Şimdi Ara

330Ci-320Ci-318Ci-316Ci-KULLANICILARI VE AŞIKLARI KULÜBÜ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
49.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Last driver Nedir bu lüks araba sevdan ?
  • Benım bir sorum olcak.3.18 ci bakıyorum .2 tane araba buldum.Resimlere baktıgım birinde vitesin hemen üstünde klimanın alt tafında yatay olarak sıranlanmış 6 tane tuş digerinde aynı yerde 1 tuş var.Ama özelliklerine baktıgımda fark gözükmüyor.Bu tuşlar neyin nesidir bilen var mı?
  • 1.koltuk ısıtma şöför 2.DSC 3.Harman Kordon müzik sistemi 4.ARka perde 5.Sport tuşu olması lazım M3 lerde var sanırım 6.Sag koltuk ısıtma
  • 330ci güzel bir motor ama ülkemizdeki vergi oranlarını düşününce benimde kullandığım 320ci daha avantajlı geliyor. zira para olsa zaten m3 alırdım ben vergiye verdiğim parayı çöp olarak görüyorum 2000 motordan yüksek araba binilmiyor ülkemizde.

quote:

Orjinalden alıntı: kbier

Benım bir sorum olcak.3.18 ci bakıyorum .2 tane araba buldum.Resimlere baktıgım birinde vitesin hemen üstünde klimanın alt tafında yatay olarak sıranlanmış 6 tane tuş digerinde aynı yerde 1 tuş var.Ama özelliklerine baktıgımda fark gözükmüyor.Bu tuşlar neyin nesidir bilen var mı?

o tuşlar dsc, koltuk ısıtma, perde, hk ses.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otherworld -- 22 Eylül 2008; 14:02:28 >
  • Aşk dediğiniz şey böyle bir şey olamaz bu insanlar nerede... Hort zort bende yeniyim işin özeti... Buda benim machine 330ci'mmm....GC 006

330Ci-320Ci-318Ci-316Ci-KULLANICILARI VE AŞIKLARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pergoladecking -- 18 Temmuz 2012; 18:22:19 >
  • benim anlamadığım bu bmw ne kadar karısık bi sistem yapmış 316ci 318ci 330ci hangi az yakar hangisi çok gider hangisinin vergisi dha coktur karıstırmaya basladım artık beni aydınlatırsanız sevinirim
  • Bu da benim kızmın gelin olmuş hali;

• quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Bu da benim kızmın gelin olmuş hali;

abi su arabaya kız mız demeyin gözünüzü seveyim o herşeyiyle güçlü bambaska bişey kız biraztuhaf kaçıyor sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: ummit55

quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Bu da benim kızmın gelin olmuş hali;

abi su arabaya kız mız demeyin gözünüzü seveyim o herşeyiyle güçlü bambaska bişey kız biraztuhaf kaçıyor sanki

Üstadım, bence tam bir ideal kız. Zarif, güzel, estetik, bakımlı , zeki veeee Güçlü.

• selam arkadaşlar ALLAH nasip ederse bende yeni bir 3.18ci alıyorum almadan önce siz degerli profesyonel arkadaşlara sorularim olacak
    1... parça promlemi ne durumda pahalı mı her istedigimiz parçayı nereden bulabiliriz
    2...bu seride çok arıza yada mekanik promlem çıkıyor mu
    3...ikinci el durumu nedir sıkıstıgımızda hemen satabilirmiyız yoksa çok zarar edermiyiz

teşekkür ederim
  • arkadaşlar ne oldu benim soruma kimse cevap vermiyecek mi bende sizdenim yahuu
  • arkadaşlar birde dedigim gibi 3.18 ci almayı düşünüyorum eger satmak isteyen varsa alırım fiyat ve km fazla olmasın
  • Selam Arkadaslar Bende 1995 Model 3.20ci var Bana Hava filitresi ve Benzin otomatiği lazım nerden bulabilirm.....
  • Ben de siyah E46 sahibiyim ve halihazırda aracım satılıktır :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-borusan-cikisli-makyajli-kasa-temiz-e46-m-paket-320ci-104882052/detay/

Bu da aracın sesi. Tabi ilk km lerdeydi o ara şimdi daha bir yırtık.

http://www.youtube.com/watch?v=Qjqrw8S51Ng

http://www.youtube.com/watch?v=15ONarHAhI4 (Aynı egzoz sistemi mevcut)

• quote:

Orijinalden alıntı: Beavis®

Ben de siyah E46 sahibiyim ve halihazırda aracım satılıktır :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-borusan-cikisli-makyajli-kasa-temiz-e46-m-paket-320ci-104882052/detay/

Bu da aracın sesi. Tabi ilk km lerdeydi o ara şimdi daha bir yırtık.

http://www.youtube.com/watch?v=Qjqrw8S51Ng

http://www.youtube.com/watch?v=15ONarHAhI4 (Aynı egzoz sistemi mevcut)

Nasil hocam memnun muydun aracindan? sahip oldugun sure zarfinda sikayetin v.s oldumu? makyajsiz e46 lar icin ne soyleyebilirsin ? ozellikle 2000 model 320ci icin

• Ben aracımdan çok memnunum hala. Satmamı sebebi artık benzin masrafının bana çok gelmeye başlaması. 10 - 11 litre yakıyor 100 km de şehir içi. Artık satıp dizel bir araç alma zamanı geldi diye düşünüyorum. Tüp vs taktırma tarafında olmadığımdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beavis®

Ben aracımdan çok memnunum hala. Satmamı sebebi artık benzin masrafının bana çok gelmeye başlaması. 10 - 11 litre yakıyor 100 km de şehir içi. Artık satıp dizel bir araç alma zamanı geldi diye düşünüyorum. Tüp vs taktırma tarafında olmadığımdan

Dostum ilan koymussun faka ben ilan icin gec kaldım sanırım biraz. . 3.20ci bakıyorum bende bu aralar, alırken nelere dikkat edilmeli? Ortalama olarak ne fiyata almaliyim? Tecrübeli bir ci kullanicisi olarak biraz bilgilendirirsen sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar uzun süredir ci kullanıyorum. genelliklede 3.30. Şu andada e46 3.30 ci sahibiyim. Ci alırken dikkat edeceğiniz en önemli noktalar şunlardır.

1 Şanzuman. Özellikle otomatik alıyorsanız şanzuman konusunda çok dikkatli olun. Aracı mutlaka sınırlarında test edin almadan önce. Eğer şanzumanda en ufak bir vurma sekme yada tekleme hissederseniz mutlaka serviste şanzıman yağını kontrol ettirin. (aldıktan sonra şenzıman yağı ve filtresini değiştirmek yaklaşık 1.000 TL ye mal oluyor.)

2 Motor kapağını kontrol ettirin. Malum bmw ler aliminyum kapak kullanıyor ve zorlamada dayanıklılığı düşük bir madde. Çatlama olasılığı yüksek ve masrafıda epey ağır.

3 kapı fitillerini mutlaka kontrol ettirin. Kapı direği olmadığından fitiller işlevini yitirirse içeri su ve hava almaya başlar canınız çok sıkılır.

4 genelde modifiye ayağına 19 jant kullanılır. amortisörlerinizi ve imkanınınz varsa jantların içini kontrol ettirin. replika jantların %90 ı çatlar ve kaynatılır. 19 jant üzerinde yürürken çatlaktan sızan havayla lastiğin indiğini ancak bir virajda savrulduktan sonra anlayabilrisiniz.

5 klima kompresörü. Eğer tercihiniz e46 kasa ise klimayı mutlaka test edin. Klima kompresörü uzun ömürlü bür parça değildir. BMW da siz kontağı açar açmaz fan devreye girer. eğer klima açıkken kntak kapattıysanız kompresörünüz zorlanır. (çıkmasını bulursanız en iyi ihtimal 800 tL tecrübe ile sabittir)

6 Motor fanında bulunan termiği mutlaka kontrol ettirin maliyeti çok yüksektir. Bu parça fanın sağlıklı çalışlmasını sağlar sıkıntı olursa motor indirmeye kadar gider.

en son bakacağınız şey kaporta olsun .ci kullanıyorsanız kaporta çokta önemli değildir. Siz dolaşırken kimse anlamaz boyalı yada değişmiş olduğunu. Aama pert olmuş bi motorunuz varsa yanınıza 1.4 bi sicirocco yanaştığında panik omanızdan herkes motorunuzun bitik olduğunu anlar:))))

• Aşk,her yerde aşk.M-Tech bir 3.30ci M3'e en çok benzeyen araç ne de olsa nasıl sevilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: peroman

330 Ci benımde favorilerim arasında,bu araba hakkında fazla bişey bilmeden (2-3 sene önce) alacagım araba bu diye karar vermiştim,şimdi ise araba alacak zaman geldi 330 ci arastırdım 3000 cc,bu motor cok büyük gelir bana yakıt acısından tabi,alternatif olarak 316ci,318ci,320 ci lere bakıyorum su anda ama aklım 330 da alıp sıralamı taksam die düşünüyorum.son zamanlarda birde mercedes clk 200 kompressor avantgarde de ilgimi cekmeye basladı
    cok kararsızım

beş sene çok hızlıymışım ki 3.30 a karar kılmışım,ama gel görki şimdi citröen nemo kullanıyorum 70 bg
    çip taksam nası olur kafasındayım,ah ulan gençliğim.neydi hayalimiz neye biniyoz
    bunada şükür..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.