek biran önce kısmet olsun inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: PASA01

ARKADASLAR FACEBOOK TA 587 kişiyiz fakat listede hala 250 yi deviremedik.kayıt yaptırmayan arkadaslar inşallah 9 nisan geceside yaptırmazlar...

Facebookdaki gruba üye olan tertipler, bizim burada hazırladığımız listeyi orada da duyurarak en azından bu listeye kayıt olmalarını sağlayabiliriz sanırım ;)

not: Belki böyle bir duyurunuz vardır, lakin facebook ile alakam olmadığındandır sorum
  • Arkadaşlar hepinize başarılar. İlk haftalarınız zor geçicektir ama takmayın hiçbişeyi SS kuralıyla bitireceksiniz.

331. KD İST.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.